спят ли вашите бебета по цяла нощ

  • 3 382
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
Ех мечтииииии, кога ли и мойто ще спи цяла нощ Whistling

# 16
  • Мнения: 3 356
От както стана на 5м. не е имало една спокойна нощ.Аз от тогава не знам какво е сън,а само дрямка.Спи спокойно около час и после започва да се мята,пищи,тръшка,върти и какво ли още не.Случва се да се събуди и да си играе около час и пак да заспи.Питаш ли как се издържа вече 6 месеца?А аз през деня не мога да заспя.Може да е период,може да е от зъбите,може да е ..., лошото е ,че при някои деца продължава до 3-4години.

# 17
  • Мнения: 649
От както стана на  месец и половина спря да се буди нощем и дано така продължи  Ляга в 21.00 и става в 9.00

ейййй, това е като отпуска направо!  Embarassed моят хубустник още се буди  Twisted Evil въпреки че не го приспивам, сам си заспива в леглото.  Дори и да не се буди през нощта, пак не спи много- напр. 21.00 до 6.00  #2gunfire  и да не мислите, че спи през деня... най-много 1 1/2 часа! явно си е до дете, колко и как ще спи....

# 18
  • София
  • Мнения: 5 079
Заспивам(е) към 21 ч. и се будим задължително 2 - 3 пъти за папкане през нощта... Tired Към 6ч. най - късно се е наспал и почва да подвиква: "Ееееееей", " Агииииии!", ходи спи!
Това да спи по цяла нощ си е блян за мен... Crazy

# 19
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
спря да себуди, от какато стана на около 8 месеца....има инцидентни нощи, не е като да няма, но не мога да се оплаЧа Wink....3аспива кьм 20.00 и се буди сутрин кьм 07.00 - 07.30....

# 20
  • София
  • Мнения: 44 098
ооо буди се и още как по 2-3-5-7 пъти на нощ....ако се ограничи до 1-2 пъти съм направо щастлив и наспан човек на сутринтта, а денем не спя..мноогоооо рядко, та не си наваксвам тогава...

# 21
  • Мнения: 2 910
Като бебе се будеше само първият месец 1-2 пъти през нощта, но оттогава си спи непробудно. Изключение правят нощите, когато е болна или й е избивало някое зъбче.

# 22
  • Мнения: 1 146
Заспива към 9 и се буди в 4-5 да суче. Е, понякога ме прави луда като се буди през 2 часа, ама няма начин Crazy

# 23
  • Мнения: 2 957
Заспива към 21:30-22:00 и се буди чак към 7-8 сутринта.През ноща си спинка непробудно.Дори и когато излизат зъбки,пак не се събужда (пу-пу).Само дето се върти  и се отвива непрекъснато и аз все ставам да го завивам,но последно време започнах да го оставям.И без това е топло:)

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Откакто стана на 2 месеца и половина, моя син спи по цяла нощ, от 22.00 до 7.30. Ако се събуди само му давам бибата и веднага се унася. Все още нямаме зъби и очаквам този рай рано или късно да свърши. Дано да не съм права. Praynig

# 25
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Събужда се по 2-3 пати на нощ. Рядко са случаите,когто се събужда по веднъж. Незнам докога ще продължи това будене,като се има предвид,че все още не сме преживели ужаса на никненето на зъбите.

# 26
  • Мнения: 3 425
Ето я и моята тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=118929.0
Не си сама  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 3 688
откакто проходи спи по цяла нощ,рядко се буди

# 28
  • Мнения: 27 524
На ръце - носене, приспиване, люшкане - никога! Ужасен навик, от който няма откъсване. Целенасочено го свиквах да не е така. Заспива сам в леглото. Иначе се буди, за да хапва  Grinning

# 29
  • Мнения: 122
Нашия младеж спи по цяла нощ от както се е родил.(пу-пу).Заспива към 21-22 часа и спи до 8-9 часа сутринта. Дори и когато имаше колики не съм го приспивала на ръце.
Ако детето е инат мама трябва да бъде два пъти по голям инат иначе оправия няма.Е не съм мама терорист...

Общи условия

Активация на акаунт