Кога ви хвана шубето?

  • 3 401
  • 107
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 966
В последния момент.
Като ми изтекоха водите.

# 61
  • Мнения: 942
В интерес на истината не ме било страх,Казвах си че щом сестра ми роди четери деца едва ли е нещо страшно (като я знам как я страх от зъболекаря  hahaha) иначе нямаше да ражда толкова ,нали?единственото нещоот което се страхувах или по скоро притеснявах беше дали всичко с бебка ще е наред.И наистина моето раждане беше повече удовоствие отколкото болка, а на бял свят се появи едно прекрасно и здраво момиченце.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 383
В такива сюблимни ситуации винаги съм се мобилизирала да направя всичко така, както трябва и никога не съм се поддавала на страха, което го отчитам като голям мой плюс.

И аз така /изпъчвам се!/
Не се страхувах, просто изчаках да свърши, каквото има да свършва. Отидох да раждам като по работа - свърших си я за има-няма час и половина.

# 63
  • Мнения: 316
Някъде 4-5 месец - страшно шубе  Crazy
Само сънувах разни кошмари на тема раждане, бебе...  #Crazy
После до самото раждане бях спокойна, защото вече си мислех, че каквото ще става ще стане и няма причина за такава паника  Grinning
И първите около 2 седмици след раждането бях малко в паника, но вече почти всичко си дойде на мястото  Wink

# 64
  • Мнения: 492
Първият път не ме е било страх, защото не знаех от какво да се страхувам.Втория - в началото на деветия вече яко ме тресеше нервата.

# 65
  • Мнения: 748
в последния момент като стана ясно, че вече се почва  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 5 183
Родих седмица преди термина - предизвикано раждане по медицински при4ини. КОгато лекарят ми каза веднага да си приготвям багажа за раждане и да отивам в болницата, онемях, панирах се и се затресох от притеснение ... и само повтарях 4е е рано.

# 67
  • Мнения: 779
Когато ми потекоха водите .

# 68
  • Мнения: 702
Шубето ме хвана когато ми изтекоха водите. Аз се паникьосах, таткото два пъти повече Mr. Green 

# 69
  • Мнения: 256
Няма я моята опция  Mr. Green, а именно, още преди да забременея.
  PeaceСега се опитвам да не мисля за раждането, че каквато съм паника.... ooooh!. Повече сякаш ме тревожи, дали бебка ще е добре.

# 70
  • Мнения: 2 000
Аз съм си страхлива по принцип, тъй че още от началото ме беше страх.

# 71
  • Мнения: 4 806
не ме беше страх от раждането, малко ме притесняваше самата неизвестност, а като ми изтекоха водите ме обзе страхотно весело настроение, че края му се види. Мина за 5-6 часа.

# 72
  • Мнения: 251
Докато бях бременна изпитвах страх от време на време - дали е добре бебето, дали ще дочакам термина, дали няма да се роди по-рано, дали няма да го изгубя, дали е нормално и здраво.Когато влязох в 9-ти месец всичките ми страхове изчезнаха.Не се страхувах, че е рано бебето да се роди.Чаках раждането с нетърпение.Не съм се страхувала от самото раждане, а от това как бебето ще го преодолее.И сега съжалявам, че толкова се притеснявах.За мен раждането мина добре, но бебка го преживя трудно.Спря да диша при излизането.Интубираха я, обдишваха я и в началото беше на кислород.Сега слава Богу всичко е зад гърба ни и тя е едно прекрасно, жизнерадостно и здраво бебе.Искам да кажа на всички бъдещи майки, на които им предстои раждане да не се страхуват и да не се притесняват.Да мислят позитивно и да очакват спокойно и с любов раждането, защото това е най-прекрасното изживяване на света.

# 73
  • София
  • Мнения: 2 671
О, емоции много, но чист страх и нежелание не си спомням да съм изпитвала...

# 74
  • Мнения: 146
Много се радвам на бременността си, но адски ме е страх от раждането. Винаги е било така дори преди да забременея съм си давала сметка, че ужасно ме е страх и никога не давам на приятелките да ми разказват за самото раждане, не слушам каквито и да било случки за да не се тормозя излишно.
Дано всичко да е наред!

Общи условия

Активация на акаунт