Палах-център Варна

  • 3 667
  • 25
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 434
Здравейте,
вече минаха три месеца откакто родих и ще мятам фитнеса , но си задавам следните въпроси и все не мога да реша:
аеробика или фитнес, става въпрос най-вече за сваляне на килограми защото като забременях си бях пълничка а по време на бременността качих 6 кг. които вече ги няма
къде във Варна - чух много добри отзиви за Палах център ама не знам ако някой може да ми препоръча от личен опит ще е супер
и най-вече ако има някой който също има желание да ходи ще се радвам на компания!

# 1
  • Мнения: 1 540
Аз се реших да ходя на фитнес. Хвалили са ми фитнес центъра в Палах, но на мен ми е удобен този в х-л Черно море.

# 2
  • Мнения: 5 622

 Някой ми беше казал, че в Палах център фитнес тренировката била 17 лева  Shocked

# 3
  • Мнения: 1 448
ТАм ходих на шейпинг и йога, за фитнеса ми се видя скъпо, още повече, че щеше да ми трябва и инструктор  Thinking Доволна съм много, имаше видим ефект от упражненията, ако искаш компания - насреща съм  Hug 

# 4
  • Мнения: 1 540
Само едната ли?? Нее, не може чак толкова... Значи във хотел Черно море е 3.50 след 18.00 ч., ако вземеш карта за 12 посещения - 36 лв. Скъпото удоволствие е личния фитнес инструктор, за който се плаща 3 лв на тренировка, а картата за един месец е 50 лв. Значи 84 лв за месец с 12 посещения. А, и между другото - 15 лв за индивидуална програма, но то си е еднократно.
Аз смятам да се изръся тези парички за първия месец, а втория и т.н. - по 34 лв само за карта.
Смятам, че си заслужава. Иначе самичка никога няма да се навия да тичам в морската или да правя упражнения вкъщи, които даже няма да са толкова ефективни като фитнеса.

# 5
  • Мнения: 1 540
ТАм ходих на шейпинг и йога, за фитнеса ми се видя скъпо, още повече, че щеше да ми трябва и инструктор  Thinking Доволна съм много, имаше видим ефект от упражненията, ако искаш компания - насреща съм  Hug 

Ходи ли ти се в х-л Черно море? За сега съм навила една приятелка, ама не ми се вижда много ентусиазирана...

# 6
  • Мнения: 1 448
Живея до Палах и посмъртно ще ме домързи да ходя до Черно море да спортувам  Crazy

# 7
  • Мнения: 1 540
Хехехе, ясно, аз съм така също, точно до черно море работя и там ми е удобно  Sunglasses

# 8
  • Мнения: 434
Бейлис, а какво представляват заниманията по шейпинг и йога, и там сваля ли се или се стяга тялото? Ако искаш от понеделник 21.08 да се мятаме

# 9
  • Мнения: 13 512
Фитнесът в Палах е 5 лева, с карта пада цената. Личен инструктор- също 5 лева на 1 час. Ходих 2 месеца и накрая ме  хвана мързел като се зададе лятото. На есен може пак да опитам, но в Пикадили Парк.

# 10
  • Мнения: 434
А дали може някой да ми даде телефон?

# 11
  • Мнения: 603
Аз ходих най - редовно в Палах център на фитнес. Ако си вземеш карта е по - евтино. Има 2 вида карти според времето когато ти е удобно да посещаваш центъра. При едните нямаш ограничение във времето, можеш да отидеш в центъра по всяко време (от 07 до 22), а другите се водят дневни и можеш да посетиш цнтъра само до 16 часа. Вторите са по - евтини. Картите могат да бъдат и за различен бр. посещения, не помня точно по колко. Аз си вземах карта за 10 посещения за 1 месец по всяко време, тъй като ходех на работа и можех да ходя на финес само след 18 часа. Картата беше около 50 лв., а другата беше по - евтина - мисля че около 40 лв.
Инструктурите са много добри (Сред тях има и жена, ако се притесняваш от мъжете). Бяха ми съставили индивидуална програма - 15 лв. за отслабване и стягане според моето тяло, според броя на посещенията ми. Много съм доволна.
Като родя мисля пак там да ходя.

# 12
  • Мнения: 332
Ох и аз съм навита да ходя в Палаха но не знам как ще се справя с малките.Ако се уговорите нещо пишете пък ще видим.

# 13
  • Мнения: 5 622

 Радвам се, че сте толкова ентусиазирани  Peace

Аз преди години съм ходила редовно на тренировки, само че в ТИМ. След това ме удари яко мързелът и спрях окончателно да ходя  Crazy

# 14
  • Мнения: 311
Аз имам голям мерак да ходя на йога, че здраво съм се схванала. Палах ми е много удобно място, но свободното ми време е сутрин до 9 и вечер след 9   Confused Има ли някой идея дали в тези часове има тренировки?

# 15
  • Мнения: 603
Аз имам голям мерак да ходя на йога, че здраво съм се схванала. Палах ми е много удобно място, но свободното ми време е сутрин до 9 и вечер след 9   Confused Има ли някой идея дали в тези часове има тренировки?
В Палах център можеш да започнеш сутрин от 7 часа - мисля че ще ти е удобно, т.к. тренировката е около час до час и половина според темпото, т.е. от 7 до 8 или 8.30. След това ще имаш време и за душ и бегом обратно към задълженията.

# 16
  • Мнения: 1 448
Мисля, че има тае-бо от 9, а тел е 685 586, аз ходих на йога 2 месеца и се стегнах доста, просто странични хора ми казваха, без да знаят, че спортувам. Затова казвам, че имаше видим ефект Simple Smile Айде от понеделник да се мятаме, аз преди ги знаех наизуст тренировките след 5 /преди това не мога/, ама съм ги забравила. Днес ако мога ще мина направо да ги запиша  Hug Който е желаещ - кога ще можете да ходим  Laughing

# 17
  • Мнения: 311
Аз съм на линия! Но може би не от понеделник, тъй като по това време е "любимото" ми време от месеца. Веднага след това свиркам  Laughing

# 18
  • Мнения: 311
Забравих да кажа - благодаря за инфото!   Hug

# 19
  • Мнения: 255
Аз от години ходя на тае-бо при Теди, която откакто откриха Палах център води тренировки там. Освен Тае-бо тя води и фет бърнинг йога, шейпинг, и някакви танци. Йогата е за стягане/разтягане... не е точно класическа хатха-йога.
Тае-бо имаше в Пон/Ср/Пт от 20.00, Шейпинг/ Йога  Вт/Четв от 18.00ч /19.00ч. Има и дневни часове, не ги знам точно кога са.
Ходих на тае-бо един път в началото на 4-тия месец, но тя беше по-притеснена от мен да не ми стане нещо, после имах и малък проблем, и не съм стъпвала повече. Много ми липсва и може да се засиля някоя вечер на тае-бо.  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 253
И аз искам да ходя с някой на фитнес.Когато съм сама все си намирам причина да не отида newsm53,а като знам,че имам уговорка с някого,няма да е така newsm03Ако решите нещо-пишете моля ви  bouquet

# 21
  • Мнения: 434
Момичета дайте да уточним:
 1. ще ходим на фитнес или на йога?
2. От кога започваме?
3. По кое време на деня ще ходим?
Аз предлагам да ходим на фитнес, да започнем от понеделник и да ходим от 10.00 до 11.00

# 22
  • Мнения: 1 448
Предлагам някой ден направо да се видим там на място и да видим кой, кога, къде защо Simple Smile Искате ли? Аз лично - на каквото и да е, ама след 5, преди това не мога  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 434
На мен току що пък ми дойде затова сега не ми е до това! Остава уговорката за 5.01

# 24
  • Мнения: 1 448
Хайде кога ще се видим там на място да уточним подробностите  Wink Утре?

# 25
  • Мнения: 769
То хубаво да се ходи на тренировки, ама при Теди йогата и тае-бото са гъч... не може да се диша направо.. сега лятото може и да се е разредило, но по мои наблюдения след празници и ваканции се пълни много, пролетта също..

Общи условия

Активация на акаунт