дрехи за брененни

  • 2 351
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 150
от каде?

# 1
  • Мнения: 189
Има един магазин под колоните на площад "Гарибалди", мисля че Асита се казваше. Всички магазини рекламират в бебешките списания затова най-добре погледни там. Grinning

# 2
  • Мнения: 2 323
под колоните на пиротска на ъгъла е почти!
виж също и в бебешките списания

# 3
  • Мнения: 2 258
Аз си купувах дрехите от "Асита".Хубави са,но ме дразни факта,че като цветове са много мрачни....Бях вече в деветия,когато откриха Премама-там има супер стилни и удобни дрехи както за всеки ден ,така и за по-специални случаи.Единственият им недостатък е ,че са много скъпи и не си заслужава да си купиш повече от една дрешка....

# 4
  • София
  • Мнения: 11 704
Има магазин на “Цар Самуил“37 мисля че беше в близост до Солунска в нова кооперация.Казва се Мама Дона,хубави са дрешките,но и скъпи.Сещам се и за Княз Борис 55 магазин Мами.

# 5
  • sofia
  • Мнения: 482
купи си едно бебешко списание - там е пълно с реклама на въпросните магазини. Аз бях веднъж до магазина на колоните, обаче останах много разочарована - ужасни дрехи.

# 6
  • Мнения: 1 150
благодаря ви момичета

# 7
  • Мнения: 2 323
Цитат на: emi_bademi
купи си едно бебешко списание - там е пълно с реклама на въпросните магазини. Аз бях веднъж до магазина на колоните, обаче останах много разочарована - ужасни дрехи.

ако говориш за колоните на пиротска-има нещо такова..., но все пак...
няма много избор за съжаление!
или са не особено хубави, или са много скъпи и за няколко месеца носене, просто не си струва, освен ако бюджета ти е по-свободен

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Цитат на: Ali97
Има магазин на “Цар Самуил“37 мисля че беше в близост до Солунска в нова кооперация.Казва се Мама Дона,хубави са дрешките,но и скъпи.Сещам се и за Княз Борис 55 магазин Мами.

Оттам съм си купувала туй - онуй.
Доволна съм.
Имат и чорапогащи за бременни - 40 ден плътност,  в бежево и черно, 16 лв., италиански.
Има и официални рокли.
Вземи си новия брой на сп."МАМА" има снимки на дрехи от няколко магазина!

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Цитат на: Gena
Цитат на: Ali97
Има магазин на “Цар Самуил“37 мисля че беше в близост до Солунска в нова кооперация.Казва се Мама Дона,хубави са дрешките,но и скъпи.Сещам се и за Княз Борис 55 магазин Мами.

Оттам съм си купувала туй - онуй.
Доволна съм.
Имат и чорапогащи за бременни - 40 ден плътност,  в бежево и черно, 16 лв., италиански.
Има и официални рокли.
Вземи си новия брой на сп."МАМА" има снимки на дрехи от няколко магазина!

Магазин "Мамма - Донна" имах предвид на "Самуил"

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Още нещо - в гореспоменатия магазин цветовете на дрехите са: розово, бежево, кафяво, бяло - много свежи и модерни.
Цени: дънки или джинси-  около 55 лв.
Предлагат и услугата: корекция на закупени от тях бременни дрехи след раждането.
Успешно пазаруване!
А, и в "ДИКА" има по-дълги пуловери и цветни дебели дълги блузи.Готски са. По 45 лв. някъде струват.

# 11
  • Мнения: 829
аз също се обзаведох с дрехи от Мама Дона на Самуил 33. много ми харесаха. малко по-скъпи са от другите магазини, но имат страшни кройки и цветове.

успех с пазаруването.

а бельо за бременни откъде си купувате? и по-специално сутиени?

# 12
  • Мнения: 4 076
Аз си взех едни дънки от колоните на Пиротска. Хубави са, ватирани са и не са скъпи на фона на всички останали - 46 лв. Имаше и други хубави неща, предимно панталони, но и доста блузи. За мен дрехите в Асита са отвратителни - както някой каза - мрачни, някак бабешки и много скъпи. В Премаман е МНОГО скъпо в момента, в началото като го откриха май беше по-поносимо. Например една пола е 110 лв, един пуловер 120, официалните изобщо даже не ги гледах, а най-евтиният сутиен е 52 лв! Купих си и един панталон от магазина на ъгъла на Алабин и Борис (джинси, струваха, ако не се лъжа 35 лв.), но там няма голям избор.
За сутиените - приятелка, която роди през март, ми каза, че си е купила от Штъркел сутиен, от който е много доволна, на цена 16 лв. Мисля да разгледам там, дано информацията не е много остаряла...

