Мнение за хладилници LIEBHER

  • 3 871
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 144
   Мислим да си купуваме хладилник на LIEBHER .
  Имате ли информация или лични наблюдения за качеството на тези хладилници ?

# 1
  • Мнения: 5 391
Знам, че са много добри като качество, хубава марка, доказала се на пазара Peace

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 926
И аз знам , че са едни от най-добрите на пазара и са доста скъпи. Наши приятели имат - доволни са Peace

# 3
  • Мнения: 6 039
имеме такъв, все пак е само 3 годишен, работи си
на времето имахме един Philips, който 25 години не ни изостави, еееееее то бяха времена, други бяха хладилницие тогава Party

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Нашият е Либхер - 4-5годишен, нямам забележки Grinning.

# 5
Преди 1 г. си купихме LIEBHER много сме доволни

# 6
  • Мнения: 386
Нашия също е Либхер и е страхотен.Като го купувахме единственото ми изискване беше да е с 2  мотора/отделно за хладилника и за фризера/ и едвам го намерихме имаше само с 1 мотор произведен в България , а нашия в Германия.Ами мога да ти кажа че си заслужава някой лев повече но това си е все призната,световна марка.След нас си купиха и едни съседи и те са много доволни.  Peace

# 7
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Имаме го от година нямам забележки Peace

# 8
  • Мнения: 144
   Много ви благодаря за отговорите , дано наистина да излезе сполучлив . Hug

# 9
  • София/Перник
  • Мнения: 983
Ми то други хладлиници има ли  Mr. Green Майтапя се!!! Това е може би най-добрата марка за хладилници в Европа...

Гледай да е правен в Германия и няма да сбъркаш. Разликата м/у тези правени в тук и тези от Германия е в надписа им. БГ-то са напечатани, а другите са на самата пластмаса или инокс щамповани. Има и разлика в цената.
Ето и сайта им тук: http://www.sofcompany-liebherr.com/index1.htm

Успех с покупката! И да е винаги пълен!!!

# 10
  • Мнения: 7 640
купихме си го този месец след хиляди истории.
Дали е произведен в Германия- пише долу на лепенката при баркода. Ако не пише нищо- сгобен е в България, Пловдив.
Иноксовите са винаги със щамповани надписи Peace
За цената- не мисля, че е много по-висока от другите марки същия клас.
Взехме го защото има 36мес. гаранция Party и резервни части бол.

# 11
  • Мнения: 1 065
Ми то други хладилници има ли  Mr. Green Майтапя се!!! Това е може би най-добрата марка за хладилници в Европа...

и мъж ми твърди така  Grinning. от всички възможни бели техники LIEBHER произвеждали само хладилници. купихме си наскоро, но понеже сме в ремонт още не сме го включили, така че не мога да споделя впечатления. иначе е произведен в Германия

# 12
  • Мнения: 1 416
Чудесни са! В предната ни квартира имаше такъв - още страдам за него...  Sad Сега се боря с един праисторически "Мраз"...  Confused

# 13
  • Мнения: 349
Нашият е на 4г. и сме МНОГО доволни .Нашият е голям хладилник с малка камерна част. Доволни сме -безотказен е.

# 14
  • Мнения: 156
 Родителите ми имат  LIEBHER -доволни са.

# 15
Нашият прави скреж по задната стена, а е на 3 месеца. Ако много го отваряме скрежът се превръща в капчици.  Shocked
Това нормално ли е?
На телефона даден за обслужване на клиенти никой не отговаря. Какво да правя?

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Нашият е такъв.........със стъклени етажерки.........много се надраскват, много трябва да се чисти, защото винаги си личи изцапаното върху стъклото.........много лесно им се измъкват етажерките..........всеки път като вадя динята я вадя с етажерката.........изпадам в ужас.........всичко се разсипва, пък и може да се счупи.........

# 17
  • Мнения: 1 449
Нашият е такъв.........със стъклени етажерки.........много се надраскват, много трябва да се чисти, защото винаги си личи изцапаното върху стъклото.........много лесно им се измъкват етажерките..........всеки път като вадя динята я вадя с етажерката.........изпадам в ужас.........всичко се разсипва, пък и може да се счупи.........

Да, на стъклените етажерки ставаш роб, много са красиви, спор няма, от гъзария купувам вече втори такъв(не Либхер, а американски), днес пак го мих и съм злаааа  #2gunfire

# 18
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
А на решетките? Дето всичко пропада и се прецежда по-надолу......Кой е роб? newsm78

# 19
  • Мнения: 1 449
Е, то спасение няма, но стъклото трябва да чистиш много по-редовно, даже като се изпоти и ме дразни.  С решетките ще избършеш дъното на хладилника, основно ще се чисти по-рядко... Така си го представям...

