Изневерявали ли сте на човека до себе си( физически)?

  • 9 494
  • 217
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 042
На едно гадже на времето му изневерявах Mr. Green, но на мъжът ми НЕ Naughty съм.

# 91
  • Мнения: 8 505
Не съм.

# 92
  • Мнения: 179
Не,нямам и намерение.То е все едно на себе си да изневеря.Щом съм взела решение да създам семейство с този човек,други мъже просто няма да има,защото това е моят избор и си стоя зад него.

# 93
  • Мнения: 2 910
Не съм му изневерявала и засега нямам такова намерение Wink

# 94
  • Мнения: 1 418
Аз съм изневерявала на вече бившия си съпруг.На сегашния още не,щото сме отскоро заедно.Ма знае ли човек...
Джанина,отговора ти в другата тема за нежеланието за секс,породи в мен мисълта за тази
 Simple Smile
допадаш ми
Ами това е животът.Докато живеех с бившия си съпруг все си мислех:Аз да изневеря,никога.Е,направих го след 15 години брак,след което го зарязах и съм решила вече никога да не казвам НИКОГА,защото все някога става нещо извън плановете ни.

# 95
  • Мнения: 412
да,много си права
и затова се кефя на постингите на жени,които не отричат ,че това може да се случи,въпреки,че все още не е
човек има много слабости,а много от тези много слабости се проявяват точно когато най-малко трябва или ги очакваме,така че
Аз съм изневерявала на вече бившия си съпруг.На сегашния още не,щото сме отскоро заедно.Ма знае ли човек...
Джанина,отговора ти в другата тема за нежеланието за секс,породи в мен мисълта за тази
 Simple Smile
допадаш ми
Ами това е животът.Докато живеех с бившия си съпруг все си мислех:Аз да изневеря,никога.Е,направих го след 15 години брак,след което го зарязах и съм решила вече никога да не казвам НИКОГА,защото все някога става нещо извън плановете ни.

# 96
# 97
# 98
  • Мнения: 1 418
Нещо намаляхме изневеряващите,а?

# 99
  • Мнения: 412
Нещо намаляхме изневеряващите,а?

да,Джанина,точно щях да кажа,че верните жени триумфират и ше бъде чудесно,ако мъжете им има как да погледнат темичката
не и моят,де... Embarassed

# 100
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 550
Нищо човешко не ми е чуждо!

# 101
  • София
  • Мнения: 18 679
Не съм. Ама ти щото много ми е секси мъжа Heart Eyes Като одъртее, ще го сменя Mr. Green

# 102
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Не. Поне засега нямам повод и причина, а и влечение. Simple Smile

# 103
  • София
  • Мнения: 1 067
Не съм!  Heart Eyes

Обичаме се много, дано това продължи, и дано никога не си изневерим!  Praynig

# 104
  • Мнения: 412
не мога да разбера защо се оправдавате,че не сте
не съм,защото...
не съм и няма и да стане в този живот
не съм счела за необходимо
не съм,не съм ,не съм
ама то е нормално да не сте
не искам да знам защо не сте
по-скоро бих попитала другите,като мен защо са?

Общи условия

Активация на акаунт