Препоръчайте пили за нокти!

  • 2 209
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 313
Аз ползвам полираща пила на Стар Неилз и стъклена, но не помня на коя фирма. Не беше скъпа, взех я уж за проба, но ми хареаса и си я ползвам Simple Smile

# 16
  • Мнения: 493
Аз ползвам хартиена на TITANIA от едната страна е по силна,а от другата оформя.страхотна е.

# 17
  • Мнения: 1 205
Стъклени,хартиени,все съм доволна.

И аз така.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 079
Картонена на "Тitania"
 Peace

# 19
  • Мнения: 1 241
Стъклената предотвратява цепенето на ноктите(аз съм доволна от тази на перфект)
Хартиена-позволява да пилиш и на двете посоки(тя май е единствена)
Метална-не съм ползвала.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз си бях купила керамична пила на Солинген преди няколко години, но се счупи още на втория месец.

# 21
  • Мнения: 588
TITANIA - и съм много доволна, свекито има на Солинген и нейната е много добра  newsm10

# 22
  • Мнения: 13 512
Аз си бях купила керамична пила на Солинген преди няколко години, но се счупи още на втория месец.
Сигурно е паднала,няма как иначе да се счупи от самосебе си

# 23
  • Мнения: 2 673
ами незнам каква е  newsm78 от Орифлейм си купих / отдавна/несесер с пили, нокторезачка ....

# 24
  • Мнения: 6 619
моята е стъклена от аптека си я взех и много ми харесва

# 25
  • Мнения: 5 317
Имам на Стар нейлс и на Перфект.И от двете съм еднакво доволна.На Стар нейлс е по-скъпа.

# 26
  • Мнения: 1 341
стъклена. Страшно съм доволна.Не ми се цепят ноктите от  както я ползвам

# 27
  • Мнения: 636
Стъклена на "Перфект" /българска/. Много съм доволна!
Да попитам,защото мисля и аз да си купя такава-не е ли малко дебела и от това неудобна за оформяне на ноктите отстрани?

# 28
  • София
  • Мнения: 3 328
Стъклена на "Перфект" /българска/. Много съм доволна!
Да попитам,защото мисля и аз да си купя такава-не е ли малко дебела и от това неудобна за оформяне на ноктите отстрани?
Мисля, че ще свикнеш с времето, Ане. А и ако си с не много къс маникюр, нещата се улесняват от дължината на ноктите. Не съм имала проблем с оформянето им отстрани, а и определено по-бързо и и чисто става със стъклена пила. Поне при мен.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 328
стъклена. Страшно съм доволна.Не ми се цепят ноктите от  както я ползвам
Да кажа и за това - моите нокти също спряха да се цепят, откакто почнах да ползвам стъклена пила /преди се цепеха нон-стоп/, но пък след известно време се нацепиха зловещо - така и не разбрах от какво: от битови химии ли /веро за съдове, в редките случаи, когато съм пропуснала да сложа ръкавици, защото по-агресивни от този препарат ползвам ЗАДЪЛЖИТЕЛНО с ръкавици/, от лакове ли, или от липса на витамини и микроелементи...но тогава и стъклената пила не помогна.

Общи условия

Активация на акаунт