Какъв парфюм ползвате в момента?

  • 147 221
  • 2 029
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Light blue на Dolce and Gabbana
Страхотен е не мога да му се наситя. Peace

# 16
  • Мнения: 9 701
Light blue на Dolce and Gabbana

За пръв път си го купувам, специфичен е, не е сладникав, но и не е "сапунен"... супер женствен е обаче. Абе кефи ме яко (сигурно щото от скоро го ползвам)  Grinning




 Peace И аз така

# 17
  • София
  • Мнения: 5 828
току що попаднах на Виктория Бекъм рекламира семеен парфюм с апетитни извивки, ще ми се да го пробвам  Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 4 576
Today - Avon.

# 19
  • Мнения: 6 039


това е последният
Nina na Nina Ricci, много мой тип
харесвам следникави  и тежки парфюми

# 20
  • Мнения: 13 512
Cartier Delices

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Надявам се мъжът ми да е намерил Paul Smith Women и това да е новият ми (стар) парфюм. Преди шест години ми го донесе от Лондон, много ми хареса. У нас не го внасят. Последните два на Пол Смит ги има, но не са като първия, не.
Но на теб може и да ти харесат, ако обичаш цветни аромати - единият е лек, а другият - по-тежък.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Fendi, страхотен, летен, не особено траен, но пък абсолютно достъпен като цена Blush

Elevate Eau de Parfum, траен, голяма опаковка, не е скъп, става и за зимата Peace

# 23
  • Мнения: 253
Dior Addict2 и един на Lanvin,но не му знам името.А иначе за зимата-rush на GUCCI-според мен е страхотен Peace

# 24
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Ралф-невероятно свеж!!!

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
момичета, парфюмите ви са чудесни, но ..........
За какви пари говорим? Защото тук ще ти препоръчат от 10лв- до дори не знам колко.
За протокола свърших бялото си Чарли и сега съм с някакъв на Орифлейм Айс нещо си. Лятото обичам леките миризми, но зимата....и силните.

За нещо до 50 лв.

# 26
  • Мнения: 2 529
DKNY Be delicious ползвам цяло лято



и Happy heart на Clinique, който е перфектен за ежедневна употреба. За по-така случаи си слагам и този :



Интересува ме какво мислите за парфюмите на Guerlain  Thinking

# 27
  • Мнения: 17
момичета, парфюмите ви са чудесни, но ..........
За какви пари говорим? Защото тук ще ти препоръчат от 10лв- до дори не знам колко.
За протокола свърших бялото си Чарли и сега съм с някакъв на Орифлейм Айс нещо си. Лятото обичам леките миризми, но зимата....и силните.

За нещо до 50 лв.


До 50 лв е "Nature" на Ив Роше- 21 лв, има и по-малък флакон, но не знам колко е; в Бонжур има на Ив Роше доста неща, никак не са скъпи и най-различни аромати. Ъъъ... май съм му голям фен Simple Smile Успех!

# 28
  • Мнения: 2 768
L'EAU D'ISSEY


Alien by Thierry Mugler



менкам ги, според настроението

# 29

Общи условия

Активация на акаунт