# 13
  • Мнения: 829
Цитат на: martea
За сутиените - приятелка, която роди през март, ми каза, че си е купила от Штъркел сутиен, от който е много доволна, на цена 16 лв. Мисля да разгледам там, дано информацията не е много остаряла...


ако ще ходиш да ги гледаш, пиши после за впечатленията ти, би ми било много полезно Grinning и също къде има такъв магазин?

# 14
  • Мнения: 4 076
Ами доколкото разбрах - на Стамболийски. Като го намеря ще ти обясня, сега по-скоро ще те объркам:) И да, непременно ще пиша, като отида. Ако междувременно ти намериш нещо, пиши Wink

# 15
  • Мнения: 5 255
ул.Фритьоф Нансен, ъгъла с ул.Петър Берон - има интересни неща.

# 16
  • Мнения: 829
Цитат на: martea
Ами доколкото разбрах - на Стамболийски. Като го намеря ще ти обясня, сега по-скоро ще те объркам:) И да, непременно ще пиша, като отида. Ако междувременно ти намериш нещо, пиши Wink


непременно   Hands Thumbsup

# 17
  • София
  • Мнения: 2 708
malejna и martea Магазина на Щъркел се намира на бул. Стамболийски 188. Това е точно м-у спирката на трамвая за Тина Киркова и вагон ресторанта. Като вървите към вагон ресторанта на около 100 м след светофара (спирката на Т. Киркова) от дясно има един блок малко навътре (от пред има градинка) и от долу в него е Щъркел. Трябва добре да гледате, защото табелката не е много голяма и с кола може случайно да го подминете Simple Smile

Дано съм била от полза и казвайте ако има хубави сутиени там (2 - 3 пъти съм ходила, но гледах за всичко друго, освен сутиени Simple Smile )

# 18
  • Мнения: 829
Цитат на: kuki
malejna и martea Магазина на Щъркел се намира на бул. Стамболийски 188. Това е точно м-у спирката на трамвая за Тина Киркова и вагон ресторанта. Като вървите към вагон ресторанта на около 100 м след светофара (спирката на Т. Киркова) от дясно има един блок малко навътре (от пред има градинка) и от долу в него е Щъркел.


хиляди благодарности, kuki! ще сподлим впечатления, разбира се... ама кога ли ще ми се отвори път натам Confused:

# 19
  • Мнения: 3 550
Пробвай и електронния магазин Данет, има линк към него от този сайт. Може да пазаруваш и на място, за да си спестиш разходите за куриер. Намира се близо до Малък градски театър зад канала. Дрехите им са само летни, но бельото е добро. Успех!

# 20
И аз съм на етап шопинг за дрехи. В пети месец съм и вече всичко ми стяга. Най-добри за мен са дрехите в магазина на Самуил. Не приличат на торби, хубави цветове, хубави материи. И в Премаман са добри, но са по-скъпички.
Ето ти списък на магазините, които аз знам и съм посетила:
- Мамма Донна - ул. Самуил /след ъгъла със солунска/
- Премаман - бул. Тодор Александров
- Мами - ул. Княз Борис 55
- ул. Пиротска /под колоните, близо до бул. Хр.Ботев/
- Детския Бенетон на Витошка
- ул. Алабин, където завива петицата
Успех!

# 21
  • Мнения: 5 228
Цитат на: mam@
ул.Фритьоф Нансен, ъгъла с ул.Петър Берон - има интересни неща.


Да, и детския Бенетон на Витошка.

# 22
  • София
  • Мнения: 11 704
Подкрепям мнението на всички,които смятат че в Мама Дона на Самуил са най-хубавите дрехи за бъдещи мами.Цветовете са много свежи и актуални,кройките също/не се предлагат само гащеризони,както беше допреди няколко години/.Вярно е че цените не са много ниски като се има в предвид колко време ще се носят тези дрехи,но пък материите са хубави.Освен това и самия магазин е много приятен и уютен,а и продавачката е много любезна и можеш 100 неща да премериш без да си цупи/поне видимо/.
В Премаман съм влизала веднъж,дори още не бях бременна и цените бяха високи.
А някой има ли представа от цените в детския Бенетон,но за дрехите за бременни?

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Цитат
А някой има ли представа от цените в детския Бенетон,но за дрехите за бременни?

Като в "Премама" са.

# 24
  • Мнения: 3 550
В "Премаман" може би само чорапогащниците за бременни са евтини. Обиколих къде ли не, но само там са 8,60 лв. Има ги само в бежово и размер XL, но като се имат предвид тумбаците ни този размер май най-добре ни устройва.

Общи условия

Активация на акаунт