Мами в Италия- част 21

  • 17 872
  • 273
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 545
Валка, много добре си спомням времената, за които разказваш. Не се сещам кога точно запалиха парламента, но си спомням много добре хиперинфлацията, и един мой рожден ден /февруари/, когато заплатата ми - шестцифрена, струваше 3-4 долара, и даже кутия бонбони не можех да купя, за да почерпя /на всичкото отгоре работех в централната банка/
И все пак, гледай да намериш смелост, сигурна съм, че сега положението е съвсем различно и една бременност и бебче може да ти донесе само положителни емоции.
Кала, обикновено кисело мляко използвам за закваска.
Лени, едно бебе носи много промени, права си, но негативните се забравят много бързо, а положителните са страшно много и ти показват къде е смисъла на живота. А пропозито, като си бях в Бг успях да се вися с бившата си шевка от БНБ. Навремето беше член на управителния съвет, после отиде пак на много висок пост в търговска банка... Жена, направила много голяма кариера, изключително интелигентна. И майка на три деца /една от щерките й ми беше съученичка и така се запознах с нея/. Преди две-три години почина мъжа й. На нея й предстои пенсиониране, сега е щастлива баба на почти едногодишно внуче от щерката, която се омъжи в Гърция, и от сегашното си положение ми каза следното "сега мога да оценя, че единстветото нещо, което си струва в този живот, са децата. Всичко друго е преходно, децата са единствения смисъл в живота". Може да изглежда крайно изказване, но съм склонна да й вярвам.

# 16
  • Мнения: 2 379
Zdraveite Hug Hug Hug

Puk mene forumut ne me obi4a ve4e Sad
Predi 2-3 dena se borih s kirilizata, no nishto ne postignah i ne mojah da vi pisha.
Sega ve4e se otkazah ot neravnostoinata borba i reshih da vi pisha na maimuniza, oba4e purvoto mi pisanie se iztri ...
Aide pak ...

Purvo, BLAGODARIA vi ot vse surze za milite pojelania za rojdennia mi den Heart Eyes Mnogo ste mili, dori i hi4 da ne pisha, pak ne me zabraviate. Trognata sum!

I vtoro ... Milenskiii, 4estitoooooo Party Da znaesh samo kolko se radvammm!!! Mnogo!
Celuvki na teb, na Giulkata i na tatito Grinning Bravo na vas!

Do skoro, momi4eta. Da znaete, 4e i az ne vi zabraviam i 4esto si mislia za vas Heart Eyes Hug

# 17
  • Italia
  • Мнения: 4 492
... "сега мога да оценя, че единстветото нещо, което си струва в този живот, са децата. Всичко друго е преходно, децата са единствения смисъл в живота". Може да изглежда крайно изказване, но съм склонна да й вярвам.

Деске,хи4 даже не е крайно изказването. Подкрепям напълно. Peace

Пиколинкееееее,ке пиа4ере.  Hug   bouquet Къде се загуби ти,бе 4овек. Тук ли си оЩе или си ве4е в Бг? Благодаря от сърце за милите думи  Blush

# 18
  • Мнения: 5 462
Mисля че запалиха парламента през зимата на  1997-1998 година.

# 19
  • Мнения: 714
Mисля че запалиха парламента през зимата на  1997-1998 година.

през януари 1997 ако има някакво значение.
Обаче още ми държи влага. Не самия акт на запалването на парламента, за парламента хич не мога и да мисля, надявам се разбрахте какво точно имам предвид.

Мъчно ми е още, че когато мамите около мен с връстници на Стефчо вече планираха второ, аз се развеждах ... а детето вместо да му се радвам, беше отвлечено брутално и крито от мен 1 година  Confused после изкарах 5 години по съдебните зали оплетена в десетки дела. Та докато се обърна, ей го на Стефчо на 10 ще стане. Не аз му правя закуска, а той на мен.  Wink Та не ми се удаде възможност да планирам разликата между децата си, нито дори второ бебе ... Те моите родители едвам едно търпяха  Confused

Бях забременяла без да го знам май месец миналата година, обаче не би  Confused айде да не ви развалям хубавата темичка  Confused .....

# 20
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Абе я се стегни,бе 4овек. Разваляла била хубавата теми4ка,дрън дрън. Ми няма само за манджи да се говори тук,я. Нали в тоя живот има и несериозни и сериозни теми. Няма да се правим на Щрауси и да си говорим само за простотии,така де. Пак ти казвам,това вси4ко дето си го написа е МИНАЛО. Остави го да си седи там,където е. Мисли за днес и утре. Това дето не е станало не му е било писано да стане. Но пък има други неЩа дето тепърва предстоят,нали. Айде да те видя с вирната глава,4у ли? Hug

# 21
  • Мнения: 1 545
Права е Милена, хвърляй черните очила и слагай розови! Един път се живее /до доказване на противното/ и заради мрачни спомени не бива да се отказваме от опитите си за щастие. Пък който не е опитал, той не е постигнал. Живота ни поставя пред много препядствия, но пази най-хубавите си изненади за най-неочакваните моменти. Ти си достатъчно смела, за да се отказваш. Ясно  Crossing Arms !

