Добрич- симпатичен град, на деца богат!

  • 16 761
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Мен ме интересува да ли ви харесва новата заглавна страница.На всяка нова тема ще слагаме нова снимка от Добрич.Ако одобрите идеята ми,де.А долу си има запазено място Ивето.

# 31
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
ЕМ40 идеята е страхотна, може би трябват малко снимки от парка, езерото,  докато все още има цветя.

# 32
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Ето тук има достатъчно снимки    http://www.snimka.org/

# 33
  • Мнения: 1 502
Мен ме интересува да ли ви харесва новата заглавна страница.На всяка нова тема ще слагаме нова снимка от Добрич.Ако одобрите идеята ми,де.А долу си има запазено място Ивето.

СТРАХОТНА ИДЕЯ!!!
Направо ми трепна под лъжичката като видях снимката. Нашия батко нали и днес пак плака за БГ, направо побърка баща си. Убеждаваше ни, че ще си намерим къща в Добрич и работа и да живеем там. Според него само тати трябвало да работи, мама също работела, но в къщи - нали готви и мие чинии, гледа Дани. Милия, направо ми къса сърцето с тия приказки. Дори ме пита, дали щял да може като станел татко да се върне в БГ, там да работи и живее, направо ми текат сълзите в момента докато ви пиша това (извинете ме). Моля се, като започне училище да се поразсее, че ми е мъчно да го гледам толкова тъжен, с пълни очи, готов всеки момент да се разплаче. Направо започвам да се побърквам покрай него.

# 34
  • Мнения: 3 810
Честит първи рожден ден на набора Светлин на мама тед_кат!
 newsm59  ura nbirthday
Да расте здрав, весел, да радва мама и тати! Heart Eyes


Те празнуват в Добрич, така че...
Надявам се на всички да се хареса поздравлението ми за августовските бебета, което им пуснах преди време:

Августинче на годинка

В августовския отбор
порастнали са всички няма спор.
Някои пълзят, някои ходят,
папкат, думички бърборят,
смеят се, понякога и сълзи ронят,
пеят, танцуват и топки гонят...

И ето настъпи моментът- награда
със торта, свещичка, балони- грамада.
Щастливи моменти мама и тати
запечатват с фотоапарати.

Ех, как се бързо търкулна година,
неусетно в тревоги и радости мина.
Честит Рожден Ден детенце на август!
Да получаваш обич, да даряваш радост!

А щъркела тук е да пожелае stork-boy stork-girl
здраве, щастие, много да знае
и ако мама поиска- приема поръчка
за следващо братче или сестричка!


Ем4о идеята е СУПЕР, ще погледна след като се постна.
И аз отлитам- на морски въздух при мамчето. Ще се върна - живот и здраве на 3.9. Приготвила съм още две торти- минаваме през свекърва ми, а после купон с наще.
Да се срещнете с мама Цоцоланка и да й нащипете бузите! Wink
Мама Веси- много са ми интересни тези чужбински отклонения, така че давай!
Имам источници за Канада Wink, Холандия...ти допълваш картинката за Исландия.

За болничките- бързо да се оправят!
Моите методи за бързо излекуване май няма да ви помогнат...
Защото ние изкарахме леко вирусчето заради кърмата. Ей това му е предимството на жертвата ми по цяло денонощие да ме дърпалосват Hug.
Ако Дима стигне до вас докато суче- не се учудвайте, тренира вече цяла година да се отдалечава по време на този процес... Joy

 bye

# 35
  • Мнения: 3 810
ем4о- супер е! smile3501
Само ще можеш ли да сравниш списъка с този от последната тема? Защото сигурно мама Цоцоланка не е сложила в пощата новия файл- с новодобавените момичета. Знам че е много трудоемко...и аз съм го правила...

# 36
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Преди да отлетя, да кажа добро уотро!

Честит рожденник на  Ted_cat!!!

ЕМ4О, добре е станало! Снимката на Иви може и да е на мястото, където трябва да й е името. Само като идея го казвам. Преценете вие.

Хайде всикчи болнички да се излекуват по- бързо!
чао!!!!

