Най-добрата приятелка...

  • 18 406
  • 222
  •   1
Отговори
# 165
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Квалификации за най и по няма да правя. Знам, че има една, дето мога всичко да и кажа и съответно тя на мен. И да се оплача, и направо да изплача, и да се изхваля. Ще тъгува и ще се радва заедно с мен, ще търси начини да ме успокоява или помага, ако имам нужда. Не би ме засегнало или обидоло, ако нейното мнение за еди какво си не съвпада с моето - нали за това и го искам, за да го чуя, а не да съвпада с моето. Мога да я дръпна за обикаляне по магазините, за чисто и просто разходка, за клюка на кафе. Аз се старая да отвръщам със същото. Вероятно успявам, щом това отношение между нас още продължава. Това, че не сме се виждали или чували по месец с нея по една или друга причина, няма никакво значение. Винаги е все едно последната ни среща е била вчера.
И благодаря, че я има.

# 166
  • Мнения: 5 393
Аз имам една приятелка на която мога да споделя абсолютно всичко по всяко време , и още 3 с които мога да споделя 90% от нещата през 90% от времето.Честно казано се чувствам адски голяма късметлийка. Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 167
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Да и те са ми останали от ученическите години.Сега и двете са в чужбина,но това пак не пречи да са най-добрите.Много са готини и много ги обичам.Жалкото е ,че за толкова много време май нямам други и понякога това ми липсва!

# 168
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Имам, дори две - всичко мога да си кажа на тях, щастлива съм, че мога в два през нощта да звънна и те ще дойдат без да питат защо. Пожелавам го на всеки!

# 169
  • Мнения: 397
Приятелки много, но най-добра, на която мога всичко да споделя без задръжки имам само една!!! Peace
Изцяло мога да й се доверя както и тя на мен, разчитам безрезервно на нея и много си я обичам! Heart Eyes
Между другото вчера ми сподели, че е бременна /имаше здравословен проблем и отдавна се опитваше да забременее/,
та сега съм адски щастлива за нея!!!!!!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 170
  • Мнения: 1 180
Имам приятелки, но нямам такава, с която бих споделила всичко! От опит знам, че не е желателно да се споделя чак пък всичко... Затова пък имам много добър плиятел - с него мога да споделям абсолютно всичко - проблеми в къщи, здравословни такива, душевни....въобще...

# 171
  • Мнения: 3 089
имам такава. хубаво е да имаш с кого да споделиш. хубаво е, обаче, че няма какво да й споделям напоследък Simple Smile

# 172
  • Мнения: 1 186
При мен е така Grinning
Имам доста Познати но само до тук Stop,защото истинска приятелка според мен днешно време трудно може да се намери и да ти бъде истински-добра приятелка-всички стават само за маса и когато някой има някакъв интерес към теб Peace
Аз лично имам доста познати както вече казах,НО приятелки по-добри от другите ми-  само 3 са....само на тях мога да споделям по интимни и други терзания,естественно като изключа мъжа ми защото той е на 1-ВО МЯСТО Както и ДЪЩЕрЯ МИ(като порасне)
  bouquet

# 173
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Доскоро мислех, че имам най-добра приятелка, но след като злоупотреби с доверието ми не за първи път се оказа, че нямам  Sad
Всичко, което бих споделила с някого, го споделям с половинката. Иначе имам няколко добри познати, но ми липсва някоя наистина близка.

# 174
  • Мнения: 429
Най-добрата ми приятелка беше мама, Бог да я прости. Сега е заменена от двете ми сестри.

# 175
  • Мнения: 1 568
сестра ми!!!!!!!!!!!

# 176
  • Мнения: 1 942
Имам /благодаря на Бога/  Praynig Сега живее в Египет, но това не ми пречи толкова.

# 177
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Киса, прочетох началото на темата ти, не зная дали към момента изпитваш същите чувства, но смятам, че си имала нужда въобще от споделяне на нещо твърде лично, на някакъв проблем, търсила си чужда помощ и съответно си се надявала да я получиш от близък, коректен человек - най-добра приятелка.
В такива случаи се ходи на психолог. Тъкмо ще ти помогне безкористно, непредубедено, професионално. Ама не знам колко струва. 
Това и за останалите важи, какво се чешете зад ушите?

# 178
  • Мнения: 3 647
Имам най-добра приятелка - даже май са повечко .....
най-добрите приятели се проверяват в годините - когато вече нямате общи интереси ( като да сте от един клас, една група в университета, да си гледате децата заедно, да ходите заедно на работа), тогава когато остава само приятелството... а не скрития зад маската на приятелството дребен интерес....................
С годините човек все по трудно завързва приятелства... бил е лъган толкова много пъти, че  подлага на съмнение всичко....

За дамите, които споделиха че мъжете им са им най-добри приятелки ...................... ами мисля че един мъж никога не може да те разбере така както една жена ......
 Twisted Evil

# 179
  • Мнения: 1 942
Имам най-добра приятелка - даже май са повечко .....
най-добрите приятели се проверяват в годините - когато вече нямате общи интереси ( като да сте от един клас, една група в университета, да си гледате децата заедно, да ходите заедно на работа), тогава когато остава само приятелството... а не скрития зад маската на приятелството дребен интерес....................
С годините човек все по трудно завързва приятелства... бил е лъган толкова много пъти, че  подлага на съмнение всичко....

За дамите, които споделиха че мъжете им са им най-добри приятелки ...................... ами мисля че един мъж никога не може да те разбере така както една жена ......
 Twisted Evil

Аууу много ми харесва как си се изразила  Hug Поздравления   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт