Срам ли ви е от мъжете ви...?

  • 9 331
  • 139
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 390
Не. Изобщо.

# 61
  • Мнения: X
От мъжът ми? Ни най-малко! За 5 г. сме се виждали всякак, а и водя с 1 точка - виждала съм го пиян, а той мен не  Joy

Бях срамежливка преди да влезна да раждам - след престоя там имам усещането, че ако се налага мога да се съблека гола и в центъра на града без да съм обезкосмена, обезтелесена и т.н. и пак да не ме е срам!

# 62
  • Мнения: 695
Не ме е срам.Не се притеснявам от тялото си, нито правим секс на тъмно.Просто не желая да ме вижда размъкната или с косми все пак не е приятно Peace
споделям твоето мнение Peace

# 63
# 64
  • Мнения: 88
По принцип не се изоставям до такова ниво , че да ме е срам.Макар , че сме заедно от 12 години , старая се да изглеждам прилично.

# 65
  • Мнения: 2 147
Не не ме е срам,но гледам винаги да изглеждам добре дори и в къщи,а и  мисля,че на  това се дължи 17 г.семеен живот .Зная какво обича и какво не (с ролки на главата и миризмата на лак),но ми харесва косата и маникюра....  Kissing Heart
Имам стрии по корема от раждането на близнаците,но това не мисля че е нещо, за което трябва да се притеснявам....

# 66
  • Мнения: 355
Никога не ме е било срам от него. Не, че съм идеална, но той ме кара да се чувствам така. Даже като бях бременна и не можех да видя какво става отдолу той се грижеше за добрия външен вид  Joy . Естествено избягвам да съм чорлава или раздърпана, но то е повече заради самата мен - аз не се чувствам добре, отколкото от притеснеие.

# 67
  • Мнения: 4 473
Да, разбира се! Ако аз не се харесвам, не мога да очаквам това от съпруга си. А това, че сме заедно от толкова много години не означава, че трябва да се показвам в не най-добрата си светлина без свян.

# 68
  • Мнения: 689
Не се срамувам, но не допускам да ме вижда как се епилирам, как си ексфолирам краката, как си правя маска на лицето, косата и т.н. Разкрасителните процедури гледам да ги правя докато го няма или спи, или се скривам далече от погледа му и действам по задачите.
Дори бременна се обезкосмявах навсякъде сама, дори преди да ме заведе в болницата да раждам се обръснах сама. Не ми е приятно той да ме бръсне, епилира и т.н.
Иначе от формите и размерите на тялото ми не се притеснявам. Всякак ме харесва, дори по-пълничка му се нравя повече.

# 69
  • Мнения: 6 155
По принцип не се изоставям до такова ниво , че да ме е срам.

 Peace Peace Peace

# 70
  • Мнения: 1 427
Може да се каже......особено сега, когато съм дебела Embarassed

# 71
  • София
  • Мнения: 786
Ич даже  Sunglasses

# 72
  • Мнения: 5 103
Не ме е срам от мъжа ми. Старая се да изглеждам добре и да се подържам заради себе си най-вече  Grinning

От доста време се чудя това дупе твойто ли е? Mr. Green

# 73
  • Мнения: 15 619
Хич даже. Полагам усилия да изглеждам добре, но и да не беше така пак нямаше да се срамувам от него. Аз нямаше да съм доволна.

# 74
  • Мнения: 271
То това оставаше, от мъжа ми да ме е срам  Joy Ако не мога да се чувствам спокойна с него, просто ще бъда с някой друг, не мога да си представя как ще се чувствам притеснена и ще ми е неудобно всеки ден, ега ти живота ooooh! Особено когато децата са ревали цяла нощ и съм заспала в 5 сутринта, дали първата ми мисъл сутрин ще е да се среша преди да му се покажа?  no toothДопускам даже, че в началото него малко го беше срам от мен, но всичко отдавна си е на мястото. Докато нямахме деца, през лятото си шляпахме голи у дома. Нито аз, нито той сме перфектни, но какво от това??? Обича си ме с всичките ми недостатъци, както и аз него.  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт