Къде може да се подаде оплакване срещу чстна клиника?

  • 7 929
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13 512
Маленна, ти много добре знаеш,че няма сила, която да  те накара насила да вземеш клиент ,нали? В този случай съм далеч от мисълта, че доц.митов нарочно не иска да прегледа майката на Буба но за да се направи изключение и да се вземе човек извън графика, се иска човешко отношение от страна на пациента.
Гласуваш им доверие, избираш да си платиш на тях за тази услуга, а те ти казват гледай си работата.

Гласуваш им доверие, не за да им направиш услуга, а защото са си го извоювали  във времето. Така че това с правата е ужасно глупаво,защото в случая ничии права не са нарушени. То много воеводи,много нещо,брееееееей!

# 61
  • Мнения: 928
monda, именно за човешкото отношение на тези клиники говоря. А, така се държат не лекарите, които градят имиджа на клиниката и заради които искаш да отидеш там, а некви патици на регистратурата. И така ще се държат, докато ние не започнем малко повече да уважаваме себе си.
В случая на Буба "Царя дава, пъдаря не дава" час за преглед.

П.П. Не знам къде видя воеводи, сред стадото  Peace

# 62
  • Мнения: 928

Е как може за един час да се правят такива неща???Ако цялата негативна енергия се насочи в положителна посока, сигурна съм, че ще има по-голям успех!!!
Истина е, че каквото почукало такова се обадило.
Винаги съм се чудела що за хора са тези които си търсят по този начин "Правата" и за какви права става въпрос????????????????
много на европейци започнахме да се правим, ама .....................

Малена, всеки има право да се бори с каквито средства намери за добре. Ти да не би да постъпваш много коректно в тези ситуация, ама ако има ответ на недопустимото ти държание, това е "негативно":
Като си помисля, колко мои клиенти биха се наредили на опашка да се оплачат от мен по подобни повеоди..........ама дори да ги прочета, изобщо няма да ми пука.  Naughty
Забелязала съм, че повечето клиенти си мислят, че са единствените, за които работя. Е такива просто им вземам здравето. Правя ги криви и ги изнервям, така както те си позволяват да ме нервят. Правилата наистина ги диктувам аз. Не съм продавачка в магазин. На който не му харесва да не ме занимава.
Така разсъждавам аз. И механизмът наистина работи....

# 63
  • Мнения: 27 524
Аз не виждам смисъл да спорите, при положение, че тук става дума за преразказана случка, т.е. предадена едностранно ( което малко или много изключва обективността) и никой не знае кой е крив и кой прав всъщност  Peace

# 64
  • Мнения: 6 039
Малена, всеки има право да се бори с каквито средства намери за добре. Ти да не би да постъпваш много коректно в тези ситуация, ама ако има ответ на недопустимото ти държание, това е "негативно":

нищо не разбрах??????
в коя ситуация и как постъпвам???
кое е НЕДОПУСТИМОТО ми държание
???????????????????????????????????

Не забравяй, че Истината винаги има 2 лица. Предлагам да затворим темата, още повече, че самата авторка вече изобщо не се включва.
Или е намерила решение на проблема си, или няма да го търси тук, вече....

# 65
  • Мнения: 928
Аз не виждам смисъл да спорите, при положение, че тук става дума за преразказана случка, т.е. предадена едностранно ( което малко или много изключва обективността) и никой не знае кой е крив и кой прав всъщност  Peace

Блонди, напълно си права. Всеки постъпва така както намери за добре. Един би се примолил, друг би извикал пресата, трети би се отказал. Всичко зависи от характера на човек, а и от самата ситуация  Peace

Малена, имам предвид това, че правиш хората "криви" и ги "изнервяш", ама това пак си е твое право и твое решение. А те имат право да ти отвърнат.
Да истината има 2 лица, но когато става въпрос за здравето ти и се чувстваш абсолютно безсилен, срещу някой решил да се инати е ужасно. Тогава, лично аз съм готова да използвам всякакви средства, дано не ми се налага  Peace

# 66
  • Мнения: 5 622
Много сте раздули темата...


Значи ОК, онази е майка му, не жена му, верно беше стара, но аз не познавам доцента, нямам идея как изглежда и колко е годишен и рпедположих, че му е жена, щото тя и като такава се представи(г-жа МитОва), та свързах нещата и я направих на жена му..както и да е. Не това е важното.

Аз не виждам какво толкова се възмущавате. Казах ви как стоят нещата, не съм предала случка, кяото ей така ми е дошла на ум и съм решила да ви занимая и вас  Stop

Предадох истината и цялата истина.

