Какво(не) забелязват мъжете в нас?

  • 2 931
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 723
Забелязва всичко и обикновено отбелязва, освен ако не забрави Twisted Evil

# 31
  • София
  • Мнения: 3 390
Забелязва всичко.

# 32
  • Мнения: 1 517
Оффф, всичко вижда моя...и за хубаво и за лошо. Особено дрехите  ooooh! там няма скрито - покрито. А иначе не му спестявам почти нищо от женските тайни за красота. Така де - да си знае, че това не ми е дадено дар свише, а полагам усилия за да се кефи той (и аз естествено). Било скубане на вежди, бръснене...даже  при втората бременност, корема ми беше много нависоко и от един момент нататък не можех да си я виждам  Embarassed  Blush  и след доста смях, гъдел и уговорки (от страх да не ме пореже) ме избръсна и там  Mr. Green Определено не му беше неприятно.
Друго-друго...  newsm78 вбесява се като нося оранжево крещащто или си боядисвам косата  hahaha но общо взето само си дава мнението, решенията ги взимам аз!

# 33
  • София
  • Мнения: 2 671
Моят не вижда жената в мен
то не че много е останало... smile3506 и аз вече не се познавам в огледалото ...

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 07:50 от Rumya

# 34
  • Мнения: 494
От няколко дни не забелязва, че съществувам...   afnono

Не се притеснявай това е обоществен проблем. Мене отдавна не ме забелязват. smile3518

# 35
  • Мнения: 1 680
Рядко се случва да забележи някаква промяна у мен.Ей, на-скоро се подстригах, а той даже и не разбра Crazy
Все едно за моя говориш.Като се подстригах последния път му викам "Готино ли ми е?, а той не разбрал, че съм подстригана и ми вика, че като се наспя ще ми се оправи косата Crazy
Нови дрехи си купувам и не пита колко струва, откъде взе пари, не Naughty. Не прави и коментар, а като го попитам тогава си казва мнението.

# 36
  • Мнения: 686
Моят забелязва всичко, но не винаги ми казва!

# 37
  • Мнения: 6 993
Забелязва и помни разни неща...Но аз тъй или иначе не съм особено по разкрасителните процедури освен задължителните епилации...Не ми се занимава с грим, масажи и прочие Confused Но, ако случайно се хвана да се гримирам, той изпада във възторг, много ме харесва Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 510
Понякога забелязва, понякога не. Май по-скоро не. Хитът беше, когато си боядисах косата от черна- червена и го питам: "Не забелязваш ли нещо ново?", а той седи и се дзвери, оглежда ми лицето, дрехите и накрая вика:"Ми не".  newsm78

# 39
  • Мнения: 1 446
Забелязва всичко,особенно това за което съм похарчила повече парички Simple Smile
Peace

# 40
  • Мнения: 412
От няколко дни не забелязва, че съществувам...   afnono

Не се притеснявай това е обоществен проблем. Мене отдавна не ме забелязват. smile3518
hahaha hahaha hahaha
не,че съм в по-различна ситуация,де
просто ми е смешно колко жалки сме,ние жените

# 41
  • Мнения: 4 621
В повечето случаи забелязва
И моят Peace

# 42
  • Мнения: 6 155
hahaha hahaha hahaha
не,че съм в по-различна ситуация,де
просто ми е смешно колко жалки сме,ние жените

Оуу, не, не... жалки - не сме! Пренебрегнати - да, "тъпи патици" /понякога/ - да, но не и жалки Naughty
Една жена трябва да има самочувствието на ЖЕНА и да вярва в себе си. Никой не е незаменим...
Има ли проблем - има и решение  Peace

# 43
  • Мнения: 161
то не че много е останало... smile3506 и аз вече не се познавам в огледалото ...
Другите мъже ме забелязват EmbarassedИ в мъжка компания моят се дразни ,че жена му привлича погледи и почва да ме ухажва.Ама това си е ден до пладне.Като ни звърти ежедневието-дете,работа,сметки и забравя да ме гледа като жена #Cussing out И това ме вбесява-защо трябва да го дразня и карам да ревнува,за да ме гледа иначе Twisted EvilТъпо е!

# 44
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Моят е много наблюдателен,нищо не му убягва!
Peace

Общи условия

Активация на акаунт