Kъде се продават продуктите на Peg-perego

  • 611
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 663
Харесала съм си столче за хранене на Peg-peregoр, но се оказа, че не мога да го намеря.Щях да го поръчам от данет, но искам да го видя на живо,защото все пак не е от най-евтините и искам да знам какво купувам!
Ето го

Споделете ако знаете къде има техни продукти!

Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 797
  Мисля,че тази марка я продават в м-н "Малечко" на бул."Константин Величков", но скоро не съм ходила, така че дано не греша. Те имат и сайт, там маже да погледнеш.

# 2
  • Мнения: 385
http://www.malechkobaby.com/

Това е сайтът на Малечко, но не виждам да продавата техни неща newsm78 А миналата седмица ходих до там и не съм обърнала внимание, дали има Peg Perego!

# 3
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Ще се опитам да обясня Ако идваш от КАТ и завиеш по посока студентски град от дясно след сградата на Мултигруп, има нова кооперация, именно там в приземния етаж ходих преди време да видя количка на  Peg-perego и има доста от продуктите им.

# 4
  • София
  • Мнения: 797
 Съжалявам, погледнах в сайта и наистина я нямат тази марка в "Малечко". Явно съм се объркала.

# 5
  • Мнения: 8 505
Ако не се лъжа,има ги в един магазин (не му зная името) на бул.Г.М.Димитров-ако идваш от 4.км-минаваш Мултигруп,една автокъща и точно до нея има една сграда-долу на партера се намира магазина (на 2 ет. е Сигно-продават бани).

# 6
  • Мнения: 8 505
И като написах Сигно,сетих се да погледна неговия ядрес (фактически са на един адрес с магазина)-Г. М. Димитров № 65

Последна редакция: чт, 17 авг 2006, 14:29 от reflex

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=42341&photo=82
Ние сме с такова столче. Аз си го поръчах директно от вносителите в Пловдив. Излезе ми 380 лв. Изпращат ги и за тяхна сметка с куриер. Можеш да им се обадиш в Пловдив и да ги питаш кои магазини в София продават техни продукти и къде можеш да  видиш Дондолиното наживо. Можеш да избираш между два десена- жълто и светло синьо.  Аз когато исках да си взимам количката им се обадих и те ми казаха в кой магазин в Бургас я има в момента в десена, който съм избрала. Тел-а им е: 032 651478 (Вито де Симоне).
Столчето е много0 хубаво , защото като е по-малко детето, както е в моя случай става на люлка с музика. Фабрично се продава с батерии, но брат ми му сложи един адаптор с 6 скорости и сега моята бебка се люля на воля!
Успех в избора!  bouquet

# 8
  • Мнения: 2 663
Благодаря ви,милички, за отговорите  bouquet  bouquet
Заемам се с търсенето

# 9
  • Мнения: 333
И като написах Сигно,сетих се да погледна неговия ядрес (фактически са на един адрес с магазина)-Г. М. Димитров № 65

Да, в този магазин има техни продукти и Саm, и други разбира се, но най-вече от тях. Много са им хубави нещата, цената си заслужава. Аз си купих вана от тях и смятам да продължа с покупките на количка и столче за хранене, но малко да наближи идването на бебе.

Ако не си разбрала къде е точно магазина пиши ми на лични да ти обясня. От пътя не се вижда, трябва да си близо до кооперацията и да се оглеждаш. Но ориентира ти може да бъде автокъща Софавто и като стигнеш следващата кооперащия след нея се оглеждаш за магазин Сигно, до него се намира въпросния магазин. Голям е.

# 10
  • Мнения: 333
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=42341&photo=82
Ние сме с такова столче. Аз си го поръчах директно от вносителите в Пловдив. Излезе ми 380 лв. Изпращат ги и за тяхна сметка с куриер. Можеш да им се обадиш в Пловдив и да ги питаш кои магазини в София продават техни продукти и къде можеш да  видиш Дондолиното наживо. Можеш да избираш между два десена- жълто и светло синьо.  Аз когато исках да си взимам количката им се обадих и те ми казаха в кой магазин в Бургас я има в момента в десена, който съм избрала. Тел-а им е: 032 651478 (Вито де Симоне).
Столчето е много0 хубаво , защото като е по-малко детето, както е в моя случай става на люлка с музика. Фабрично се продава с батерии, но брат ми му сложи един адаптор с 6 скорости и сега моята бебка се люля на воля!
Успех в избора!  bouquet

Много ти е хубав стола, а това с адаптора е интересно, че бая батерий си трябват. Видях, че и количката ти е от тях, много е хубава и аз мислих за техните модели, но нещо разцветките не бяха много богати на 3 в 1. Ще гледам пак. Поне на мен магазина ми е близо и мога да отскачам от време на време, а и продавачката е много готина, обяснява ти всичко от което се интересуваш.

Общи условия

Активация на акаунт