Най-добрата приятелка...

  • 18 413
  • 222
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 515
От прочетеното до тук видях, че доста хора посочват мъжа си като най-добра приятелка, което е направо смехотворно...Доста постинги на анонимни форумки сме чели тук, чиито теми са от рода на: "Омъжена съм, но се влюбих се в неподходящия; в кума си; в най-добрия  приятел на мъжа си...." И сега част от тези хора най-вероятно твърдят, че мъжът е този, на когото казват всичко?! Айде де......

 Shocked Това пък как си го напасна?

Буба, какво искаш да кажеш сега с това. Нещо на заяждане ми прилича.

 Ами да споделям си с мъжа ми -  за теб може да е смехотоврно, но аз няма какво да крия от него. Много ми допада, че проявява разбиране човека и ме слуша за епилации, прически, и всякакви женски воли- неволи. Той се е научил някои неща да му минават през другото ухо. Така, че няма смисъл и да го жалиш. Laughing

# 91
  • Мнения: 7 837
О, nad~ и твоя ли го  жалят  Laughing

Той се е научил някои неща да му минават през другото ухо.

Ей това е разковничето. Аз като "приятелка" ще ви кажа, че точно това правя с онези, които ми бълват плява, за да се разтоварят  Simple Smile Разковничето при моята най-добра приятелка е подхода, с който действам, т.е. енергийно  ненатоварващ.

# 92
  • Мнения: 5 622
От прочетеното до тук видях, че доста хора посочват мъжа си като най-добра приятелка, което е направо смехотворно...Доста постинги на анонимни форумки сме чели тук, чиито теми са от рода на: "Омъжена съм, но се влюбих се в неподходящия; в кума си; в най-добрия  приятел на мъжа си...." И сега част от тези хора най-вероятно твърдят, че мъжът е този, на когото казват всичко?! Айде де......

 Shocked Това пък как си го напасна?

Буба, какво искаш да кажеш сега с това. Нещо на заяждане ми прилича.

 Ами да споделям си с мъжа ми -  за теб може да е смехотоврно, но аз няма какво да крия от него. Много ми допада, че проявява разбиране човека и ме слуша за епилации, прически, и всякакви женски воли- неволи. Той се е научил някои неща да му минават през другото ухо. Така, че няма смисъл и да го жалиш. Laughing


Нищо не искам да кажа, само това, което съм написала. Ако четеш повече в "Дом и семейство", ще разбереш за какво говоря  Wink

И да, силно ме съмнява, че всички споделяте всичко с мъжете си  Wink

# 93
  • Мнения: 2 663
и тази тема се превръща като повечето в клюкарника, май...........
чат да има

# 94
  • Мнения: 2 784
Имам най-добра приятелка от училище, аз съм нейна кръстница, тя е кръстница на детето ми. Много си помагаме, много си споделяме. Имам и доста други приятелки- от студентските години(все още сме близки, но се разпръснахме по света и се виждаме веднъж-два пъти годишно Cry), от работа, измежду мамите, с които си разхождаме децата. Споделям с тях доста, но не мога да им кажа всичко.
Мъжът ми е най-близкият ми човек- и приятел, и любовник, и партньор, и опора. Но, да, има неща, които не му споделям, колкото и да са малко.

# 95
  • Мнения: 639
Немога да си представя живота без приятелите  #Crazy,и най-вече без моите две най-й,най -добри приятелки.Познава ме се от 4-5годишни,живота ми е минал с тях,всичко е свързано с тях ,те са хората на които разчитам 24ч. и те на мен също,Всеки ден се чуваме и редовно се виждаме ,за мен е немислимо да живея без приятели Hug

# 96
  • Мнения: 377
От прочетеното до тук видях, че доста хора посочват мъжа си като най-добра приятелка, което е направо смехотворно...Доста постинги на анонимни форумки сме чели тук, чиито теми са от рода на: "Омъжена съм, но се влюбих се в неподходящия; в кума си; в най-добрия  приятел на мъжа си...." И сега част от тези хора най-вероятно твърдят, че мъжът е този, на когото казват всичко?! Айде де......

Нищо не искам да кажа, само това, което съм написала. Ако четеш повече в "Дом и семейство", ще разбереш за какво говоря  Wink

И да, силно ме съмнява, че всички споделяте всичко с мъжете си  Wink



Доста чета в "Дом и семейство" и честно хич не я схващам логиката ти. И мога да те уверя, че ако повече жени споделяха проблемите си с мъжете си, а не с приятелки и разни други "доброжелатели", които да им дават "блестящи" съвети за отмъщение темите, които визираш щяха да са в пъти по-малко.   Rolling Eyes

# 97
  • Мнения: 5 622
Мъжът ми е най-близкият ми човек- и приятел, и любовник, и партньор, и опора. Но, да, има неща, които не му споделям, колкото и да са малко.

