Отговори
# 15
  • Мнения: 545
...
Буба, в делфинариума организират хубави РД. Миналата зима бяхме там на едно празнество и ми допадна много.

А в делфинариума къде ги организират? В сладкарницата ли? Има ли детски кът? Как забавляват децата?

Аз имам впечатления от KFC и много съм доволна от организация и меню (за възраст на децата над 3 г.), както и от цената. Бяхме на един рожден ден в Донатело (близо до Общината), но там менюто, което сервираха на децата беше пица и на тях им беше трудно да се справят сами с обслужването (въпреки се бяха 5-6 годишни).

# 16
  • Мнения: 131
И моите деца са септември и затова и аз гледам винаги да има вариант за вътре. Миналата година бяхме и ние на Димят. Отвън, понеже времето се случи супер. Бях си извикала и една фея да ги занимава и си прекараха страхотно. А на Делфинариума е хубаво, ама е много скъпо. Предпочитам тези пари да ги дам за клоун или нещо такова.
Сега се сещам за Барби / една от пресечките срещу пазар Чаталджа /или Тримата мускетари / зад дом Младост /

# 17
  • Мнения: 3 211
Знам, че има детски кът и в Бизнес хотела, някой, ако е ходил да каже, че аз съм виждала само брошура, изглежда добре, но май беше с меню и цените бяха високи.

# 18
  • Мнения: 672
[
А в делфинариума къде ги организират? В сладкарницата ли? Има ли детски кът? Как забавляват децата?
Вътре в сладкарницата. Няма дестки кът, но децата бягаха като луди около масите и много се забавляваха. Имаше едни клатещи и свирещи играчки, от тези  по  50ст./1лв.

Цитат
А на Делфинариума е хубаво, ама е много скъпо. Предпочитам тези пари да ги дам за клоун или нещо такова.

Чак пък скъпо! Цените са като на Максим и Барби. Колко струва да се наеме клоун?

# 19
  • Мнения: 5 622
Знам, че има детски кът и в Бизнес хотела, някой, ако е ходил да каже, че аз съм виждала само брошура, изглежда добре, но май беше с меню и цените бяха високи.

Аз съм ходила на РД там. Беше хубаво, менюто включваше два вида супи (за децата, пък и за нас), сандвичи, петифури, салати, соленки. Лошото е, че няма кой да те бслужва- минава един сервитьор от време на време да пита кой какво иска за пиене, или сам трябва да ходиш да го намериш и да си дадеш поръчката и музиката беше от някаква мижава уредба, като сам си я пускаш.

Друг минус е, че детски РД се организират само то 10-13 часа, което на мен лично ИЗОБЩО не ми допадна. Аз събирам хората около 16 часа, следобед, което ми се струва по-удачно, още повече, че ще събирам всички на куп, не само деца.

Иначе детския кът беше нов, с нови играчки и занимавки. Беше хубаво..До колкото помня куверта беше нещо от рода на 9 лева за възрастен и не помня колко за дете..Ми не е евтино де....

# 20
  • Мнения: 5 622
Доколкото видях детският кът е в дъното на заведението в отделна стаичка. Не видях прозорци и най-вероятно целия димилник ще е при децата:(.

Буба, в делфинариума организират хубави РД. Миналата зима бяхме там на едно празнество и ми допадна много.

Къде е това, дето дима отива при децата?

Делфинариума и сладкарницата му, ми се струват подходящи като място за почерпка, а аз по принцип правя друг тип РД, така че ресторантски тип, би било по-удачно, мисля аз  Thinking

До сега КАмелия ми допада като идея, но трябва да отида да видя какво предлагат и къде ще бъде удачно.

Стар, би ли ми казала, ако предпочиташ на ЛС, колко ви излезе РД в КАмелия, защото ние като сме ходили там на свободна консумация, цените бяха доста високи  newsm78

# 21
  • Варна
  • Мнения: 677
   Буба, в "Бизнес-хотел"-а има два варианта за РД - или от 10.00 или от 15.00 часа /или 16.00 не си спомням точно/. Даже ние започнахме от 11.00 часа и ни удължиха времето с 1 час, тъй като сме започнали по-късно. Кувертът е 5 лв. за възрастен и 9 лв. за дете, като храната се приготвя в зависимост от броя на децата, а в куверта за възрастен се включват само 2 напитки. Но при нас стигна за всички и остана дори. Ние останахме много доволни, децата се наиграха на воля, беше чисто, спокойно, играчките все още бяха чисто нови. И най-важното е че правят само по 1 РД, т.е. залата ще си е само за вас, а не както в "Барби" например, по 3-4 РД наведнъж #Crazy Затова и трябва отрано да се направи резервация.
   Информацията ми е от м.април - може и да са променили нещо.

