Кои са цветовете на есен-зима 2006?

  • 6 009
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 952
Златно, лилаво.... хи хи хи  Crazy
и на пазара да ни продават
хи хи хи
 #Silly rotfImbo

баш така Joy

# 61
  • Мнения: 13 512
Не,няма нетипицчни цветове-обувки,4анти,колани-в кафяво-бежово и 4ерно-бяло. По дречите не е много изразено.ђПо-скоро е чисто черно или на квадрати,едыр пипит,райета.И чисто червено-палта,манта...
Благодаря на специалния пратеник!   bouquet
Eeeeeeeee,не мога да не оправдая доверието ви,след като ми платихте разноските Laughing

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 5 924
.
панталоните са много тесни, по4ти като клин, прави и класи4ески панталони с италиански джоб,полите се носят с 4орьпогащник_клин. Талията си е на мястото или леко паднала.
.
кажете ми моля какво е "италиански джоб" и ако може ми покажете картинка, че не съм от най-схватливите Blush
ЗА "ИТАЛИАНСКИЯ ДЖОБ" НИКОЙ НЕ ЩЕ ДА МИ КАЖЕ     cry

# 63
V Germany zvetovete na esen-zima2006-2007 ste sa 4ervenoto i trigrovij motiv  bouquet

# 64
Яна, италианския джоб е джобът, който е направен отстрани на панталона - отвора е вертикален. При дънките например е хоризонтален и се нарича френски. Дано да се сетиш какво се опитвам да ти обясня.
Всъщност съм Шеди, но влизам като гостенка.

# 65
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Кафяво и бежово все още са "модни" цветове.

Последна редакция: ср, 20 сеп 2006, 19:30 от Василиса Умница

# 66
  • Мнения: 3 929
Пастелните земни тонове на зеленото, кафявото, бежовото - техните нюанси. Зимата - сиво, черно-бяло.

# 67
  • Мнения: 6 167
виждам, че са изброени вече основните 7 цвята  Wink
но и аз да кажа
черно и бяло
червено
кафявото още е на мода.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 5 924
Благодаря ти Шеди  Heart Eyes


Кафяво и бежово все още са "модни" цветове.
тогава задължително ще си взема един кафяв панталон дето му се чудих днес /да не стане като червените ми обувки  Cry/

# 69
  • Мнения: 105
Златно, кафяво и може би червено, защото все по често срещам този цвят по магазините. 

# 70
  • Мнения: 857
Всякакви животински-тигрово,зеброво....., червеното и лилавото..

# 71
  • Мнения: 5 647



На мен пък ми е интересно за цветовете на косите кое ще е ХИТ,не че е от голямо значение,защото като не ти отива.......Wink

В този ред на мисли съм решила да си променя цвета на косата, с два тона по-светла, в меден нюанс. Дали ще ми отива- предполагам, защото и преди съм била така, а и фризьорката ми няма да се изгаври с косата ми.  Mr. Green Иначе какво е модерно тази есен- ти си го написала, че дори и да е модерно като не ти отива...

Общи условия

Активация на акаунт