Истината е, че: Те ми имаха телефона, но никой не намери за необходимо да ме уведоми, че преглед няма да има, защото доцента го няма. Това го писах и по-горе....

За мен е недопустимо такова отношение. Защото тук не става въпрос за обзавеждане и за някакви прищевки, а за здраве. Така, че от тук като изходим най-малкото, нещата стават некоректни.

И да, когато грешката е тяхна, те трябва да си я оправят, пък било то и свръх физическите им възможности. Поне така е по света.

Никъде не съм срещала подобно отношение, освен в Бг, а че майка ми ще се оперира тук е от ясно по-ясно. И тук не стои единствено и само финансовата част, но не намирам за нужно да занимавам аудиторията как, какво, защо...

Благодаря на всички, които ми помогнаха с мнение,отношение, съвети, както и за всички ЛС, които получих по повод темата  Peace

# 67
  • Мнения: 928
Браво, Буба  newsm10
Радвам се, че сте намерили начин да се справите  Hug

# 68
  • Мнения: 5 622
Браво, Буба  newsm10
Радвам се, че сте намерили начин да се справите  Hug

Ами не сме се оправили бе  Rolling Eyes Ти къде прочете подобно нещо?  Thinking

Но естествено аз  не се отказвам лесно и не смятам, че това е правилното отношение, нито пък смятам да свиквам с него  Wink  Stop

# 69
  • Варна
  • Мнения: 3 362
Незнам дали тук могат да ви помогнат, но ето координатите:
ОЧЕН МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР " Св. Николай Чудотворец"
Д-р Пламен Хубанов и неговият екип оперира по безкръвен и безшевен метод с най-съвременна ултразвукова и лазерна апаратура. Варна, ул. " Селиолу " № 19, тел. 630-670, 630-671, 0888826136
Информацията взех от една обява от вестник, дано ви свърши работа. Успех !

# 70
  • Мнения: 5 622
Незнам дали тук могат да ви помогнат, но ето координатите:
ОЧЕН МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР " Св. Николай Чудотворец"
Д-р Пламен Хубанов и неговият екип оперира по безкръвен и безшевен метод с най-съвременна ултразвукова и лазерна апаратура. Варна, ул. " Селиолу " № 19, тел. 630-670, 630-671, 0888826136
Информацията взех от една обява от вестник, дано ви свърши работа. Успех !

Не знам...Мерси за координатите все пак, но в Света Петка са най-добрите. Поне имам отзиви за там. Само отношението не ми допада..което не е никак малко, разбира се  Sick

# 71
  • Мнения: 1 533

Истината е, че: Те ми имаха телефона, но никой не намери за необходимо да ме уведоми, че преглед няма да има, защото доцента го няма. Това го писах и по-горе....

За мен е недопустимо такова отношение.

И аз не мога да разбера точно проблема. Нали все пак са те уведомили по някакъв начин и то почти два месеца преди началото на октомври.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 3 362


Не знам...Мерси за координатите все пак, но в Света Петка са най-добрите. Поне имам отзиви за там. Само отношението не ми допада..което не е никак малко, разбира се  Sick

Може все пак да пробваш. Мисля, че този доктор преди работеше в "Св. Петка" и после направи собствена клиника.

# 73
  • Мнения: 5 622

Истината е, че: Те ми имаха телефона, но никой не намери за необходимо да ме уведоми, че преглед няма да има, защото доцента го няма. Това го писах и по-горе....

За мен е недопустимо такова отношение.

И аз не мога да разбера точно проблема. Нали все пак са те уведомили по някакъв начин и то почти два месеца преди началото на октомври.

Не са. Аз отидох съвсем случайно в клиниката, за да искам да говоря с доцента относно операцията, не относно прегледа, за който си бях спокойна и сигурна, че ще се осъществи.

Писах и в началния си постинг, че те ми предлагат като алтернатива,час за края на октомври, след като изрично казах, че майка ми ще бъде тук до началото на октомври. Разбираш ли? Очевидно ми се предлага вариант, който не е възможно да бъде осъществен. И когато аз за пореден път казах, че майка ми НЯМА да бъде тук тогава, тя ми каза " Ами аз какво да направя?"  Shocked

Ами ще направиш това, което е нужно да има преглед, при положение, че по ваша вина се отлага, ето това ще направиш....

# 74
  • Мнения: 13 512
Вече смях ме напушва с тази тема. Цялата клиника я е прочела и най-вероятно вече са затворили,страдащи от  непрофесионализъм и угризения.

Общи условия

Активация на акаунт