Според вас , кога се отваря полученият подарък?

  • 2 457
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 593
И аз ги отварям веднага.

# 46
  • Мнения: 5 577
Веднага, защото хората искат да видят дали ще ми хареса.

# 47
  • Мнения: 5 622
Веднага, защото хората искат да видят дали ще ми хареса.

И какво става, ако не ти хареса?

# 48
  • Мнения: 7 474
Веднага, защото хората искат да видят дали ще ми хареса.

И какво става, ако не ти хареса?

От уважение към хората винаги ми харесва  Hug

# 49
  • Мнения: 5 622
Веднага, защото хората искат да видят дали ще ми хареса.

И какво става, ако не ти хареса?

От уважение към хората винаги ми харесва  Hug

Значи куртоазия.........

# 50
  • София
  • Мнения: 6 743
Когато аз подарявам подарък, очаквам да бъде отворен пред мен, защото обикновено избирам подаръците с много любов и искам да видя реакцията на човека.За това и аз отварям предназначените за мен веднага и пред човека който го е подарил  Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 6 797
Отварям веднага.

# 52
  • Мнения: 8 505
Веднага Peace

# 53
  • Мнения: 4 187
Подарък се отваря веднага след като е получен, другото е неуважение, според мен  Crossing Arms!

# 54
  • Мнения: 4 073
Отварям ги веднага и винаги се старая да кажа нещо хубаво за това колко на място е изборът.
Изключително мразя когато подаря нещо, особено което съм избирала с много желание и умуване, да не отворят подаръка пред мен.

# 55
  • Мнения: 179
Според етикета подаръците би трябвало да се отворят, ако не на момента, то в присъствието на подаряващият, като по този начин се изразява уважение към него и съответно е желателно да се изкаже благодарност, независимо от това какви чувства е породило подареното.
Аз, лично отварям подаръците, които получавам възможно най-бързо и задължително в присъствието на този, който прави подаръка, така и двете страни малко или повече биват удовлетворени  Hug

# 56
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Никога не отварям веднага, освен, в случаите, когато подаряващия ме помоли. Не знам какъв е етикета, но за мен е супер тъпо да се нахвърля на подаръка, все едно само за това съм поканила човека /димек за да ми поднесе подарък/  #Silly

Общи условия

Активация на акаунт