Отговори
# 30
  • Мнения: 2 907
Ах Дидолинка, из4ервих се  Embarassed Но защо ми казваш това? Ти не си ме виждала как изглеждам  Sunglasses 

Та сега излизам от нета най-после и по-късно ще вляза, защото в клюкарника се отвори една тема, която ужасно много ме вълнува  Laughing

Хайде до по-късно!

# 31
  • Мнения: 3 388
Дидолинка, благодаря ти много  Hug  сигурна съм, че ще е така в компанията на любими хора  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 2 959
Привети и от нас, Момичета!

Майка, успех Ти желая, дано скоро се похвалиш с намерена работа.

Дидолинке, честит Ти нов аватар. Как изкарахте на РДни?

Мама Б, лека и успешна, по- малко натоварена работна седмичка Ти желая и много приятни разходки с Гогата и Мама!

Амейката, целувки за Шокито!

Хулиганката, кога ще се пренасяте в новото жилище?

Мистик, видя ли че можеш да намериш сродни души?! Катюшката и Надеждица са на твойте вълни, дано да успеете да се разберете с Рени! А за вида Ти, наистина си красива както е казала Дидката, има нещо в излъчването Ти, от подписа съдя! Peace

Звездичката, благодаря за страхотните слънчогледи отново, ведро настроение за цялата седмица занапред дават!

Наничка, успех с Гараша!

Сонитка, страхотно решение за семейния празник сте намерили! С какво ще изненадаш днес за вечеря Роберто? Hug

Пети, добре дошла и от мен! Hug

Ели, а Бадемката беше ли с Вас вчера на Гранд При- то? newsm78

Мама Знае, радвам се че се засичаме и тук! А Ти нали си в БГ? Hug

Тали Дан, успех и късмет Ти желая таз седмичка!

Карилиус, свършили вече морската почивка? Как е малкото БТР-че Алекс? Hug

Татянка, къде изчезна с бубката- Миленка?

Зайченце, нали си на работа? Криската тръгна ли на градинката вече?

Лека и успешна нова седмичка!


# 33
  • Мнения: 1 110
Здравейте моми4ета Hug Hug Hug Hug

За съжаление морската по4ивка свърши Cry , в4ера се прибрахме. Малкото БТР си прекара страхотно, а ние сега ще си по4иваме от по4ивката с него.

Ина4е изобщо аз не се топнах в морето, 4е ми е мръсно, но рибка похапнах  chef

Направихме прощапулника на Алекс4ето и тои си хвана спринцовката която бяхме нарекли за лекар Peace

Добре дошли на вси4ки нови маи4ета  bouquet

Цунки от нас и да ми стискате палци в сряда - сутринта съм на шофиорски изпит Praynig

# 34
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Здравейте, усмихнати мами  bouquet! Нека тази и всички следващи седмички са от хубави по-хубави. Целувки на малкото рожденниче, на баткото  и на майчето им. Tada

# 35
  • Мнения: 2 959
Ирамира, добре дошла и на Теб. Успех Ти желая с Испанията след два месеца. А на кой ще оставите котарачето, на Мама ли в Пловдив?  Hug

Свети, къде се загуби напоследък? Как е в красивата Тулуза? Нали септември беше и за Теб ваканционен, ако не греша? Hug

# 36
  • Мнения: 3 388
Днес сме на диетично хапване, по заръка на съпружето  Laughing  Искал да заслабне, че да бъдел Убав в Бг ... трябвало да влезе във форма, а и нали знае там какво хапване пада, та да позаслабне сега, че да има резерви за после  Laughing ама аз лично хич не я вярвам тази работа, нали си познавам човечето  Heart Eyes  Диетично хранене приготвяме и вечеряме абсолютно здравословно, ама после се почва едно отваряне на фризери  и едно чудно вадене и папане на сладоледи, гранити и кремчета  Laughing Така или иначе, за тази вечер имаме пилешко филе на грил-тигана и зеленчуци, салата. А после, да видим ...  Wink
А всеки ден пада голямо чудене какво да се готви ... не знам ако бяхме в Канада какво щяхме да ядем / а моят мъж нали иска да ходим там, ама това е една друга тема/
Вие какво готвите, мили съфорумки?  Heart Eyes

# 37
  • Германия
  • Мнения: 8 102
Елиииииииииииииии
ще се издигнеш в очита на мъжа ми с тия снимки Wink


на всички едно здрасти и приятна вечер  Hug
днес имаме work shop вечер, като се прибера ще ви досаждам пак  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 7 430

 ... не знам ако бяхме в Канада какво щяхме да ядем / а моят мъж нали иска да ходим там, ама това е една друга тема/
Вие какво готвите, мили съфорумки?  Heart Eyes


Сонитка, това не можах да го схвана newsm78
Тук храната никак не е хубава - пълна е с нитрати ooooh!

За манджората - мисля да направя ориз с гъбки и пиленце Peace

Казвам на ирамира Hug и добре завърнала се kariluis  bouquet

Целувки на Даничка Heart Eyes

Мистик, как да не съм с една червена, права коса си Wink и на сайта ви те има Hug

# 39
  • Мнения: 3 388
От снощи си имаме и баскитарата на Роберто у дома. Той нали свиреше в група, та си ми е аморе- музикантче  Heart Eyes
Сега ми е обещал да ме научи да свиря на китара, да видим кога ще дойде момента и за това  Wink

                               

# 40
  • Мнения: 3 388
Дидолинка, това имах предвид, че избора най-вероятно ще е доста по-труден, отколкото в Италия ...  Confused

# 41
  • Мнения: 7 430
Дидолинка, това имах предвид, че избора най-вероятно ще е доста по-труден, отколкото в Италия ...  Confused

....а оки, малко трудно загрявам Blush

Браво на твойто Аморе - значи някоя серенада можеш да очакваш вече Wink

# 42
  • Мнения: 3 388
Дидолинка, това имах предвид, че избора най-вероятно ще е доста по-труден, отколкото в Италия ...  Confused

....а оки, малко трудно загрявам Blush

Браво на твойто Аморе - значи някоя серенада можеш да очакваш вече Wink


Хихихи, да  Heart Eyes ще развихряме романтиката. Иначе, аморето се обади, че ще закъснее, та ето ме къде съм  Laughing

# 43
  • Мнения: 7 430
Сонитка, исках да попитам, а теб виждали ли сме те newsm78
Ако си поствала снимки, значи аз съм ги пропуснала  Wink Представям си те с дълга черна, чуплива коса - висока, с женствени черти.... newsm78

Познах ли Mr. Green

# 44
  • Мнения: 6 390
Елиииииииииииииии
ще се издигнеш в очите на мъжа ми с тия снимки Wink
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
мммм да, аз знам отдавна за него  Wink,
той ми се издигна в очите преди доста месеци  Wink Grinning когато някъде прочетох, че бил мод в моторкарски форум  Whistling Whistling Whistling Mr. Green Mr. Green

Иначе разбира се че с Емка ходим навсякъде  Wink Grinning тя моторджиика ли ще става или какво  Wink Party

Сонче
супер подарък стана  :: браво на Аморето Wink Grinning
а за китарата ... блазе ви  Heart Eyes Grinning моят мъж и той имаше едно време китара.... свиреше ми от време на време... ама китарата вече не е ясно - поне за мен  Embarassed къде зачезна Whistling

Карлиус
   Hug bouquet

Общи условия

Активация на акаунт