# 20
  • Мнения: 4 053
това е марката Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Нашият е такъв.........със стъклени етажерки.........много се надраскват, много трябва да се чисти, защото винаги си личи изцапаното върху стъклото.........много лесно им се измъкват етажерките..........всеки път като вадя динята я вадя с етажерката.........изпадам в ужас.........всичко се разсипва, пък и може да се счупи.........

 Peace

Нашият прави скреж по задната стена, а е на 3 месеца. Ако много го отваряме скрежът се превръща в капчици.  Shocked
Това нормално ли е?

Нормално е, не се притеснявай.

# 22
  • София
  • Мнения: 8 280
Е, то спасение няма, но стъклото трябва да чистиш много по-редовно, даже като се изпоти и ме дразни.  С решетките ще избършеш дъното на хладилника, основно ще се чисти по-рядко... Така си го представям...

Ама нали е капало надолу значи и всички решетки през които е минала гадостта са омазани и след време от неуспешно почистване ще почне да мирише Twisted Evil
Тия телчета докато се измият ще ти се отели вола не дай си боже да го нараниш ще почне да ръждясва, докато за стъклото има изход ако се счупи(все пак би трябвало трудно да става т.к. е някакво "специално").
Нямам проблеми със стъклените етажерки -освобождавам от това върху нея, и после мия с гъбичката. При мен самото стъкло може да се освободи от държачите и 1-2 годишно го правя и старателно измирам и каналчета

ПО ТЕМАТА:
Нямам Либхер хладилник, но съм чувала само хубави неща включително и за пловдивските

# 23
  • Мнения: 5 475
Свеки има и е доволна!  Peace

# 24
  • Мнения: 547
Нашият прави скреж по задната стена, а е на 3 месеца. Ако много го отваряме скрежът се превръща в капчици.  Shocked
Това нормално ли е?

Нормално е, не се притеснявай.
Това сериозно ли? Хм, за първи път чувам, че е нормално в един хладилник да има скреж  Thinking
Naty, а можеш ли да обясниш защо?

# 25
  • София
  • Мнения: 378
Нашият прави скреж по задната стена, а е на 3 месеца. Ако много го отваряме скрежът се превръща в капчици.  Shocked
Това нормално ли е?

Нормално е, не се притеснявай.
Това сериозно ли? Хм, за първи път чувам, че е нормално в един хладилник да има скреж  Thinking
Naty, а можеш ли да обясниш защо?


Не знам дали е нормално ,но и аз имам скреж по задната стена на хладилника. Либхер е и вече един път ми го смениха след 3 ремонта за 1 година.Сега по новия пак има скреж, но другия който го смениха ,изобщо не изстудяваше,2 пъти го пълниха и на третия го смениха.

# 26
  • Мнения: 3 334
определено ще останеш доволна! Peace

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Тези хладилници се саморазмразяват.ням нужда ти да го размразяваш.затова има скреж отвреме на време........не трябва да допирате нищо до задната стена, за да позволявате на капчиците да се оттичат в отвора, който се намира отдолу ........

# 28
  • София
  • Мнения: 7 097
Тези хладилници се саморазмразяват.ням нужда ти да го размразяваш.затова има скреж от време на време........не трябва да допирате нищо до задната стена, за да позволявате на капчиците да се оттичат в отвора, който се намира отдолу ........

Взе ми думите от клавиатурата... Wink
Перличка, ето това е обяснението.
А след като капчиците се оттекат в отвора, отиват в компресора и тъй като той е горещ, ги изпарява. Затова е саморазмразяващ се.

# 29
  • Мнения: 547
secretgarden, Naty - благодаря за отговорите. Обичам да знам защо нещо е така, а не просто да го приема на доверие Simple Smile

# 30
И аз ви благодаря, момичета  Hug

Никак не ми се искаше да мисля, че новата придобивка, избрана след консултация с най-начетения консултант, издирен чрез приятели, е просто дефектна. Досега съм виждала само хладилници с улей по средата на задната стена, които не правят скреж, а направо си текат - кога в улея, кога извън хладилника направо Laughing А бе, ку4е-марка  Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 7 097
secretgarden, Naty - благодаря за отговорите. Обичам да знам защо нещо е така, а не просто да го приема на доверие Simple Smile

За нищо  Wink И аз обичам да имам обяснение на нещата  thumbsup

И аз ви благодаря, момичета  Hug

 welcome

Общи условия

Активация на акаунт