# 22
  • Мнения: 5 622
   Буба, в "Бизнес-хотел"-а има два варианта за РД - или от 10.00 или от 15.00 часа /или 16.00 не си спомням точно/. Даже ние започнахме от 11.00 часа и ни удължиха времето с 1 час, тъй като сме започнали по-късно. Кувертът е 5 лв. за възрастен и 9 лв. за дете, като храната се приготвя в зависимост от броя на децата, а в куверта за възрастен се включват само 2 напитки. Но при нас стигна за всички и остана дори. Ние останахме много доволни, децата се наиграха на воля, беше чисто, спокойно, играчките все още бяха чисто нови. И най-важното е че правят само по 1 РД, т.е. залата ще си е само за вас, а не както в "Барби" например, по 3-4 РД наведнъж #Crazy Затова и трябва отрано да се направи резервация.
   Информацията ми е от м.април - може и да са променили нещо.

Да и моята е от април. И там ще проверя как стоят сега нещата  Peace

Кажи ми вашето меню какво включваше и дали е като това, което аз съм посочила, или може да има вариации  Thinking

# 23
  • Варна
  • Мнения: 677
    Ами в общи линии менюто е такова - два вида супи /бяха много вкусни, въпреки, че на мен не ми се струва много подходящо да се предлага супа, защото малко трудно е да накараш 2-3 годишни деца да седнат и да си я изядат - то и затова остана почти цялата приготвена супа/, пържени картофи, 3 вида салати - шопска, зеле и някаква "италианска" май беше /с майонеза/, сандвичи, соленки и сладки, по 1 кисело плодово мляко на дете, по 1 сок, минерална вода, корнфлекс и прясно мляко; за възрастните - по 2 напитки, всеки си поръча на сервитьора каквото поиска - кафе, капучино и т.н. Ако питаш на място ще ти дадат по-подробна информация - все пак през април организирането на РД там беше нещо ново и е възможно досега да са променили условията.
    Моето мнение е, че мястото е идеално, ако искаш децата да се наиграят на спокойствие и да се почерпят. Ако обаче смяташ да правиш "ресторантски" РД, т.е. с повечко хапване за възрастните - може би е по-добре да изберете друго заведение. Не че и в Бизнес-хотела не може да се поръчва допълнително, само че един път ще платиш куверт, отделно и свободната консумация. Но ти си преценяваш кое те устройва.

# 24
  • Мнения: 5 622
     Ако обаче смяташ да правиш "ресторантски" РД, т.е. с повечко хапване за възрастните - може би е по-добре да изберете друго заведение. Не че и в Бизнес-хотела не може да се поръчва допълнително, само че един път ще платиш куверт, отделно и свободната консумация. Но ти си преценяваш кое те устройва.

Именно, че няма да е изгодно, то и бая скъпо ще ми излезе като цяло, че ако пак сме 20тина човека, като не броя децата...  ooooh!


Ще чакам Стар да каже за Камелия  Praynig

# 25
  • Мнения: 4 187
Малко със закъснение Embarassed , но ти писах на ЛС.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Арт-клуб "Арлекин" на ул.Цимерман 12. Кафене, с подиум за изяви, дисководещ, който организира игрички и пуска музика, има и балет към клуба, ако искаш по-така и децата са повечко например.  Много добра ценова оферта. Ходили сме на 2 РД там.

# 27
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103
Ние на 12.08 правихме РД на Петя в Билярд клуба на р-т "Хоризонт". От www.showtimebg.com поръчахме куклен театър. Като изключим ,че менюто не беше кой знае какво - си изкарахме чудесно. Има доста място и простор . И като си помисля , май кукления театър , беше единственото хубаво нещо! И ние , възрастните , се забавлявахме с хлапетата ! Joy  Joy  Joy  Joy Joy  Joy  Joy  Joy   Joy

# 28
  • Мнения: 253
Тази вечер празнувахме рожденият ден на дъщеря ни в "Пицарела" smile3510И ние, и всички гости останахме много доволни yesПроблема беше,че имаше още 2-3 рожденни дни,а както знаете някой деца са по-нахални и агресивни.Купихме 2 комплекта кофички с лопатки и формички за пясъка,защото там има голям пясъчник,но няма играчки.От вкъщи взехме няколко коли и камиони и децата си прекараха чудесно. Tada С две думи-на всички им хареса newsm10

# 29
да и аз тези дни харесах заведението срещу входа на Хоризонт и мисля, че е много подходящо за дечицата, кто ще празнуват през идните летни дни. Ако сте били вече там и имате телефон за връзка ще ви бъда благодарна да ми го кажете или поне името, за да го потърся сама.Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт