Спят ли бебчовците ви на светната лампа?

  • 3 000
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Никога не са спали на нощна лампа.
Даже угасянето на лампата означава, че трябва да се спи и толкова.

# 61
  • Мнения: 9 990
Не съм я светвала умишлено, забравяла съм я понякога, но рядко се е случвало.
Когато бебето проплаче-тогава ставам и светвам.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Както ти е по-удобно. Аз в началото оставях нощната лампа светната, за да го виждам като се събуди. Сега оставям светнато или в коридора, или на терасата, колкото да му виждам силуета, но той спи почти непробудно цяла нощ.

# 63
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Свети една нощна лампа,ама това ми е навик от детинство да спя на светнато,не го правя заради бебето.

# 64
  • Мнения: 1 520
Не, никога не съм го оставяла. На лампа спахме (силно казано) само първата нощ, когато се прибрахме от родилния дом.

# 65
  • Мнения: 695
аз оставях нощната лампа да свети,но си мислех,че така трябва.тук съм чела мнения,че има майки които още от началото са оставяли бебо да спи на тъмно,така,че и този вариант не е проблем.трябва сама да прецениш как ще ви е по-добре.
сега вече спим на тъмно и нямах никакви проблеми с малката когато започнах да изгасям лампата

# 66
  • Мнения: 1 146
Оставям я на нощна лампа само докато аз си легна, после си спинкаме на тъмно Peace

# 67
  • Мнения: 573
Ние сме на 1 година вече и още спим на запалена лампа,май аз свикнах така и няма скоро да се отучваме

# 68
  • Мнения: 3 478
Спим на тъмно, ама от скоро и друго прави малката. Все си закрива очите с нещо като и се приспи иначе се изнервя от светлината.

Общи условия

Активация на акаунт