поддържане на тена през цялата година

  • 3 811
  • 29
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 521
през това лято направих доста хубав тен и ми се иска да го задържа и през другите сезони Flutter.смятам да го поддържам с авто бронзати от типа на Дав и Джонсън,но се чудя дали всеки ден трябва да нанасям лосиона или два пъти седмично е достатъчно за поддържане на тена newsm78

# 1
  • Мнения: 1 540
Аз не бих използвала автобронзанти за нищо на света, всяка моя позната е пробвала това нещо, се е оплакала и е съжалявала, че го е пробвала. Изключително трудно е да го намажеш съвършено равномерно, за да не станеш на петна. Плюс, че тия неща се измиват с вода и пак ставаш на петна...

# 2
  • Мнения: 521
от типа на Дав и Джонсън казах,аз съм ги ползвала и съм нямала проблем.но въпроса ми е друг:Два пъти седмично достатъчно ли е за поддръжка на тена?

# 3
  • Мнения: 521
някой не може ли да ми помогне?

# 4
  • Мнения: 4 053
със солариум не е ли по добре newsm78

# 5
  • Мнения: 7 186
На опаковката може би пише колко често трябва да се използва?
Иначе за поддръжката зависи какъв ти е типа кожа- ако си по- мургава и почерняваш бързо съответно и тена ти ще е по- траен, ако пък си по- бяла и трудно хващаш тен, по- бързо ще избелееш, съответно трябва да полагаш по- чести грижи, за да имаш хубав тен.
Аз лично автобронзантите не ги харесвам. Защо не пробваш солариум или калифорнийски тен? Поне ефекта е гарантиран. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 495
Аз изполвам един лосион на AVON със блестящи частици, а самият лосион е именно за запазване на тена.Доволна съм още от миналата година, и сега пак го използвам тъй като скоро се върнах от море, а и аз искам да си запазя тена Peace

# 7
  • Мнения: 7 186
Аз изполвам един лосион на AVON със блестящи частици, а самият лосион е именно за запазване на тена.Доволна съм още от миналата година, и сега пак го използвам тъй като скоро се върнах от море, а и аз искам да си запазя тена Peace

Този и аз го имам, страхотен е. Води се за след слънце и за задържане на тена, но не е автобронзант. Не знам колко задържа тена, но стои много хубаво- придава блясък.

# 8
  • Мнения: 5 622

  Моят тен е изключително нетраен. Аз и без това почти не съм ходила на плаж това лято. И аз се харесвам повече с тен, но първо трудно го постигам и второ трудно го задържам  Wink

# 9
  • Мнения: 433

Извинете за невежеството, но какво е калифрнийски тен?

# 10
  • Мнения: 521
пише че е за ежедневно ползване но на мен ми трябва за поддържане на тена.иначе  съм бяла но не от най белите,нормално бяла Joy но почернявам бързо.колко струва този крем на ейвън?

# 11
  • Мнения: 483
Можеш да го поддържаш със солариум, но не е полезно за кожата и след време ще ти се запушат порите, ще се изринеш или ще ти станат петна. Ако все пак държиш много да си с тен през цялата година - лятото направи хубав тен и после само го поддържай със солариум 2 пъти в месеца, но пак е вредно и след известно време ще окаже негативно влияние.

# 12
  • Мнения: 1 937
Извинете за невежеството, но какво е калифрнийски тен?


Географски въпрос!

Или Лейди нещо се е объркала, или язък за претенциите ми на информиран бивш собственик на солариум!

# 13
Извинете за невежеството, но какво е калифрнийски тен?


Географски въпрос!

Или Лейди нещо се е объркала, или язък за претенциите ми на информиран бивш собственик на солариум!
http://www.hollywoodtanbg.com/index_bg.htm

# 14
  • Мнения: 472
аааа , това е от онези тип почерняване , където  те пръскат с разни мазила и като излезеш си вече готова с тен !

# 15
  • Мнения: 1 937
Аха, чиста проба автобронзант, по презумпция - разномерно нанесен на кожата!

# 16
  • Мнения: 521
явно никой не знае.ами ще се мажа 2-3 пъти в седмицата пък ще видим какво ще стане.Пак ще попитам крема на Ейвън колко струва?