# 37
  • Мнения: 2 821
Добро утро
Ще има ли плажуващи? Като говорят колко ще е горещо и се чудя дали да водим бебка...тя по пътя дотам много се нерви, щото топло в колата.
mimi_kir стихчето е чудно...браво. Много си продуктивна Mr. Green
тренира вече цяла година да се отдалечава по време на този процес... Joy
Joy Joy Joy....много ме развесели. Горко на ц...те ти Mr. Green
Mama Vessi, дано му мине мъката на Тони по-бързо.
Amarena , да, нямаме избор...Как ли ще се чудя ако пък имаме newsm78
EM4O , снимката е добра идея...много лъскава си избрала Mr. Green
теа , бързо оздравяване на Марти Hug

# 38
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Много се радвам че ви е харесало.Може да си поиграя после и със списъка.
 mimi_kir не схванах какво трябва да добавя.Аз не съм толкова навътре с комп само така изглежда.Щом е трудоемко значи може и да не мога да го направя.

# 39
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505

Честит първи рожден ден на Светлин на мама тед_кат!

# 40
  • Мнения: 4 392
честит рожденик на мама тед_кат! Да и е жив и здрав! Весел празник!

Оздравяване на всички болни!
Приятен отдих на всички ,стягащи куфарите Wink!

# 41
  • Добрич
  • Мнения: 193
Здравейте,момичета..
Как асте?Ние сме добре,слава богу.Днес май много горещо навън или на мен ми се струва така,незнам.
[size=14pчt]ит рожденик на мама тед_кат! Да и е жив и здрав![/size]ест
Mama Vessi много ми стана мъчно ,като четях за Тони,дано бързо да му мине,ама защо така чак се е разтроил,явно много му е харесало и е имал повече забавления newsm78
Ох,като сме си в къщи по цял ден и това не е работа,навън пък супер жега,брехх.
На болничките -бързо да се оправят,че аман от тоя гаден вирус.Май вече непознавам някой,който да не го е изкарал.
А на всички,които ще хайманосват някъде-приятно изкарване Hug

# 42
  • Мнения: 447
Добър ден и от мен  Grinning
Честит рожденик на мама тед_кат ! Да и е жив и здрав и много да я  радва   Hug

# 43
  • Мнения: 822
Честит Рожден Ден на Светлин на Тед_кат!Да е жив и здрав!Весел празник!
Мили момичета,прелитам и аз с една питанка през темата...Какво препоръчват българските педиатри при повърната доза антибиотик?Променят ли схемата?Примерно допълнителен ден или допълнително количество антибиотик?
Защото Алекс  от днес  пие АБ.5-дневна схема,като първи ден дозата е двойна.Той повърна част от нея,но нямам идея,колко точно...В понеделник ще се консултирам с фармацевта, но исках да чуя, как процедират лекарите в БГ.Ако схемата е 10-дневна,може би не е от значение,но при 5 дни... newsm78
Приятна и слънчева неделя на всички!  bouquet Hug

# 44
 Здравейте.
Най-накрая се реших да пиша понеже съм си вкъщи цял ден.Правим ремонт и е направо ужасно. Добре, че тати е строител и не даваме пари за майстори. Не мога да изкарвам Габи на разходка. Не ми остава време,добре, че е леля ми  - тя я води на разходка. Нали си нямам майка.... Cry  Cry  Cry Господ един живот дава, а друг отнема. Габи се роди на 06.06 и майка почина на тази дата, но 6 години преди да се роди Габриела.
Днес е адска жега.Пред къщи на сянка е 40 градуса. А представете си на центара какво е  Shocked
Искам да ви питам нещо. Вчера крачето на Габи беше с едри пъпки. Помислих си, че е от комари. Днес и другото краче е така. А следобяд и по личицето избиха. Много ми е притеснено. Дали не е шарка? Утре сутрин ще я заведа на лекар.
Със закъснение честитя рожденния ден на Светлин на мама Ted_cat. Да е много здравичък и много послушен.

Общи условия

Активация на акаунт