Дете, родено с ниско тегло

  • 15 384
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 203
И аз съм чувала, че е добре да се дават витамини, но като питах педиатъра и той ми каза, че няма смисъл. То за него повечето неща нямат смисъл. Чудя се дали на своя глава да не и давам някакви витамини, но не знам точно кои.

И ние сме в момента на Lefax, но не бих казала, че помагат толкова. В момента и слагам по една дозичка на всяко ядене, но тъй като се храним 9 пъти на ден не знам дали не и е много. Освен това първо като че ли се запече малко от тях, сега пък има разстройство, не знам и аз вече... Мога ли да предозирам Lefaxa, още сме малко над 3 кг.? jump, ти по колко Лефакс даваше?

# 16
  • Мнения: X
И аз мисля, че имате колики. Кристиян имаше много силни колики и ги борех само и единствено със сешоара - даже се успиваше от него. Също при много силен плач съм давала млякото не в уреченото време - примерно вместо в 6 в 4.30 - това по изключение, защото обърквахме режима, но млякото на 100% оправяше положението - следващите часове беше спокоен. Дори и онзиден го приложих пак метода с млякото - нещо се беше вкиснало мъничето - и ми заспа на шишето.  Laughing
Но други неща не помагаха при нас - капки, масажи, чайове и тем подобни....
М/у другото и Криси беше дребничък - 2800, но спадна още в родилното. На 2 месеца и половина ядеше по 200 мл. мляко, които аз насилствено смъкнах на 160, а горкичкото плачеше след това - искаше още. А всички ми се караха - не му давай толкова, ще хване рахит, дрън дрън бля бля. То беше толкова малко същественце - как няма да е лакомник после. Имай готовност след това да проявява извънреден апетит.
Аааа, сега ми яде по бурканче и половина. Следобед 1нъж ми изяде 2 даже. Наваксъл е вече - но пак е лакомник.  Laughing

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 08:04 от Анонимен

# 17
  • Мнения: 7 803
хм не помня доzата. била е спотед описанието на листовката, но с всяко ядене. и аz мислех, 4е не помагат, докато не ги спрях, тогава видях какво е ужас  Sad и колко много са помагали  Hug zа витамините, дадоха им мултивитамин джуниор след малко 6те се сетя и фирмата Embarassed
zа zаспиването zнам 4е в болницата им даваха кофеинови капки и каzаха, 4е вероятно 6те трябва и в къ6ти да ги пием, но не се наложи. не zнам дали това е вариант zа твоето бебе. опитай да си намери6 друго педи, дори и платено zа на4ало  Thinking

# 18
  • Мнения: 203
Благодаря за отговорите. Дано скоро минат тези пппусти колики, че вече се побърках. Ако бях съвсем сигурна, че са колики, нямаше да се притеснявам толкова, а така все си мисля да не е нещо по-сериозно.

Общи условия

Активация на акаунт