Гледахте ли Азис и Камелия в "Горещо"?

  • 2 570
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 622

 Мен пък ми стана жал за Цветин. Горкото момче. Не разбирам защо търпи това показно унижение  Stop То е ясно, че Камито се праска наляво и надясно, ама да си го кажеш в ефир.....(че като били някъде тя се била изч****а в тоалетната с някакъв, а той, Цветин я бил чакал  Sick. Бахти олигофренията.)
Аз пък останах с впечатление,че за себе си и гаджето си обясняваше,че са се таковали във WC-то

Определено не беше така. Тя каза: "Докато аз се изчуквах в тоалетната, Цветин ме чакаше тук(в бара явно)"  Sick

# 31
  • Мнения: 4 752
Верно ли??? Ееееееее, това наистина граничи с простотията....А момчето изглежда свястно...Мдааааа, както казват " Хубавите ябълки ги ядат прасетата "

# 32
  • Мнения: 5 622
Мдааааа, както казват " Хубавите ябълки ги ядат прасетата "

 По тоя повод, винаги съм искала да бъда прасето.....

# 33
  • Мнения: 4 752
Хихихихи, хайде сега....свински истории, може пък теб да те яде някое прасенце Wink

# 34
  • Мнения: 5 622
Хихихихи, хайде сега....свински истории, може пък теб да те яде някое прасенце Wink

Еми, да..то като не съм прасето, остава да съм ябълката  Wink

# 35
  • Мнения: 324
Еееее, Бубе, и аз искам да съм "прасе" при ябълка като Уент-чо например Laughing

# 36
  • Мнения: 5 622
Еееее, Бубе, и аз искам да съм "прасе" при ябълка като Уент-чо например Laughing

Ако мъжът е Уентуърт, бих влязла в коя да е роля (ябълка/прасе)  Wink

# 37
  • Мнения: 677
бубето как ме кефи..очаквам в темата "на какви групи делите прането си?",да постне-"както иска Уентуърт,така ги разделям" ..  Joy  Joy  Joy

# 38
  • Мнения: 1 639
Хареса ми повторението .
При все ,че не понасям Азис ......видя ми се много искрено цялото "интервю"  . Без грим ,без задръжки ...нищо човешко не им е чуждо и така....

Пияна беше Камелия , да,  и кво от това ....

# 39
  • Мнения: 2 161
...Това е някакъв ужас, според мен - цялата им дружинка, включително и доста кухата Венета Райкова и съпруг. Такава простотия, фалш, кич, цигания на едно място не бях виждала.

Аз снощи гледах за пръв път цялата излагация и мнението ми е същото! И се чудя на Венетка как не й беше гнусно да ги гледа и слуша всички тези гниди... Но тъй като винаги съм я смятала за глуповата и елементарна, може би не трябва чак толкова да се чудя - навярно се чувства добре в такава среда! newsm78
Обаче на Азис трябва да му се признае, че понякога пуска по някой свеж "сингъл" - пита го Венетка "А ти защо искаш да се жениш?", а той: "Ами от хорски срам - няма стара мома да ходя!" Mr. Green
Не е тъпа Венета Райкова,ами просто си върши работата.Все пак предаването се казва "Горещо".Ако не е толкова горещо,Венета Райкова какво ще яде?

# 40
  • out of space
  • Мнения: 8 574
маzки споделете каде да гледам и аz та да се посмея малко????

трябва да е някуде в нета 4е ину4е нямам как у таz гиримания

ето тука го намерих http://free.linkos.bg/details.php?id=43474

сега ще си го дръпна

# 41
  • Мнения: 677
...Това е някакъв ужас, според мен - цялата им дружинка, включително и доста кухата Венета Райкова и съпруг. Такава простотия, фалш, кич, цигания на едно място не бях виждала.

Аз снощи гледах за пръв път цялата излагация и мнението ми е същото! И се чудя на Венетка как не й беше гнусно да ги гледа и слуша всички тези гниди... Но тъй като винаги съм я смятала за глуповата и елементарна, може би не трябва чак толкова да се чудя - навярно се чувства добре в такава среда! newsm78
Обаче на Азис трябва да му се признае, че понякога пуска по някой свеж "сингъл" - пита го Венетка "А ти защо искаш да се жениш?", а той: "Ами от хорски срам - няма стара мома да ходя!" Mr. Green
Не е тъпа Венета Райкова,ами просто си върши работата.Все пак предаването се казва "Горещо".Ако не е толкова горещо,Венета Райкова какво ще яде?
тъпа е,много е тъпа..и е злобна..
а може да яде индийска храна-при тва безплатно..

# 42
  • Мнения: 2 161
тъпа е,много е тъпа..и е злобна..
а може да яде индийска храна-при тва безплатно..
[/quote]
Хе,няма безплатен обяд!
А дали е действително тъпа и злобна-не бих могла да кажа.Нямам честта да я познавам.

# 43
  • Мнения: 871
Не го жалете Цветинчо, той е путьо. Самият той кара Камелия да я оправят разни тъпкачи- това е всеизвестно, а после си я прибира натакована и доволна Crazy Абе сладурчета

# 44
  • Мнения: 2 161
Не го жалете Цветинчо, той е путьо. Самият той кара Камелия да я оправят разни тъпкачи- това е всеизвестно, а после си я прибира натакована и доволна Crazy Абе сладурчета

А ти откъде си толкова категорично осведомена?Не познавам Камелия и приятелят й,дори не знам той как изглежда,но ме впечатли изказването ти.Познаваш ли ги?

Общи условия

Активация на акаунт