Какво бихте направили в този случай?

  • 3 435
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 194
А защо не приемете, че след дълги години мълчание, на съпруга му е писнало да яде еднакви неща, а и кофти направени и е проревал.
Колкото до готвенето не се заканвайте - 90 % от моите приятели готвят много по-добре от съпругите си!
И след като свърших със сексистките си изказвания да дам и съвет.
Следващото ядене го сгответе заедно. Така ще по-лесно да се определи вкуса му. А и дали грешката е в него.
За най лесно купете си готварска книга и спазете рецептата.
Малее,какъв ще е този срамежливко,дето 7 години ще яде кофти манджите и ще си мълчи???Това е като в народните приказки за снахата,дето мълчала пред свекър и свекърва 7 години hahahaТо ако е така,направо да го позлатиш!....А и аз обяснявам на мъжа ми,че най-добрите кулинари са мъже,ма той бяга като опарен от кухнята Mr. GreenА що се отнася до готварските книги-откакто открих форума с готварските рецепти-други не поглеждам(освен "журнал"-а чат-пат) Peace

# 31
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
      Всъщност казва ли конкретно какво не му харесва?Ако е така,изобщо,значи е заяждане,но може и да има нещо конкретно предвид?!
      

# 32
  • Мнения: 18
За мене да ти сготви някой си е привилегия. На никой няма да се разсърдя ако ми каже,че не му харесва яденето. Но определено ще ми е супер гадно ако на всяко ядене има забележки, критика и цупене. Тава ми звучи като да ми нарисува някой нещо и аз да се из цепя "леле колко грозно".

Ти да не си готвачка в заведение, че да ти връщат нещо за смяна...Тури една табела "Кухнята днес не работи" и я дръж поне една седмица...

# 33
  • Мнения: 385
За мене да ти сготви някой си е привилегия. На никой няма да се разсърдя ако ми каже,че не му харесва яденето. Но определено ще ми е супер гадно ако на всяко ядене има забележки, критика и цупене. Тава ми звучи като да ми нарисува някой нещо и аз да се из цепя "леле колко грозно".

Ти да не си готвачка в заведение, че да ти връщат нещо за смяна...Тури една табела "Кухнята днес не работи" и я дръж поне една седмица...

Подкрепям напълно  Mr. Green
И аз смятам, че някой да ти сготви е привилегия. Моят мъж е злояд, но ако се случи да му сготвя го оценява! Дори иска допълнително  Laughing

# 34
  • Мнения: 7 474
Според мен проблема не е в готвенето, просто си търси повод да се заяжда, но причината е друга. Поговорете си. (дано не съм права все пак) Praynig

# 35
  • Мнения: 8 917
Според мен проблема не е в готвенето, просто си търси повод да се заяжда, но причината е друга. Поговорете си. (дано не съм права все пак) Praynig
На същото мнение съм и стискам палци проблема да е "само" готвенето Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 1 336
Аз на моя си му казах още преди да се оженим - не мога да готвя, но за сметка на това имам много други качества  Joy
опитай да го обърнеш на майтап и го попитай какъв всъщност му е проблема, защото повярвай не е манджата, която е спряла да му харесва след 7 години ядене ...

# 37
  • Мнения: 1 120
Не вярвам в готвенето да е проблема. На твое място бих спряла да готвя и бих му показала сайта www.amam.bg, да си избира на воля Wink

# 38
  • Мнения: 137
Благодаря на всички......

# 39
  • Мнения: 1 858
Ние с мъжа ми сме имали моменти, когато като се скараме и се почва бла ,бла, бла. Тогава за един месец спирам да чистя, да готвя, да пазарувам и освен всичко това като се прибере от работа си намирам извинение да изляза и му  оставям детето. И да видиш как мнението му се променя коренно и аз отново съм блестяща! До ден днешен не познавам мъж, който да може да се справи с ежедневието на една жена поне на половина добре колкото жената!

# 40
  • Мнения: 693
поговори с него и изяснете прав ли е и какво точно иска ние сме заедно от година и полвина и някой път не му харесва напоследък например 3-4 пъти  ги пресолявам и той реагира бурно но аз бързо го скастрих че се случва и като не му харесва да си готви сам ако не да проявява разбиране и на мен не ми харесва да ме критикуват когато съм се старала но как да каже на лошото хубаво  Laughing моя съвет е да поговорите и ако наистина яденето е проблем все ще се разберете стига да не си търси просто за къкво да се заяжда

# 41
  • Мнения: 1 860
Благодаря на всички......
Ама как така: "Благодаря на всички....." Crossing Arms Пиши какво стана поне, че някой ще умрем от любопитство къде точно беше проблема му.

# 42
  • Мнения: 193
Казват, че седмата година е критична във взаимоотношенията между партньорите! Поискай му обяснение за необоснованите забележки и не оставяй нещата сами да се оправят! От опит знам, че ако той не иска да говори и постоянно се измъква с нападателни реплики или нещо такова, нещата се затлачват! Намери отговора на въпросите си и така ще решиш проблема. Успех!

# 43
  • Мнения: 239
а, то все има кой да мрънка Twisted Evil и двамата сме капризни, няма угодия""аз съм по месото , той пък да не види мръвка, на него  ако му харесва аз не го искам и така  newsm78 затова си караме на яйца и пържени картофи

# 44
  • Мнения: 6 618
Остави го да си готви сам като не оценява твоите произведения

Общи условия

Активация на акаунт