Ето, за това говоря  Wink  Peace

# 98
  • Мнения: 145
Към тези, които нямат нужда от приятелки, а се задоволяват със собствения си съпруг: Честито и браво!

Но не всеки има подобен късмет (макар да не съм сигурна, че това е късмет).  Не всички мъже са с еднакви характери, темпераменти и т.н.

Не виждам нищо лошо една жена да си има приятелка. Между другото, покрай другите мнения се сетих, че и аз имам приятел, на който мога да се оплача от мъж ми.  Mr. Green Всъщност, мъжът ми пръв се запозна с него, после аз, после ни стана семен приятел, после и той се ожени. Но... и той не е в БГ. Егати и късмета дето го имам!




Киса, мила, я вземи да заминеш по чужбината и ти, та да си близо до дружките  Grinning

А сега сериозно - напълно споделям мненията, че би било хубаво за една жена да има най-добра приятелка- съпругът си е съпруг, а приятелката си е приятелка!
Никой не може да ме убеди, че съпруг е равно на най-добра приятелка - нещо куца, лично мнение - може би защото аз лично не приемам комбинациите 2 в 1  Grinning!
А за статистиката - и аз си нямам най-добра приятелка - вярно имам прекрасен съпруг, и няколко дружки - ама титлата НАЙ - май няма на кого да дам  Sad Cry

# 99
  • Мнения: 8 917
Мъжът ми е най-близкият ми човек- и приятел, и любовник, и партньор, и опора. Но, да, има неща, които не му споделям, колкото и да са малко.

Ето, за това говоря  Wink  Peace

Едва ли има някоя , която да споделя на мъжа си на 100% всичко, както между другото и те на нас Wink Но хора всякакви Peace

# 100
  • Мнения: 145
От прочетеното до тук видях, че доста хора посочват мъжа си като най-добра приятелка, което е направо смехотворно...Доста постинги на анонимни форумки сме чели тук, чиито теми са от рода на: "Омъжена съм, но се влюбих се в неподходящия; в кума си; в най-добрия  приятел на мъжа си...." И сега част от тези хора най-вероятно твърдят, че мъжът е този, на когото казват всичко?! Айде де......


 Peace

# 101
  • Мнения: 5 622
От прочетеното до тук видях, че доста хора посочват мъжа си като най-добра приятелка, което е направо смехотворно...Доста постинги на анонимни форумки сме чели тук, чиито теми са от рода на: "Омъжена съм, но се влюбих се в неподходящия; в кума си; в най-добрия  приятел на мъжа си...." И сега част от тези хора най-вероятно твърдят, че мъжът е този, на когото казват всичко?! Айде де......

Нищо не искам да кажа, само това, което съм написала. Ако четеш повече в "Дом и семейство", ще разбереш за какво говоря  Wink

И да, силно ме съмнява, че всички споделяте всичко с мъжете си  Wink



Доста чета в "Дом и семейство" и честно хич не я схващам логиката ти. И мога да те уверя, че ако повече жени споделяха проблемите си с мъжете си, а не с приятелки и разни други "доброжелатели", които да им дават "блестящи" съвети за отмъщение темите, които визираш щяха да са в пъти по-малко.   Rolling Eyes

Според мен доста хора схванаха за какво говоря. Който не е , е за негова сметка  Peace

А и между другото, няма нищо по-лошо от това да споделяш всичко  с мъжа си  Wink И това не е мое мнение. Аз само съм посредник между прочетеното и между вас. Който се интересува от психология би ме разбрал  Peace

# 102
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Имам такава дружка, да. За щастие ми е и съседка  Heart Eyes Peace Hug Grinning

# 103
  • София
  • Мнения: 5 289
Винаги съм имала най-добра приятелка,от как се помня-общо до тук са били 3.Но пътят ни се разделяше,просто защото всеки поема по своя рано или късно.Сегашната ми приятелка ми беше съученичка,тогава не бяхме бллизки,но сега сме като дупе и гащи.Въпреки,че тя няма дете,а моят първи интерес и тема за разговор е детето,се разбираме прекрасно.Споделяме си най-съкровенните тайни,съветваме се,смеем се,пием,ядем,всичко заедно.Много си я обичам,страшно много ми е помагала в трудни за мен моменти от всякакво естество.Зная,че мога да разчитам на нея за всичко и по всяко време.Когато бях бременна тя не си изключваше вечер телефона,да не би ако мъжа ми е на път нещо да ми  се случи посред нощ.Много услуги ми е правила,за което съм безкрайно благодарна и дано,когато тя има свое дете да мога да и помагам така както тя на мен.Всеки ден сме заедно,ако едната я няма си говорим по телефона.

# 104
  • Мнения: 191
Имам две много близки и истински приятелки,не се виждаме често, но когато имаме нужда една от друга сме на линия. cheersЧестно казано не всичко мога да споделя с мъжът ми,защото често ми е натяквал за нещо споделено-жалко но факт. newsm50

Общи условия

Активация на акаунт