Малко идиотски въпрос, но... носите ли чорапогащници?

  • 10 974
  • 111
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27 524
Не. Никога  Naughty Само в крайни случаи. Не за друго, но не мога да изтрайвам допира им...влудяват ме...побъркват ме от сърбеж и неприятно чувство  Stop

# 31
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Аз напоследък също само през зимата нося, и то си купувам плътни чорапогащници само, нямам нерви да ми се късат.
Лятото и да ми се носи пола в офиса, не нося (за да не съм по голи крака, въпреки че започна да става горе-долу офис-приемливо). Под панталон нося тричетвърти или съвсем малки чорапи винаги, мразя обувки на бос крак (ако са чехли, да, ама това пак не е за офис).
Чорапите със силикон ми харесват, но както съм в момента още наднормена след раждането - не е красива картинка.
Препоръчвам ти панталон за всяко време.  Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 39 812
Нося, но много рядко. Обувам чорапогащник само зимата, когато съм с пола.

# 33
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Защо не носиш чорапи през лятото? Поне няма да те спарват толкова. Аз поне така процедирам, когато ми се наложи, но понякога силиконът ме дразни. Женски проблеми Mr. Green

# 34
  • Мнения: 5 647
През лятото не, освен някой път чорапи със силикон. Не се учудвайте, че т.нар. "италиански" чорапогащи са с ниско качество.... просто не се произвеждат в Италия.  Wink

# 35
  • Мнения: 695
лятото не,зимата когато ми се наложи слагам Peace

# 36
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Нито лято нито зима нося чорапогащници Naughty немога да ги търпя , откачам започва да ме сърби по цялото тяло Mr. Green

Хи, хи , от една порода сме  hahaha

И аз съм от тази порода,нито зиме,нито лете нося, само за абсолвентския бал и за сватбата се прежалих със силиконови чорапи Joy

# 37
Ох как ги мразя, много рядко съм обувала по някякъв специален повод, и зимата  когато стане много студено но по принцип нееееееееееееее

# 38
  • Мнения: 1 202
Стане ли студено слагам защото съм зиморничева но през лятото не .

# 39
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Не се учудвайте, че т.нар. "италиански" чорапогащи са с ниско качество.... просто не се произвеждат в Италия. Wink
Ясно ми е. Ама в тоя случай пък не съм съгласна да ми ги раздават срещу минимум 7 лв. Twisted Evil
Едно време с кеф ги давах тия пари за Elledue, нямаха късане.
И сега се намират, но точно най-здравите модели нещо липсват от пазара.

# 40
  • Мнения: 2 897
Нито лято нито зима нося чорапогащници Naughty немога да ги търпя , откачам започва да ме сърби по цялото тяло Mr. Green

Хи, хи , от една порода сме  hahaha


И аз съм така.  hahaha  Ако много се налага слагам жартиери с чорапи.

...или силиконови чорапи в редките случаи,когато обуя пола Mr. Green

# 41
  • Мнения: 5 647
Не се учудвайте, че т.нар. "италиански" чорапогащи са с ниско качество.... просто не се произвеждат в Италия. Wink
Ясно ми е. Ама в тоя случай пък не съм съгласна да ми ги раздават срещу минимум 7 лв. Twisted Evil
Едно време с кеф ги давах тия пари за Elledue, нямаха късане.
И сега се намират, но точно най-здравите модели нещо липсват от пазара.

За съжаление е така, но народа се лъже, защото си мисли, че са "италиански", а италиански са само надписите по опаковката, които могат да се направят във всяка печатница.

# 42
  • Мнения: 13 512
Само през зимата. Ако съм с панталон-купувам си едни от Метро за еднократна употреба/не ми се е случвало да го обуя два пъти/.А като съм  с пола , обувам  хубави

# 43
  • София
  • Мнения: 3 328
...Едно време с кеф ги давах тия пари за Elledue, нямаха късане.
И сега се намират, но точно най-здравите модели нещо липсват от пазара.
Много са хубави, мъжът ми ме запаси с тях, та наесен ще има да ги нося Simple Smile Мога да ти кажа къде в "Люлин" ги продават, ако имаш интерес от тази информация.
Иначе - по темата: не нося чорапогащник само през лятото. Ако захладнее, слагам къси чорапки, като съм с панталон. Но нося всекидневно чорапогащник през пролетта, есента и зимата /тогава нося плътни, за да ми е топло/. Обичам да нося чорапогащник и под панталон - някак по-приятно ми е усещането от дрехата, не мога по-точно да го обясня. В тези случаи нося по-обикновен чорапогащник - от МЕТРО, на "Пентаграм" примерно - много са здрави, въпреки, че са само 20 DEN. Понеже рядко ходя с поли, проблемът за закачане и късане почти не стои.

# 44
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Peace
Казвай, всякаква информация е ценна Laughing

Общи условия

Активация на акаунт