За или против боядисването през бременността?

  • 1 873
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Как мислите удачно ли е да се боядисваме през бременнодтта?
Знам,че не е хубаво да се подстригва, но незнам за боядисването!Как мислите newsm78

# 1
  • Мнения: 9 990
А защо не е хубаво да се подстригва? Mr. GreenПрез първата бременност даже 3-4 пъти съм го правила, на детето му няма нищо Mr. Green
За протокола-боядисах се онзи ден с плахата надежда да ме хване боята, защото с първата ми бременност не ме ловеше и ходих като ци...ка с прорасли корени.Косата ми е прошарена и ползвам боя от доста време вече, сега ако спра , наистина на нищо няма да приличам, а ходя и на работа, няма да пшлаша хората я! Mr. Green
А ако става въпрос за това, че боята е химикал-ми сигурно не е много хубаво, незнам.

# 2
А защо не е хубаво да се подстригва? Mr. Green

Ами чувала съм,че като се подстригва бременна така се скъсявал акъла на дедето LaughingНо това са някакви бабини дивитини! Laughing Laughing LaughingИначе съм съгласна с теб при мен при първата ми бременност не ме хвана и ходех като зебра, незнам как ще е сега! Joy

# 3
  • Мнения: 592
И през първата ми бременност и сега най редовно се подстригвам и боядисвам,освен това не пропускам и козметика,т.е. не стига ,че съм вече дебела пък да се запусна отвсякъде.Не вярвам в такива бабини дивитини.Поздрави

# 4
  • Мнения: 1 353
Аз се изрусявах и боядисвах всеки месец от бременноста-и не виждам нищо лошо в това.

# 5
  • Мнения: 9 990
Моника-относно подстригването и акъла на детето-моето е още малко, ама като гледам-добре се справя с НеЩата от Живота.Ходи на ясла, без да реве и без да се разболява.Лидер е в групата си-организира останалите за игри, които сама измисля-това не е липса на акъл, да знаеш Mr. Green
Колкото до боята-Буба е права-няма как да заприличам съвсем на нищо и този път-доволна съм от резултатът с боята, в понеделник ще отида в нормален вид сред хората на работа Mr. Green Peace

# 6
  • Мнения: 8 917
ЗА боядисване и подстригване Peace

# 7
  • Мнения: 9 903
А защо не е хубаво да се подстригва? Mr. Green

Ами чувала съм,че като се подстригва бременна така се скъсявал акъла на дедето Laughing

тц, не акълът - пишката!

# 8
  • Мнения: 5 103
ЗА боядисване и подстригване Peace
Peace

# 9
  • софия
  • Мнения: 555
аз не се боядисвах първите 4 месеца, докато се оформи плацентата- след това с безамонячна боя.

# 10
  • Мнения: 1 448
Е, като сме /били/ бременни, няма да ходим като вещици я! Грижех се за външният си вид както и преди това  Naughty Боядисване, подстригване, епилиране, кола маска, както си трябва  Laughing

# 11
  • Мнения: 9 990
А защо не е хубаво да се подстригва? Mr. Green

Ами чувала съм,че като се подстригва бременна така се скъсявал акъла на дедето Laughing

тц, не акълът - пишката!

Ай стига бе Тити, верно ли това?На моят мъж значи къде да му го търся, след като майка му си е отрязала дългата до кръста коса почти до номер едно...докато е била с него бременна... Laughing

# 12
  • Мнения: 9 903
хехе, явно си му го намерила, щом за втори път си бременна Simple Smile пък и нали знаеш, размерът не е важен, над 8 см вече е лакомия Simple Smile

# 13
  • Мнения: 169
и аз сам за боядисването Peace..Като сме бременни да не сме за изхварляне я Laughing

# 14
  • Мнения: 2 019
ни6то няма да стане

# 15
  • Мнения: 992
който иска се подстригва , който иска се боядисва , това не вреди  Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 969
ЗА боядисване и подстригване Peace
Peace

# 17
  • Мнения: 670
Аз съм ЗА жената да се поддържа винаги, и особено по време на бременност.

# 18
  • Мнения: 3 356
Боядисвах се и се подстригвах.Не виждам проблем.

# 19
# 20
  • Мнения: 193
нито акъла на бебока ще намалее, нито бубата, ако се подстригваш, простотии разни Simple Smile
Аз лично отначало се притеснявах да се боядисвам докато бях бременна, заради амоняка в боята. После (6-7 месец)си купих безамонячна боя, обаче не ме хвана, та си останах не толкова прекрасна, колкото ми се искаше Simple Smile

