Реформа

  • 1 695
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
Е Жоро пак се е размислил, ще става интересно Mr. Green

# 16
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Жоре, къде отиде тежката роля на мъжа да носи убити животни на жената и да изхранва семейството  Laughing
Но съм съгласна с идеята, само че да замразяват теб и то след 17 ч.

Аз какво направих днес - гледах бъдещето на България, господин футуролог, това не е Северна Корея, слава богу.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ще си взьема поука, все пак мньението е на старозагорски културтрегер. Вие няма как да не ги знаете тия неща - кое е оригинално и кое не. Laughing

Ама разбира се, че ги знаем... Ние сме Центъра на Просветата и Центъра на Вселената... Не знаеш ли...?

# 18
  • София
  • Мнения: 4 578
На мен пък не ми се работи. Искам да гледам ДЕЦААААА Mr. Green! Е заради такива кат мен, държавата не може да прокопса Twisted Evil, а и държавните длъжности също.

# 19
  • Мнения: 3 777
Може и мъжете да замразяваме.
Ако ни потрябват за нещо евентуално ще ги размразим.

Ще има обществени мъже за общо ползване.
Винаги готови да дават пари, да правят секс, да не говорят глупости и да са романтични.

Така го виждам аз бъдещето.

Още повече, че тогава децата ще се гледат от мъжа, докато жената прави кариера и си мести нещо от единият крачол в другия.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ще се замразяват само мъже с добър генетичен материал. Язък за Жорето, ама естествен подбор, кво да прайш.

Последна редакция: сб, 02 сеп 2006, 10:53 от daffodil

# 21
  • Мнения: 765
 С риск да си навлека гнева на някои хора , мисля че има някакъв смисъл в прозренията на Жоро , изключвам системите и климатика ... Grinning  Знам , че в някои страни ( САЩ , Израел , вероятно има и други ) , съществуват заведения за съвсем малки бебета . Може да оставиш 2-3 месечното си бебе и да се върнеш на работа , ако го желаеш . В тези места какво мислите , че правят толкова малки бебета - хранят се и спят , какво друго могат да правят? Всичко това се прави , за да може майката да работи . Няма да изказвам моето мнение , защото е доста крайно , но не виждам нещо кой знае колко футуристично и е възможно някой ден да има подобни огромни центрове за бебета . Не ме учудва , че в наши дни има деца на по 3-4 години страдащи от стрес , неестествено е да отделиш бебе на 3 месеца по този начин , но тези места съществуват за мен и яслите за бебета под 2 г са неестествени

# 22
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
хиляди аквариуми, в които децата са на системи и спят сладичко

Ти виждал ли си как се слага система на дете въобще?
Никой няма да иска да работи в тия молове, мили.

Измисли нещо друго.
Креативен си...няма да ти е трудно, ако изгледаш някой по-нов фантастичен филм...

# 23
  • Мнения: 495
хаха, много се смях  hahaha  Joy
Жорко - няма по-общественополезен труд от отглеждането на дете - толкова на въпроса ти какво сме направили ние днес за държавата  Mr. Green
що се отнася до системите и хранилките - децата до 2 г. възраст трябва да се отглеждат от родителите си  Peace
родителската любов е необходима за бебока точно толкова, колкото въздуха  Sunglasses
точно затова децата, отглеждани в домове за сираци, изостават умствено след 3-та си година - заради липсата на любов  Sad
има си научно обяснение, но в друг подфорум

Последна редакция: сб, 02 сеп 2006, 13:24 от Meryt

# 24
  • UK
  • Мнения: 3 959
А имаше едно време една тема дали сме се регистрирали някъде за да провокираме... Rolling Eyes

# 25
  • на село
  • Мнения: 3 926
И аз като барабалекс с риск да си навлека нечий гняв- мисля, че има някакъв смисъл в изказването на Жоро .
Мен пък ме впечатли големия брой майки, които със забременяването и излизат в болнични, ако не  от първите месеци, то поне към 4-5-6 мес.,
 не знам защо бременността се приема за болест.
Изводите си ги правя от една тема в "Майки, бъдещи и настоящи", дори мислех да ги накарам да пуснат анкета към въпросната тема, но само от едно повърхностно прочитане се вижда колко от майките са работили до излизане в полагаемия 45 дни и колко са си почивали до края.
И никой не може да ме убеди, че всички тези майки работят тежък физ.труд.

# 26
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
жоре, айде в другия си живот да го напрайш, 4е мене да ме няма там или пък децата ми! ега си зомбитата ще са, а дали ще викат мамо! или хайл жоре! да я утрепем майката ......!ти си като цирей, бре ох да се дезинфектирам по-скоро!
а за това, 4е децата са за хранилки и коптор4ета, като добитъците, нямам думи! верно тука майките, които работят ги гледат само 2 м ,после за длъжни да ходят на работа, но и в отговор на друг постинг си вземат , плащат си за болни4ни за да са пове4е време с беб4ето! но си е мъка! да го отглежда баба или гледа4ка без присъствието на мама на малка възраст по цял ден, за мене не решение на икономиката! то тогава и инстинката на майката ще  еволюира, ами децата кой ще износва? ти ли брато?

# 27
  • Мнения: 5 539
Аз тази глупост ще я пропусна без коментар, но ще чакам да видя утре Жоро какво ще измисли; дано е нещо по-свежо и пикантно

# 28
  • Мнения: 5 468
Няма да изказвам моето мнение , защото е доста крайно , но не виждам нещо кой знае колко футуристично и е възможно някой ден да има подобни огромни центрове за бебета .
А как си представяш да се справят в този "огромен център" с болестите? Защото в яслата са по 20 деца в група и се скъсват да боледуват, а какво остава за огромния ви център.

joro01, с тази тема ти се изложи тотално. Бебета на системи, кротичко спящи до 17 ч., климатици и въобще подобни щуротии могат да се родят или в болен мозък или в някакъв, на който е скимнало да се прави на интересен. Ако е първото, можеш да се лекуваш, ако е второто - целта не е постигната, не е интересно. Опитай отново, но не толкова грубо.
Ти твърдиш, че имаш син /Александър ли беше!??!/. Аз обаче смея да се осъмня в поднесените от теб факти, защото един баща, който се грижи за детето си и го е отгледал още от първия му ден, не би написал подобна глупост, никога, никога!!!
Просто ми падна в очите с тази тема.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 328
Я си признай сега, Жорка - ти до колко годишна възраст беше на климатик и система? Таквиз умнотии само вегетиращ мозък може да ги пръкне. Да пази Бог!

Общи условия

Активация на акаунт