Най-добрата приятелка...

  • 18 398
  • 222
  •   1
Отговори
# 210
  • Бургас
  • Мнения: 446
Имах няколко приятелки, които ги мислех за добри приятелки, но в последствие се оказа, че изобщо не са били такива. Беше ми много криво и съм плакала.
Имам една приятелка, на която мога да споделя много неща и тя може да ме разбере напълно, но е далече и не се виждаме често. Но така май е по-добре.
Общо взето "най-добра приятелка" май нямам Rolling Eyes

# 211
  • Мнения: 11 607
Имам такава приятелка!

# 212
  • Мнения: 1 679
Не, съпругът ми ми е най-добрия приятел.  Hug

# 213
  • Мнения: 5 468
Имам няколко такива приятелки, с които мога да споделя всичко. Жалкото е, че покрай това мое нескончаемо майчинство, започнах да се засичам по-рядко с тях, защото работят и нямат време да ми обърнат внимание..., освен по телефона. Но то не е същото, както преди.
А аз съм такъв тип човек, че мога да споделям със всеки срещнат повечето неща, които ми тежат и искам да "ги излея от себе си". Друг е въпроса, че не всеки ми допада и понякога се срещна 2-3 пъти с някой на кафе и след това не изпитвам желание никакво да го видя отново. Флуиди ... му викам аз.
Имам и прекалено лични неща, които съм оставила да ми тежат несподелени и някой ден, пред Райските порти ще ги споделя само с Бог Mr. Green.

# 214
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Имам но е в чужбина и в момента се чувствам доста самотна когато имам да споделя нещо ,което не е за ушите на мъжа ми.

# 215
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Не нямам най-добра приятелка,но човека до мен ми е най-добър приятел имам и сестра.

# 216
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Имам най - добра приятелка от 20г. Живеем в различни градове, но продължаваме да сме си най- добри приятелки Peace. Дай Боже всекиму Hug.

# 217
  • София
  • Мнения: 245
Имам 3 приятелки - много са ми близки и много ги обичам (както и те мене). На 99% мога да споделя всичко с тях, останалия 1% не го споделям с никой.
Едната ми е кума, на другата аз съм й кума, а третата я чакаме още... Laughing

Няма по-хубаво нещо от това да имаш близки хора, с които да можеш да споделиш и хубаво и лошо и да знаеш, че те винаги ще се отзоват (изключвам семейството - за него е ясно).

# 218
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Имам сестра / кака с 5 г. / , която заема мястото на най - добрата ми приятелка  Но все пак имам  и  приятелки .

# 219
  • Мнения: 2 723
Най-добрата ми приятелка се затри в момента в който се роди синът ми... Жалко наистина, но факт...

# 220
  • Мнения: 2 849
Като се замисля ,нямам . Rolling Eyes

# 221
  • Бургас
  • Мнения: 702
През изпитанията на времето и обстоятелствата през годините преминаха 2 мои приятелки, но и двете вече не живеят в нашия град. Чуваме се често и споделям с тях доста неща.
Човекът, с който споделям всичко, е съпругът ми.

# 222
  • Мнения: 3 886
ИМАМ 2едната ми е от 1 клас и до ден днешен споделяме заедно всичко.Само ние си знаем.Другата  не е близко до мен  но от време на време се виждаме

Общи условия

Активация на акаунт