Имате ли периоди, когато не ви е до ...

  • 2 347
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 18 679
желанието за изпълнението, на които се изпарява секунди след като се навечерям  Laughing

Ами не вечеряй!На гладно найш к'ъв секс се прави, ууу, страшна работа Sunglasses

# 31
  • Мнения: 4 473
Имам, да. Само аз. Половинката като че ли никога не изпада в такива.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 926
Имам Sad Мъжът ми има чувството , 4е винаги иска Rolling Eyes

# 33
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ами случвало се е! Предимно на мен сякаш по най-различни причини. Макар че, като се замисля имало е случаи и на него да не му се иска...

Случвало се е също да нямам желание за секс, само да се наспя след изморителния изнервен ден, но една негова целувка, едно докосване да са достатъчни за да ми дойде музата...

# 34
  • Мнения: 3 394
вече минах през този период-твърде много ангажименти, преумора, липса на време да се погледне човек в огледалото, все такива неща Sad

# 35
  • Мнения: 1 416
Е, че какво като станете като братче и сестриче?!  Rolling Eyes На нас знаеш ли колко ни е добре...  Grinning

# 36
  • София
  • Мнения: 245
И аз имам такива периоди. И на мъжа ми не му се нравят, но търпи - какво да прави човекът?! Laughing

# 37
  • Popovo
  • Мнения: 571
Имам да, но май само аз, съпругът ми иска винаги.

# 38
Ние сме в такъв период от 2-3 години насам. Ама не ни пречи... толкова сме станали алчни за парА  ,че не можем да мислим за нищо друго Rolling Eyes, пък и  няма време.

# 39
  • Мнения: 4 621
Имали сме и такива моменти разбира се. Важното е, че бързо отминават Mr. Green

# 40
  • Мнения: X
Имам да, но май само аз, съпругът ми иска винаги.

най-гадното е, че освен това се сърди и започва да търси причина за нежеланието ми, като определено не може да приеме умората или напрежението за основателна такава, защото на него сексът му действа разтоварващо и като приспивателно. Определено това е на-големият проблем във връзката ни  ooooh!  Tired

Общи условия

Активация на акаунт