# 17
  • Мнения: 2 495
явно никой не знае.ами ще се мажа 2-3 пъти в седмицата пък ще видим какво ще стане.Пак ще попитам крема на Ейвън колко струва?
Ами аз като го взимах миналото лято, цената му беше някъде към7-8 лв, ще те излъжа.Сега не ми се вярва да е по-скъп.Просто погледни брошурата на Ейвън, или питай мамите, които си пишат в темата за AVON-само за представители Peace

# 18
  • Мнения: 781
Толкова е към 9 лева е, но наистина ти препоръчвам Джонсън, на мен  от Avon ми лепне много кожата след като се намажа а и  блясакът му е прекалено силен не мога да го използвам ежедневно.

# 19
  • Мнения: 565
пише че е за ежедневно ползване но на мен ми трябва за поддържане на тена.иначе  съм бяла но не от най белите,нормално бяла Joy но почернявам бързо.колко струва този крем на ейвън?

Ако е от типа на Dove или Johnson аз го използвам горе долу през ден. Просто го редувам с обикновен  лосион. Зависи и колко тъмна искаш да си. Ако използваш нормален концентриран автобронзат - по-рядко. Иначе ползвам автобронзати от години и като цяло съм доволна. Ходила съм на солариум повече от година и половина, но в студиото казват че не хубаво да се използва повече от 10 пъти годишно и нещо почва да ме дострашава от него.  Rolling Eyes
Калифорнийския тен мисля че наричат този за който се ходи в козметично студио и там ти го правят - под формата на спрей е ако козметичката е добра може така да го направи че тялото ти да изглежда леко релефно, а жената -  по-слаба. Лейди е права - супер става просто.   bouquet

# 20
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Аз не бих използвала автобронзанти за нищо на света, всяка моя позната е пробвала това нещо, се е оплакала и е съжалявала, че го е пробвала. Изключително трудно е да го намажеш съвършено равномерно, за да не станеш на петна. Плюс, че тия неща се измиват с вода и пак ставаш на петна...

  Нито се оплаквам, нито съжалявам, че ползвам, напротив, доволна съм  Peace
  Не съм станала на петна. Мия се и пак не съм се петносала.
  Нанасям 2-3 пъти седмично.

# 21
  • Мнения: 374
та за Калифорнийския тен някой ще пробва ли да обясни пак, но по-подробно?  Grinning в смисъл отмива се пак като другите продукти, нали?или......?

# 22
  • Мнения: 220
аз моя го поддържам със солариум-веднъж седмично 20 минути с крем за бързо потъмняване.

# 23
  • Мнения: 3 835
явно никой не знае.ами ще се мажа 2-3 пъти в седмицата пък ще видим какво ще стане.Пак ще попитам крема на Ейвън колко струва?

Лосионът се нарича Сатенен блясък. Сега е 7,90лв. В следващата брошура го няма. Доста е като количество - 250мл.
ВИж го на http://cosmetics.forumsplace.com/message983.html.

# 24
  • Мнения: 1 063
Аз също използвам Сатенен блясък и съм много доволна,но стигнах до извода, че трябва да имаш поне малко тен иначе нанесен върху по-бяла кожа става на петна.

# 25
  • Мнения: 2 596
Аз също използвам Сатенен блясък и съм много доволна,но стигнах до извода, че трябва да имаш поне малко тен иначе нанесен върху по-бяла кожа става на петна.
И при мен стана така. Много го харесвам, но първия път като го нанесох на абсолютна бяла кожа станах на петна. После след много солариуми, защото аз съм изключително бяла, стоеше добре. Иначе много го харесвам как мирише и как стои.

# 26
  • Мнения: 3 835
Лосионът се нарича Сатенен блясък. Сега е 7,90лв. В следващата брошура го няма.

Извинявам се, и в брошура 11 е на същата цена!

# 27
  • Мнения: 2 673
  Не съм доволна от AVON. Автобронзантите ми оцветяват бельото..и имат неприятна остатъчна миризма...

# 28
  • Мнения: 1 512
Аз използвам Джонсън; преди първото намазване- почистване с ексфолиант за тяло. Първата седмица след морето го използвах всеки ден, а сега (месец по- късно) - два-три пъти в седмицата. Доволна съм и нямам нито следи по бельото, нито петна, нито неприятна миризма.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Аз съм много доволна от автобронзанта на Piz Bun.По-скъпичъке-около 20 лв.,но попива веднага и не става на петна.Мажа се веднаж на седмица или на 10х дена.Ако искам да стана по-тъмна се мажа два поредни дни.Когато го свърша ще си купя лосиона на Дав-майка ми се маже с него и е доволна.

Общи условия

Активация на акаунт