За какво мислихте снощи...

  • 3 748
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 657
Снощи мислих за детето ми ConfusedЗа втори път се налага да преживеем едно и също нещо/здравословно/ #Cussing out

# 31
  • Мнения: 781
joro01   Кирчо да не те кани в Проксима? Или сега са с ново име?
Ако е така.......сполай ти.........   Joy   Joy    Joy

# 32
  • Мнения: 4 733
Снощи мислих за детето ми ConfusedЗа втори път се налага да преживеем едно и също нещо/здравословно/ #Cussing out
Горе главата!

# 33
  • out of space
  • Мнения: 8 573

Абсолютно вярно!

Не си ли чувал за мулти-системата? Е, да, в Биад не е №1 тема на разговор, понятно, но все пак, никога ли не си чел вестници?

# 34
  • Мнения: 5 539
Ню, мила, защо се хабиш да му ги пишеш тези неща, сега сигурно се залива от смях пред компютъра, че ни е изпързалял #Crazy

Жоре, ако не се получи работата с Кирчо, обади ми се, ще те светна за една далавера с маслени филтри. Имаме уреден купувач в Каспичан. Ще спечелиш някой лев, ще останеш доволен  smile3521

Последна редакция: чт, 24 авг 2006, 10:06 от Лилитa

# 35
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Абсурдно ми се струва да си спомням снощните си мисли. Няма начин да помня какво съм си мислила. Учудвам се, че има толкова запаметяващи люде! Възхитително!
Отгоре на това е препоръчително да се мисли за будещето, затова мислете какво ще си мислите утре вечер.
Започвам да събирам ценности (красиви копчета, черупки, злато и диаманти), за да те наема за говорител.  Hug

# 36
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Вечер си мисля все неща, които ме депресират (забелязала съм, че тъмнината ме прави много чувствителна), обикновено и аз мисля за бързо отлитащото време (добре, че са антидепресантите). Снощи заспах като бебе, защото бях много уморена. Само станах да видя как е завършил мача и пак отнесох плувката.

# 37
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Снощи броих дните, в които не съм виждала Дени. Оказаха се 17. Много са...Утре вечер ще я гушна и имам чувството, че дълго няма да я пусна. Поплаках си...

# 38
  • София
  • Мнения: 3 421
 Снощи(след разговор с приятели) отново си мислех за това наше бленувано вече жилище. После заспах - сънувах, че сме останали и двамата без работа... Sad
 Ама това защото децата не са при нас сега. Когато те са на линия не ми остават време за неприятни мисли и това е супер.

# 39
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Офф, извинявам се много!

Етиа, разчисти си кутията, моля те.

# 40
  • Мнения: 13 512
Снощи почти не съм спала...на приятелката ми и предстоеше секцио тази сутрин и на мен ми беше много притеснено,спах на пресекулки и неспокойо. Слава Богу, тя вече роди, всичко е наред с бебето, чакам и тя да  се събуди и да се успокоя.

# 41
  • Мнения: 4 473
joro01   Кирчо да не те кани в Проксима? Или сега са с ново име?
Ако е така.......сполай ти.........   Joy   Joy    Joy

Едно показно убийство не ви ли стига бе хора?!? Не искам да се сещам за тази пирамида...

Жоро, дано се шегуваш и не го мислиш това сериозно, че си загазил братле, жестоко загазил, вЕрвай ми!

А по темата: снощи си мислих, как малките неща от живота ни карат да се чувстваме по-щастливи от всякога. Нужно е толкова малко да ги "видим"...

# 42
  • Мнения: 4 733
Неповторими са такива безсънни нощи Simple Smile Да са много здрави бебчето и приятелката ти пожелавам!

Аз снощи...в 3часа едвам успях да заспя. Мислех си за една приятелка, всъщност може би най-добрата ми, която по моя вина не съм виждала  от месеци Sad Все време не намирам,та ме загриза съвестта ooooh!

# 43
  • Мнения: 742
Мислех си за детето...вчера навърши 4-ри месеца и вместо да й купя подаръче...аз и купих лекарства smile3518
мислех си...и ми стана криво...

# 44
  • Мнения: 819
joro01   Кирчо да не те кани в Проксима? Или сега са с ново име?
Ако е така.......сполай ти.........   Joy   Joy    Joy

Аз го знам като "GALAXY ", ако е същото, но така като чета си е абсолютно същата пирамида.Ходих на няколко такива сбирки по хотелите.Сега си се чудя на акъла как съм могла изобщо да се вържа на такава глупост.Добре, че се усетихме навреме и не сме давали пари!

Общи условия

Активация на акаунт