Какво трябва да притежаваш, за да си популярен във форума?

  • 5 955
  • 122
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 18 679
Мнооого свободно време, за да писателстваш Mr. Green

# 31
  • Мнения: 3 537
Някой просто ми се набиват в очите и ги запомням.Но как става и аз не знам. newsm78

# 32
  • Мнения: 14 494
така или иначе от последните няколко теми в клюкарника "с кого искате да се запознаете от форума" и "кой ви влезе под кожата като бяхте нов потребител" става ясно кои са най-популярните според всички / с някой малки изключения/ - 5-6 са. като си вземеш отпуска задълбай малко в опцията "прегледай всички мнения на този потребител" и после ще си разбрала. очакваме пълен анализ ако го намираш за интересен де.
щото наистина калина може да се окаже права със стриите и София/провинция.

# 33
  • Мнения: 5 539
Голяма уста и дар-слово

# 34
  • Мнения: 495
определено личното познанство гарантира 99% популярност
не знам, имам чувството, че колкото и да се пъне и да е оригинален /колко субективно/ човек, ако другите не го познават, малко или много ще го игнорират
/НЕ съдя по себе си, сега някой да не вземе да търси под вола теле/
аз съм над тези неща Mr. Green

# 35
  • Мнения: 3 611
Раzличните и оригинални в стила си форумки ми се набиват в очите. Другите колкото и да ги чета...  no

# 36
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Преди време влязох в темата "17 мига от пролетта или 1001 дни, нощи...". Там ми направи впечатление една форумка, която много, ама много приятно се изразяваше. Прочетох изповедите й със сълзи на очи. Много ме впечатли. После прочетох и предишните й публикации. Невероятен стил на изразяване. Прииска ми се да я познавам не само във форума, а и в реалния живот.
Ето такива хора запомням!!!

# 37
  • Мнения: 239
Кое е това нещо което прави някои от вас по-популярни от други? Защо някои от вас влизат в почти всички номинации и класации във форума?
Това са въпросите ми.
А отговорите са от вас.

* Дали трябва да имаш повече от хиляда мнения, за да си популярен?!?
* Дали трябва да даваш адекватни съвети?!?
* Дали трябва да създадеш тема, която ще бъде супер четена и мненията в нея ще бъдат повече от триста?!?
* Дали трябва да си настроен критикарски и скандалджийски към другите, за да те запомнят?!?
* Дали трябва да влизаш често в чат-а, за да те опознаят и там?!?
* Дали трябва да ходиш на форумски срещи?!?
* Дали трябва да имаш атрактивен ник, за да те запомнят?!?

Това са въпросите! Вие сте!!!

Трябва да си много интелигентен, красив и чаровен. Също така е нужно да се правиш, че нито ти нито останалите тук имате някакви комплекси за да цари един хубав и безгрижен мир.

# 38
  • Мнения: 3 405
Не трябва нищо - или си популярен или не си. Някои са като падащи звезди, проблясват и изгарят, други са като слънца, греят постоянно, трети са по-скоро легенда.
Според мен е добре да умееш да се поставиш на мястото на другия Grinning да видиш света през неговите очи.

# 39
  • Мнения: 7 186
За мен броят на публикациите не е от значение. Много често и новаци ми се набиват на око с оригиналност и стил. Харесват ми хора, които имат собствено мнение и индивидуалност, а не позират. Впечатляват ме също готини аватари и никове, но това е страничен фактор. То всъщност какво значи да си популярен? Може би има някаква маса хора, които ти симпатизират, но далеч не са всички. Сигурно има и още толкова, които не те понасят. Simple Smile
И аз чета избирателно- има хора, които ги чета винаги, а други просто ги подминавам.
Но съм забелязала едно нещо отдавна- по- популярните във форума стават много често обект на завист и злоба, даже имам съвсем пресни наблюдения. /от вчера/ Laughing

# 40
  • Мнения: 6 472
Популялярен newsm78 Изведнъж се почувствах като в училище Joy Какво означава всъщностда си популялярен във форум Thinking Честно ви казвам, пиша вече две години тук и освен в стойност на мненията друго не ми е направило впечетление. Кейси, Касиди и Киса ги бърках до съвсем скоро, заради сходните никове, което не ми е пречило да харесвам част от постингите им.
Фактора "да се познават" не мисля, че е съществан. До колкото съм запозната Кейси не е в БГ, което не пречи да е споменавана в голяма част от класациите.
Ника също не е от съществено значение. Виж хапливост и заядливост, както и неизповядване на всеобщото мнение обикновено се забелязват. Това обаче не е гаранция за популярност.
Броя мнения пък изобщо не е водещ.

# 41
  • Мнения: 1 546
И аз се чудя защо е необходимо да си популярен във форума???? Това ли е мястото да търсим каквато и да е популярност? newsm78И...аз от скоро съм тук,но бихте ли ми дали пример за "популярна форумка", че нещо не се сещам...

# 42
  • Мнения: 5 103
Популярен?
Според мен популярните хора във форума се броят на пръстите.
Когато влязох за първи път популярните бяха едни, сега са други.И това е преходно, е остават и легенди като мама кенга Mr. Green
Според мене да си популярен е свързано най-вече с адекватни отговори по темите.
А проят на бубликациите не е важен според мен,аз имам близо 2500, а не съм забелязала да съм популярна.

Последна редакция: ср, 16 авг 2006, 18:46 от МИМКА

# 43
  • Мнения: 3 153
Трябва да си: "на всяка манджа меродия".... Mr. Green Twisted Evil Mr. Green Twisted Evil
......... и да спамиш, ама много!

# 44
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
А има ли "лидери" във форума, според вас?

Общи условия

Активация на акаунт