Неродено още бебе с проблем на сърцето

  • 23 307
  • 128
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 116
Мамчета, следях проблемите на бебчето на Зия и си позволявам да копирам следното от отчетната тема на септемврийките:

"Зия си има дъщеричка София!!!

Родила се е 3600гр и е дълга 51см в 10:25h! По думите на Вики е удрала кожата на татко си!!!"

Моля се искренно София да е жива и здрава и само радост да носи на щастливите родители  Heart Eyes  bouquet Heart Eyes

На мама и тати казвам Честита Ви Дъщеричка  baby_neutral

# 31
  • Мнения: 4 414
Да е жива, здрава и късметлийка малката принцеса София!
Дано всички притеснения са напразни!
 Hug за мама и тати  bouquet

# 32
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
 newsm51 newsm51 newsm51 Честито,Зия. Да ви е жива и здрава малката София и дано е една голяяяма късметлийка. newsm51 newsm51 newsm51

# 33
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
   bouquet ЧЕСТИТО БЕБЧЕ!   bouquet
НЕКА СОФИЯ РАСТЕ ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА И МНОГО, МНОГО ОБИЧАНА!  Heart Eyes
ГОСПОД ДА Я ПАЗИ И ПОМАГА!  Praynig

# 34
  • Мнения: 997
Да е жива и здрава. Да донесе много радост на родителите си.

# 35
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
видях, че са ви писали, че бебе Софи се е родила
мама Вики е смела и борбена... но вие зцнаете колко е тежко да не си до бебчо и то от първия му ден. поне татко е при него
нека се помолим бебче Софи да се пребори и ако може да мине без операция

МИла Вики, бъдете жимви и здрави и нека Софиви носи много вяра, надежда и любов!

# 36
  • Мнения: 3 116
 Praynig Praynig Praynig

Моето детенце беше в кувиоз 5 дни и наистина е много тежко детенцето ти да е далеч от теб, да не можеш да го прегърнеш, да не можеш да го целунеш. Ходих всеки ден при нея, и й говорех, и галех кувиоза, но за съжаление си позволявах и да плача до нея. Акушерките ми казаха че направо се чудели как е оцеляла първата нощ, после ми казаха че се чудели колко бързо се е възстановила.
Зия, ако имаш възможност търси непрекъснат контакт с бебето, говори му, кажи й колко много я обичаш, повтаряй и го и аз съм сигурна ще тя ще те чуе и ще разбере че й говори мама и ще оздравее много много бързо !

Целувам ви,
Ритка

# 37
  • гр. Карнобат
  • Мнения: 175
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА МИЛА ЗИЯ!
Пожелавам ти скорошно оздравяване на малката принцеса. Нека във вашия дом има много смях, веселие и късмет!

# 38
  • Мнения: 190
Току що разбрах, че София е при нас в болницата. Довечера съм на работа и утре ще ви пиша как е тя.

# 39
  • Мнения: 3 116
Ще стискаме палци новините да са добри  Praynig Praynig Praynig

# 40
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Дано да минава всичко по вода и детето да се оправя!!!

# 41
  • Мнения: 997
rogeste, ако е удобно пиши как е малката София, дори с една дума. Дано е добре!

Ако ня кой има връзка с майката, нека и предаде нашите поздрави и надежди всичко да се оправи бързо.

# 42
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Прочетох Темата...
Май нямам сили за каквото и да е, освен: Нека Бог бди и закриля малкатя София, а на мама много търпение и кураж!
Да бъде  Peace

П.П: rogeste - пак поклон, мила!  bowuu Ти си невероятна жена, майка и професионалист   bouquet

# 43
  • Мнения: 190
Последно я видях вчера сутринта, беше в реанимация. Освен, че е стабилна повече нищо не мога да ви кажа, защото само това ми казаха и на мен колежките. Ааааааааа и друго мога да кажа, че е сладко бебе. Когато има нещо ново пак ще пиша.

# 44
  • Мнения: 252
Момичета , трогната съм от загрижеността ви и молитвите  ви за моята Софи  Hug

След раждането се  установи , че тя  има 2 проблема, които ще трябва да се  оперират.
Първото това  беше стеснението на  аортата , точно при дъгата, когато излизайки от сърцето се  отправя надолу ... незнам как да  го обясня по-ясно ...
Другия  проблем беше много голяма дупка междукамерите  на сърцето, през , която преминаваше  кръв и се смесваще с  венозната.

На втория ден след  раждането я  оперираха за  първи път , за да  премахната стеснението на аортата, но поради близостта на стеснението до сърцето, не  можа да се  направи  кой знае  какво. Докторите  решиха да направят  втора  операция  , този път наистина сърдечна операция, с  машина , която времено замества функцията на сърцето , докато докторите  работят  по него.
Това стана вчера след  обяд.
Към 8 часа вечерта  отидохме до болницата , за да разберем как е минало. Един доктор , който беше  на смяна само ни каза за  5 мин, че са оправили и двата дефекта и стеснението и междукамерния дефект  и , че Софи е стабилна.
За  през  ноща са я  оставили с  отворена гръдна кост в случай , че се  влоши и се  наложи пак намеса. Засишили са само кожата.

Днес сутринта ни казаха, че е добре и ще я затворят  както трябва. Видяхме я  за 2-3 минутки , цялата в дренажи, кабели , тръбички.  Rolling Eyes

Утре пак ще  идем да я видим . Ще й занеса кърма да папка.

Та това са  новините за сега  от нас ...

Много сме  благодарни на екипа от доктори в детска кардиология. Най-много на д-р Лазаров, който я  оперира и на д-р Лачева, която е  толкова  мила  и любезна и търпеливо ни обяснява всеки път какво е положението !!!    bouquet bouquet bouquet

rogeste, ако видиш пак моето съкровище прати й много поздрави от мама  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт