Дискове или пинсети при епилаторите?

  • 3 550
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 72
Доволна съм от филипс с дискове, но не съм имала възможност да сравня..

# 31
Ок, че с дисковете става по-бързо. Моят е този. Купих си го скоро, не съм забелязала да скубе бавно. И съм доволна. Peace

ей аз мисля да си купувам ровента  и май съм си харесала този , я кажи какви са ти впечатленията ..... аз досега чувам само хубави неща за тях .Simple Smile
иначе аз имам най-простия модел на филипс , то тогава нямаше и кой знае какъв избор де, но определено мога да твърдя , че техните епилатори са по-добри от браун, след като се епилирах с този на братовчедка ми ......първо кожата ми стана цялата червена , второ въобще не захваща всички косми, аз с моя колко косми си махам , дори вчера си епилирах и корема , нищо ми няма Simple Smile

# 32
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Ок, че с дисковете става по-бързо. Моят е този. Купих си го скоро, не съм забелязала да скубе бавно. И съм доволна. Peace

ей аз мисля да си купувам ровента  и май съм си харесала този , я кажи какви са ти впечатленията ..... аз досега чувам само хубави неща за тях .Simple Smile
иначе аз имам най-простия модел на филипс , то тогава нямаше и кой знае какъв избор де, но определено мога да твърдя , че техните епилатори са по-добри от браун, след като се епилирах с този на братовчедка ми ......първо кожата ми стана цялата червена , второ въобще не захваща всички косми, аз с моя колко косми си махам , дори вчера си епилирах и корема , нищо ми няма Simple Smile
Ами ползвала съм го няколко пъти, и няма грешка засега. Доволна съм. За цената си е добър. Предния ми беше ей този /прост филипс/, ама нещо не скубе добре, та го оставих на гаджока, и си купих ровента-та.

# 33
  • Мнения: 135
И АЗ ПОлЗВАм НА ФИлИПС мНОГО СЪм ДОВОлНА С ДИСКОВЕ Wink

# 34
Ок, че с дисковете става по-бързо. Моят е този. Купих си го скоро, не съм забелязала да скубе бавно. И съм доволна. Peace

ей аз мисля да си купувам ровента  и май съм си харесала този , я кажи какви са ти впечатленията ..... аз досега чувам само хубави неща за тях .Simple Smile
иначе аз имам най-простия модел на филипс , то тогава нямаше и кой знае какъв избор де, но определено мога да твърдя , че техните епилатори са по-добри от браун, след като се епилирах с този на братовчедка ми ......първо кожата ми стана цялата червена , второ въобще не захваща всички косми, аз с моя колко косми си махам , дори вчера си епилирах и корема , нищо ми няма Simple Smile
Ами ползвала съм го няколко пъти, и няма грешка засега. Доволна съм. За цената си е добър. Предния ми беше ей този /прост филипс/, ама нещо не скубе добре, та го оставих на гаджока, и си купих ровента-та.

ами моя е същия само че с една скорост Simple Smile и съм  решила да си купя ровента , защото на тази цена е  супер а има и много екстри

# 35
  • на село
  • Мнения: 3 917
Има доста теми за епилаторите, казвала съм го и преди -
имам Филипс с дискове и Ровента с пинсети, определено този с дисковете ми харесва повече.
Най -важното е, че с него ме боли по -малко.

# 36
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Според мен няма две мнения по въпроса-истината е в ДИСКОВЕТЕ и епилаторите на PHILIPS!

# 37
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Аз пък от филипса с Дисковете не съм доволна. Нищо, че е стар модел, все пак е с Дискове. Ама ровентата ми е по-добра.  Mr. Green

# 38
  • Germany
  • Мнения: 2 010
Дискове Peace Правила съм си няколко пъти ръцете с епилатор с пинсети и защото са много тънки косъмчетата ли, но много трудно ги захваща. Просто се измъчих. С дисковете никога не съм имала подобен проблем.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Моя е на Браун с пинсети, но моята приятелка ми каза, че  с епилатора на Филипс с дисковете епилацията ставала по-бързо. Не съм пробвала от този тип, но ако наистина е така, май ще сменям скоро епилатора си.
По-бързо става, защото пинсетите са разположени по-нарядко и захваща по-малко косъмчета наведнъж. А дисковете захващат по цялата си обиколка. Съответно на несвикналите ще им се стори и че боли повече.

# 40
  • Мнения: 2 254
от 2-3 седмици имам нов с пинсети-не съм доволна.старият(умря ми след 10 години Cry-мир на дисковете му) на Филипс  си беше по-добре.
ще купувам пак с дискове май Tired

# 41
  • Мнения: 4 621
Според мен няма две мнения по въпроса-истината е в ДИСКОВЕТЕ и епилаторите на PHILIPS!

 Peace

# 42
  • Мнения: 8 917
ЗА дисковете Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 3 271

Не правя реклама, но си взех Филипс PHILIPS HP-6461 с обезболяваща масажираща система и наистина не ме боли.Пробвах да махна приставката която масажира и без нея боли, както ме болеше с предишния ми епилатор, който нямаше такава приставка.


Този модел само на батерия ли е? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 5 079
Определено дискове - не се захабяват и износват като пинсетите.
Моят  Phillips го използвам 4 - та година и не е мръднал! Peace

Общи условия

Активация на акаунт