# 22
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ха така,Деско,кажи и го и ти,белким се вземе малко в ръце,4е като 4ета колко е джу  ooooh!  Naughty Hug

# 23
  • Мнения: 714
Благодаря за подкрепата!!!  Hug  Hug  Hug

# 24
  • Мнения: 6 167
Валка, неЩата мила винаги си идват по местата
И едно знам, Господ помага на смелите в тоя живот


хи4 не му мисли, Валя, ами ако искате, действайте.
хубавото е само пред теб.
лоШото го остави където е. в миналото.
радвай се, и прави това, което те прави Щастлива, 4е живота се търкаля много бързо.

Пиколина, писах ти на ли4ни оназ ве4ер, не ми реагира)))
Добре доШла, изпринадахме се тук да те 4акаме
Това Симоне..

# 25
  • Мнения: 3 425
Добра вечер отбор мацки Simple Smile

Вале,я се стегни и се порадвай на живота!Онова е минало и поне знаеш при колко екстремни условия можеш да оцеляваш  Peace  Сега ти е време да живееш пълноценно и в хармония!!!
Пиколина,бенторната   bouquet

Дани нещо се изгуби на фронта???

Лека вечер от мен  Mr. Green



# 26
  • Мнения: 2 427
Аз да го кажа тука пред всички,ако има някой ,който да ми вдъхва сили и надежди че и моя живот един ден би могъл да се промени и нещата за които се боря от ненам си колко време се осъществят,това е Валя bowuu.Въпреки че тя горката може и да не го подозира,защото се видяхме само веднъж и дрънкахме глупости около това колко трудно си намирам толкова малки дрехи като за мен по магазините и тем подобни щуротии.Вале,свалям ти шапка!

# 27
  • Мнения: 2 804
Ле леее......... , ми то до като ви изчета  ooooh! пак се разотидохте !!! Heart Eyes
Днес си преинсталирах компютъра , че от 2 дни нещо се беше побъркал   #Crazy .
Деси , тук наистина ни е по-добре !
Може би , защото не си личи , че съпруга ми и  децата ни са с арабска кръв !
Пък  тия кореми дето сте ги показвали взети заедно може и да се сравняват с втория ми  Joy Joy Joy !
То щото съм си дебеланка от преди това де !!!
Момичета много сте си хубави от сърце ви желая най-прекрасните и здрави деца !
Кала , на теб също много ти отива да си бременна така , че работете по въпроса и вие !
Валя , не се бутай джу ! Peace
Силна си и дай Боже скоро и ти да покажеш лентичка ! Praynig
 Милена , ЧЕСТИТО желая ти лека бременност и щастие !
То страх има , но от неизвестното всички се страхуваме , като родиш няма да съжаляваш изобщо и ще се чудиш , защо по от раншко не сте го скроили бебока .

# 28
  • Мнения: 6 167
добро утро, минавам за път към болницата.
кафе)))

# 29
  • Мнения: 2 379
Пиколина, писах ти на ли4ни оназ ве4ер, не ми реагира)))
Добре доШла, изпринадахме се тук да те 4акаме
Това Симоне..

Leni, opasna si Grinning Vednaga si me zabeliazala. Onzi put vlizah, no nishto ne pisah, poneje ne mojah da se opravia s kirilizata Sad
Niakoi shte spodeli li s men koi e nai-efikasniat na4in da se pishe na kiriliza ot Italia. (Instalirane na Flex Type momentalno go othvurliam kato vazmojnost Stop)

Dessi, biah ti pisala, 4e planirame patuvane do Napoli, za da opolzotvorim bonusite ot My Air. Mislehme za Ferragosto, no se otkazahme, kato razbrah, 4e niama da te nameria tam. V kraina smetka se otkazahme ot destinazia Napoli Sad Niakoi drug pat shte e...
S bonusite si kupihme bileti za Istanbul Laughing Shte izkarame tam 3-4 dena i posle koito otkadeto - Simone shte se varne v Milano, a az direktno ot tam shte si hvana avtobus za Sofia.
Oba4e vse niakoga shte stignem do Napoli, obeshtavam! (Puk i vijdam, 4e pizzata ti stava vse po-izvestna Wink)

Общи условия

Активация на акаунт