# 21
Напулно за боядисване и подстригване сам през месец се подстригвам е боята не ми хваща та си ходя двуцветна но по време на бременност жената има силна нужда да се подьржа.Та като сме бреммени няма да се забрадваме я Grinning

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Естествено, че съм за разкрасяването...Освен ако миризмата на боя не пречи на повръщащите мами, не  не виждам причина да не го правят Peace

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Естествено, че съм за разкрасяването...Освен ако миризмата на боя не пречи на повръщащите мами, не  не виждам причина да не го правят Peace
thumbsup
Всяка една бъдеща мама държаща на себе си и на доброто си настроение трябва да ходи да се глези и да си поддържа вида през бременноста. Пък и плюс това на мен ми действаше супер разтоварващо ходенето при фризьорката (+ клюките в салона  Mr. Green).

# 24
  • Мнения: 239
Боядисвах се и се подстригвах, толкова често, колкото и преди да забременея. Косата ми беше в превъзходен вид по време на бременността - с форма и блясък. Чувствах се красива. Ако вярвах на тези бабини деветини .... не ми си мисли... Как може да издържи толкова време една жена без фризьор?  newsm78

# 25
Хаха абсолютно съм съгласна с вас PeaceИ аз така мисля,че няма проблем за подстригването и боядисването това са някакви измишльотини за акъла или там за дреболийте му Flutterедна жена трябва да изглежда винаги красива  Flutter За това още утре отивам на фризьор хаха Joy

# 26
  • Мнения: 2 897
И за двете съм за PeaceЛично аз не се подстригвах,защото косата ми беше много хубава през цялата бременност(и около два месеца след това),обаче се боядисвах всеки месец,не съм имала проблеми и цветът се хващаше както обикновено Grinning

# 27
  • Мнения: 2 957
Боядисвах се и се подстригвах през цялата бременност.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Два пъти се подстригах и два пъти се боядисах на кичури.

# 29
  • Мнения: 239
Хаха абсолютно съм съгласна с вас PeaceИ аз така мисля,че няма проблем за подстригването и боядисването това са някакви измишльотини за акъла или там за дреболийте му Flutterедна жена трябва да изглежда винаги красива  Flutter За това още утре отивам на фризьор хаха Joy
smile3501
Само така!

# 30
  • софия
  • Мнения: 495
Боядисвах се и се подстригвах през цялата бременност.
И аз така Peace

# 31
  • Мнения: 2 849
ЗА боядисване и подстригване Peace
Абсолютно .подкрепям .Всеки месец или през месец .Дай да ходим като луди в главите . Crazy

# 32
  • Мнения: 1 101
По време на бременността си се подстригвах редовно. Боядисването на косата незнам как би се отразило, тъй като аз не се боядисвам. Но стига миризмата на боята да не пречи, съм твърдо ЗА  Wink

# 33
# 34
  • Мнения: 5 299
Аз се боядисвах като смахната през цялаата бременност - хващаше си ми боята без проблем. Wink Освен баба ми и прабаба ми, не виждам кой друг ще е против Mr. Green

# 35
  • Мнения: 7 430
ЗА боядисване и подстригване Peace

Peace
И двата пъти съм го правила и аз - ЗА съм Wink

# 36
  • Smallville
  • Мнения: 994
Естествено, че съм за разкрасяването...Освен ако миризмата на боя не пречи на повръщащите мами, не  не виждам причина да не го правят Peace
Peace

# 37
  • Мнения: 98
А съм ЗА. Grinning

# 38
  • Мнения: 695
Е, като сме /били/ бременни, няма да ходим като вещици я! Грижех се за външният си вид както и преди това  Naughty Боядисване, подстригване, епилиране, кола маска, както си трябва  Laughing
smile3521 ами така е
а относно подстригването,аз бях чувала,че когато се подстригваш по време на бременността си скъсяваш чурката на момченцето newsm78 и аз питах една бабка дето ми го каза,ако си обръсна главата това означава ли,че със сигурност ще имам момиче hahaha

# 39
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
И се подстригвах и кичури си правех... и нищо ми няма  Mr. Green
Определено - ЗА  Laughing

# 40
# 41
  • Мнения: 6 155
ЗА и двете  Peace

# 42
  • Добрич
  • Мнения: 193
За! Grinning

# 43
Според мен трябва една жена да се подържа.
И аз съм ЗА подстригването и боядисването и не се влияя от някакви си суеверия

Общи условия

Активация на акаунт