За правото ни на избор относно ваксините.

  • 7 196
  • 125
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 858
Моя позната изяви желание да преведе някои материали от френски ако искаме. Ако някой от вас имат инфо на френски моля да ми го изпрати на e-mail за да мога и аз да и го изпратя, тя да го преведе и да ми го върне. Моля ви не ми давайте линкове защото хич не мога да се оправям с тях! Ако имате време и желание за това изпратете ми текстовете.

# 76
  • Мнения: 4 150
http://www.know-vaccines.org/informedconsent.html

http://www.aapsonline.org/press/nrvacres.htm   Асоциацията на лекари искат да махнат zадьлжителните ваксини,някои тук искат да им ги слагат насила....

# 77
  • Мнения: 1 866

Тези линкове потвърждават това което казах. Има борба срещу ваксините но засега неуспешна явно.

# 78
Значи излиза , че дефакто нямаме абсолютно никакъв избор за нито една от задължителните ваксини. Ако ще имам проблеми с ясли и градини - предпочитам да го ваксинират, но поне да ме осведомяват с какво точно го бодат.

# 79
  • София
  • Мнения: 3 648
Ето ви линк към новата тема за преведени на български материалиhttp://www.bg-mamma.com/index.php?action=post;msg=2223644;topic= … 3867f954fc30f7bac
Дава грешка на този линк!

# 80
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Ето ви линк към новата тема за преведени на български материалиhttp://www.bg-mamma.com/index.php?action=post;msg=2223644;topic= … 3867f954fc30f7bac
Дава грешка на този линк!

Ето темата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=121241.0

# 81
  • София
  • Мнения: 3 648
Мерси, Анушка! Wink

# 82
  • Мнения: 4 392
Извинявам се.Исках да го оправя,но е изтекло времето за редактиране. Embarassed

Да,темата е тази,която anuschka  е дала. Peace

# 83
  • Мнения: 49
Има ли вариант родителите да откажат каквото и да е ваксиниране? Има ли педиатри , които биха се съгласили лесно да не ваксинират? И после неваксинираното дете ще има ли проблеми с прием в градини и ясли? На мен ми предстои второ раждане (дай боже)  и се замислям как бих могла да се опълча на обществото и на ваксинацията просто ей така. В БГ свободната воля често се нарушава от лекарите.. с една дума КАКВИ СА ПРАВАТА НА РОДИТЕЛИТЕ в тази насока?

Имат ли въобще права, как да се защитим от целия този натиск?
Аз изпитвах ужас когато боцкаха бебчо, и виках свекърва ми да го държи, защото имах чуството 4е ще припадна докато гледам


да, и аз искам да знам???!!!! newsm78

# 84
  • Мнения: 2 755
Christian, аз няма да се включа в този спор, просто е излишно, но искам да те попитам нещо :
- Защо така усърдно агитираш майките да не ваксинират децата си? Каква е целта? За това, че не само у нас има задължителен имунизационен календар, вече са го написали преди мен.
- На коя секта си член?

# 85
  • Мнения: 1 858
Е, ти пък сега секта. Що не се замислите малко, че човека просто ни помага и то безкористно. Ма не ние все трябва да се съмнявам и да търсим под вола теле! Тонита и нещо друго- ако тона ти беше малко по-различен щях да повярвам, че не търсиш спор...

# 86
  • Мнения: 2 755
Е, ти пък сега секта. Що не се замислите малко, че човека просто ни помага и то безкористно. Ма не ние все трябва да се съмнявам и да търсим под вола теле! Тонита и нещо друго- ако тона ти беше малко по-различен щях да повярвам, че не търсиш спор...
Не, наистина не търся спор. Peace Отказах се от споровете на тема "За и Против ваксините". Всяка майка има право сама да прецени, кое е най-добро за детето й. Аз, например съм ЗА задължителните ваксини. Относно останалите, с пожелателен х-р, мисля да ги пропусна. А пък ваксините против грип, са просто фармацевтичен трик за изкарване на повече пари. ЛИЧНО МНЕНИЕ.
maatete, винаги съм с едно на ум, когато някой ми предлага безкористна помощ. И то така натрапчиво. Thinking
Толкова от мен.

# 87
  • Мнения: 110
Christian, аз няма да се включа в този спор, просто е излишно, но искам да те попитам нещо :
- Защо така усърдно агитираш майките да не ваксинират децата си? Каква е целта? За това, че не само у нас има задължителен имунизационен календар, вече са го написали преди мен.
- На коя секта си член?

Каква е целта? Shocked За един по-добър свят..според мен Praynig
Когато се дават толкова аргументи и всички са доказани и доказуеми,и са много,и са логични,и са страшни....и се повтарят непрекъснато и неуморно....,както е с постовете на Кристиян-такъв въпрос ...умът не ми побира откъде идва ooooh! Tired
Ей това пък за сектата... #Crazy вече е доста изтъркан начин за опит за обида... Sick Направо не вярвам,като чета... newsm78

# 88
  • Мнения: 110
Относно останалите, с пожелателен х-р, мисля да ги пропусна. А пък ваксините против грип, са просто фармацевтичен трик за изкарване на повече пари. ЛИЧНО МНЕНИЕ.
maatete, винаги съм с едно на ум, когато някой ми предлага безкористна помощ. И то така натрапчиво. Thinking
Не разбирам...защо според теб противогрипната ваксина е фармацевтичен трик,а другите не са newsm78 Какво я прави по-различна?Ако човек "вярва" във ваксините,не би ли следвало да иска и да е сигурен,че с тая ваксина ще се спаси в евентуална страшна грипна епидемия(каквито е имало и всеки миг може да настъпи нова)) Naughty
Защо такава мнителност и крайна недоверчивост?Според теб няма хора,които обичат хората..,така ли? Tired "Натрапчиво" за теб,за мен-чиста благодат... baby_neutral

# 89
  • Мнения: 2 755
Maatete и Сияна, направих си труда да прочета голяма част от написаното от Christian. Това само потвърди моето мнение за въпросният потребител. Толкова крайни мнения, някои от тях направо безумни, отдавна не бях чела.  #Shocked #Shocked #ShockedПрочетете и вие и ако продължавате да мислите, че този човек не членува в някоя секта....проблемът си е ваш. Може да вярвате на когото и за каквото си искате.
Christian, няма нужда да отговаряш на въпросите ми. Аз намерих отговорите сама. Жалко за загубеното време. Можеше да го оползотворя с нещо по-полезно. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт