Ако бях мъж...

  • 3 616
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192


Да ти кажа, така, както се описа, доста ще е голяма опашката. Не знам дали ще се вредиш Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 526
Като малка все гоних дъгата, да мина от долу и да стана момче  Laughing
Сега като се замисля- добре че не съм я стигнала  Joy
ОФФ- БейбитУУУ- подписа ти мЪ кефи максимално  Peace!!!

# 17
  • Мнения: 412
А аз като една жена  Laughing пропуснах да спомена отношението ми към жените от позицията на мъж, но със сигурност щях да съм романтик, нежен, кавалер, сериозен, вдъхващ отговорност и истинско мъжко присъствие МЪЖ... bowuu

Така като се описах, да взема да се омъжа за себе си  Mr. Green

 Grinning ето кой би бил истински опасен  Wink

# 18
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Ето от тази тема могат мъжете ни да разберат аджеба какво толкова искаме от тях- нищо и никакво съваршенство- е защо Бога ми не могат да го постигнат  ooooh!  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 416
Щях да съм адски щастлива!
Аз до 15-годишна не можах да преглътна факта, че съм жена...  Laughing Ако бях мъж, щях да съм адски свободна, необуздана, самодоволна и смела...

# 20
  • Мнения: 5 877
Естер, изпревари ме - тъкмо щях да пиша, че ако бях мъж, щях да се скъсам да свалям съфорумки  Mr. Green

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ако бях мъж, бих подарявал цвете на съпругата си всеки ден. Бих забелязвал с какво е облечена и как е сресала косата си. Бих обърнал внимание с каква любов е сготвила и подредила масата. Че е изгладила всичките ми ризи. Че е забравила да купи портокали за себе си, но е купила мандарини ...за мен.
Няма да забравя да и благодаря. Heart Eyes

# 22
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607

Естер, изпревари ме - тъкмо щях да пиша, че ако бях мъж, щях да се скъсам да свалям съфорумки  Mr. Green
Е какво ти пречи да ги сваляш  и сега Laughing Тука можеш да си позволиш да си мъж, дете, извънземно, Червената шапчица- всичко.  Mr. Green
Велик е интернет! Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 5 877
Йоско, женските хормони ми пречат малко... все пак.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 289
Ако бях мъж щях да се завра там дето се изкарват яко кинти,щях да имам един страхотно обзаведен мезонет,щях да карам хубава кола,щях  да тренирам много и да бъда със хубаво телосложение и щях да бъда непоправим,чаровен женкар Crazy.Нооо оженя ли се и имам семейство,щях да прекарвам всяка свободна минута със тях,нямаше да изневерявам,нямаше да се занемарявам,щях да си хвърлям чорапите в коша за пране,нямаше да хъркам,пърдя и оригвам пред жената.Щях да правя подаръци без повод на съпругата,щях да бъда романтичен,страстен,различен,идеален МЪЖ!

Хе хе,колко хубаво звучи,а? Laughing







# 25
  • Мнения: 7 837
тъкмо щях да пиша, че ако бях мъж, щях да се скъсам да свалям съфорумки  Mr. Green

Недей, че и малкото списващи мъже тук, могат да се уплашат  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 212
Анде, аз не съм казала, че ще свалям съфорумки...отстъпвам ти на теб....само една съфорумка щях да сваля и да я превърна в дама на сърцето си, ха познайте от три пъти коя е  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 412
тъкмо щях да пиша, че ако бях мъж, щях да се скъсам да свалям съфорумки  Mr. Green

Недей, че и малкото списващи мъже тук, могат да се уплашат  Mr. Green
...по-скоро да се научат  Laughing

# 28
  • Мнения: 843
Щях да съм адски щастлива!
Аз до 15-годишна не можах да преглътна факта, че съм жена...  Laughing Ако бях мъж, щях да съм адски свободна, необуздана, самодоволна и смела...


Е, провокира ме...  Щом НИЕ  искаме ТОВа.... за какъв дявол, тогава икаме да са до нас и да са ни верни..ММ????? И да не са самодоволни коплета.. м...А?

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
Пази боже! Като знам какво мисля за моя тежко ми, ако някой мисли същото за мен Mr. Green

 tooth

Общи условия

Активация на акаунт