Още по-нова седмица,пълна с още по-хубави новини и емоции.

  • 6 367
  • 171
  •   1
Отговори
# 30
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Айди4ке това направо си е за вашата къща ето рових да покажа ако не си ги виждала, ама не намерих много дори в Билла ги продават.
http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=01001320

http://www.technopolis.bg/search.php?word=%F5%EB%E5%E1%EE%EF%E5%EA%E0%F0%ED%E0

Ама с цени наистина ме шашнахте.

Валенце опиши повече.

Ако трябва нещо съдействие от София да вземем се включвам в превозването. То как всички си мечтаем ще вземат и за количество в Младост да ни направят отстъпка и да стигнем цената на тсм в Плевен

# 31
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Снимката бях я сложила, щото много от мамите слагат разни вносни актьори и певци, пък аз да покажа, че българските мъже са по-хубави.

 

Аз съм слаба физиономистка, ама ме е срам да питам, кой беше на снимката.

Може би приличам на моята майка, която навремето среща на улицата някакъв мъж и гледа позната физиономия и го гледа и си мисли - С този човек се познаваме някъде от маса и сме седели някъде, защото не му знам височината, а интересно защо не съм му забелязала цвета на очите, абе някакси го знам и го поздравила и той я поздравил и вечерта сяда пред телевизара и познава чичко Филипов - говорителя на телевизията по онова време

# 32
  • София
  • Мнения: 9 857


Валенце опиши повече.


Погледнете тази тема в готварския-15стр. изписани точно за тази марка пекарна Grinning
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=22004.0
Има и една тема в готварския-Рецепти за хляб,но не ми работи търсачката в момента.Друго засега не мога да кажа,защото все още не сме я разучили джаджата.В темата обаче мами от Пловдив са писали,че и там в момента тече същата промоция-25лв. Wink

# 33
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
..............В темата обаче мами от Пловдив са писали,че и там в момента тече същата промоция-25лв. Wink

  Тази тема не съм я видяла, но в Пловдив са основните складове на ТСМ и цените винаги са по - ниски от тези в София. Преди 2-3 месеца например си купихме страхотна кафе - машина за 5лв.! Мога да потърся телфон на склада и да го пусна, ако има желаещи да питат. Че ми е невъзможно да отида до там - бая ми е далече, а съм без кола, че мъж ми има доста задачки тези дни.

# 34
  • София
  • Мнения: 9 857
Ето ви телефони,мили мои хлебопекарки:
София-9740446
Пловдив-673212
Бургас-845210
Сега да ви се оплача каква съм каръчка-моята машина е дефектна-не пече.От цялата тема в готварския само още една мама е имала този проблем и са и я сменили веднага.аз ще ходя след малко-стискайте палци да я сменят,че съм готова на бой #Cussing out.Я ми кажете,имаше ли някакъв закон,че съм в правото си да върна една стока в 7-дневен срок?

# 35
  • София
  • Мнения: 2 356
имаше ли някакъв закон,че съм в правото си да върна една стока в 7-дневен срок?
Вале, в 7 дневен незнам, чувала съм за 2 дни.  newsm78

# 36
                 Добро утро хлебарки! Когато се купува една стока от този вид обезателно трябва да излезеш от магазина с:
          1 Касова бележка
          2 Гаранционна карта надлежно попълнена
          3 Инструкция за експлоатация на български език
          4 Стоката
       В краен случай се обръщаш към съюза на потребителите. В градските съвети има назначен човек за това.
         В гаранционната карта пише къде се отстраняват повреди в рамките на гаранционния срок. Гледайте да не е далеч- например в Германия. Германос за 1 телефон с радиоудължител ме пращат в Пловдив. Цената на транспорта е съизмерима с цената на телефона.
        Приятен ден ви желая.

# 37
  • София
  • Мнения: 9 857
имаше ли някакъв закон,че съм в правото си да върна една стока в 7-дневен срок?
Вале, в 7 дневен незнам, чувала съм за 2 дни.  newsm78
Ами аз си пазя всичко,купила съм я вчера,та ще видим. Thinking

# 38
  • Мнения: 882
Е, и тук замираса вкусничко на хляб. Мами обаче много внимавайте, за кого ще бъде прясно изпечения хляб. Да не би Вие да похапвате? Joy Joy Joy
За малко и през тази седмичка да неможем да се включим - Работа, работа, но при нас има и добри новини. Справихме се с оная миризлива тема и вече се разнасяме с гащички на цветенца и меченца като истински госпожички.
Предстои ни да се справим и с вечерния памперс, но изчаквам да отмине сезона на дините.
Имаме и други добри новини - започна да говори, макар и отделни думички, но все пак назовава почти всичко до което се докосне или срещне. Разбра, че "ЧАО" може да каже с устичка, а не само да маха с ръчичка.

НАДЕ, на теб ти стискам палци за предстоящото събитие и още веднъж - Не се притеснявай за нищо! Всичко ще бъде наред!

Иги, малкия наистина е голям красавец, а баткото е пораснал страшно много.

# 39
  • Мнения: 2 242
Привет на всички майчета (и татковци) и от мен Simple Smile Дано тази седмица е по-хубава от всички до сега.
firebird, Наско (от БТР) си изглеждаше добре, но и на мен така по ми допада Wink Наде, стискам палци и на ръцете и на краката. Съжалявам, че все още не мога да изреждам всички, но лека полека и това ще стане. Исках и аз да ви покажа една смимка от морето, но още нямам къде да я кача.
А така и така става дума за хлебопекарни... да ви попитам да сте чували някъде за подобни машинки, само че да правят пържолки и биричка smile3503 newsm12 без да се налага да ходя до магазина ?
PS В магазина на Айвън 7 в Плевен в гаранционната карта попълваха и адреса. Поне последния път споменаха, че в случай на дефект идва куриер (на Спиди мисля) и взима уреда от къщи за ремонт...Дали го практикуват обаче не знам.

# 40
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Момичета от София, обадих се на телефона даден от Валенцето за София и казаха, че имат такава промоция. Става въпрос за магазин Айвън 7 стор в Младост. Днес или утре ще се сдобия, надявам се, и аз с това чудо на чудесата. Grinning

# 41
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Снимката бях я сложила, щото много от мамите слагат разни вносни актьори и певци, пък аз да покажа, че българските мъже са по-хубави.

Аз съм слаба физиономистка, ама ме е срам да питам, кой беше на снимката.



Атанас Пенев, или Наско от БТР, вокал на групата...
Почитателка съм му...  Blush

# 42
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Почитателка съм му...  Blush
Меко казано почитателка. Mr. Green Кате, признай, че си влюбена в този младеж.


Аааах, бат Бойкооо- от политика не мУ остава време да му се обадя Mr. Green

# 43
  • София
  • Мнения: 9 857
Ходих до магазина,ще ми заменят машинката с нова от пловдив.Лошото е,че вчера тук са изкупени всички машини,та затова ще почакам десетина дни.Важното е,че бяха много любезни-да видим как ще свърши моята каръческо-хлебопекарска одисея. Thinking

# 44
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ИГИ, как сте вие? Как борите проблемите при малкия? ДАно малкото слънчице е добре и въобще скоро да спреш да се притесняваш!

ДЕнат, дано ви изпишат... но тук има и много самоизписали се мами...

Общи условия

Активация на акаунт