Страхотна гимнастика

  • 7 201
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
И аз свалям в момента първото   Hands Clap  261uu  Mr. Green

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Благодаря ти много,че сподели с нас тези тренировки.   bouquetДнес направих само част от първата и мисля, че е много добра. Хвърлих поглед и на другата, също изглежда обещаваща, накрая има съвети как да тренираме и да се храним, за да отслабнем. Е, не е нещо, което да не знaем, но е хубаво, че го има като напомняне.
 Който ги прави тези тренировки, може да разчита на успех. На мен лично тае-бото доста ми омръзна, така че тези тренировки ще са ми чудесно разнообразие.

Последна редакция: ср, 06 сеп 2006, 22:55 от Margi

# 32
  • Мнения: 152
Днес направих първата тренировка. СУПЕР Е!!! Hug Hug

# 33
  • Мнения: 3 216
ей зарибихте ме Wink сега го свалям и почвам

нещо стана и не ми се сваля както трябва.От 5 минути пише ,че свалянето ще започне всеки момент и нищо.

# 34
  • Мнения: 152
Споко, ще започне.

# 35
  • Мнения: 120
Малко помощ може ли да изпрося  Embarassed
Първото филмче го дръпнах, но второто не го намирам ако може линк към него  Praynig
Благодаря предварително

# 36
  • Мнения: 3 216
При мен не става. Медиа плеьра не го отваря. Сега какво да правя?

# 37
  • Мнения: 120
Явно нямаш кодек

# 38
  • Мнения: 321
 Cry CryАз не успях да я сваля

# 39
  • Мнения: 321
Не може ли някоя от вас да ми  прати по някакъв начин чрез скайп или незнам? newsm78
Никъде из торентите не ме регистрират и не мога да си я сваля Crossing Arms
Вече много се ядосах от 3 дни опитвам  и нещо....

# 40
  • Мнения: 152
Пиши ми на лични скайп името ти и ще ти го пусна! Само че довечера, че сега съм на работа.  Grinning

# 41
  • Мнения: 686
Първият филм го свалих - супер е!

Имам само че един въпрос: защо след като се свали тръгна да се ъплоудва - дори не знам къде и го спрях?! Ако може някой да обясни повече за торентите или да даде линк, ще съм много благодарна!

# 42
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Тази гимнастика май не за ДВД , а за РС......... Sad.така ли е или се заблуждавам newsm78

# 43
  • Мнения: 3 211
може ли някой да ми каже какъв тип гимнастика е: аеробна, тае-бо, каланетика, пилатес. Че аз първите 2 вида въобще не мага да ги играя, става ми лошо. Да знам дали да си я качвам довечера вкъщи

# 44
  • Sf
  • Мнения: 808
Първият филм го свалих - супер е!

Имам само че един въпрос: защо след като се свали тръгна да се ъплоудва - дори не знам къде и го спрях?! Ако може някой да обясни повече за торентите или да даде линк, ще съм много благодарна!

Ето, заповядай:
http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=343954
Тук е обяснено доста добре Simple Smile
Тръгнало е да се ъплоудва, защото в торент системата е така - ти сваляш дадения файл от други потребители, които са си оставили РС отворени, за да можеш да го изтеглиш. Торент програмата е напълно безопасна и позволява лийчърите/свалящите да имат достъп само до този файл! Ти в този случай се явяваш сийдър/който дава Simple Smile Не е станало нищо, че си спряла файла от ъплоудване Simple Smile Просто не си искала да го сийдваш/да оставиш други да го свалят от теб. Но пък по този начин ще си качваш коефициента в дадения торент сайт, а по-голям коефциент предоставя по-големи права - като супер потребител, например Simple Smile
Но спокойно, сега има толкова много торент сайтове, че като те изгонят от някой такъв сайт, можеш да намериш търсения файл в друг торент сайт Simple Smile
Прочетете инфото в линка и ако имате още въпроси, аз съм насреща  Hug

Общи условия

Активация на акаунт