Някой ползва ли Ясмин (Yasmin)

  • 193 575
  • 934
  •   1
Отговори
# 30
emi as go pozlvam veche mesec i sichko si mi e absoliutno normalno cikula mi beshe mn oskuden i obsho vzeto si e idealno

# 31
Има ли проблем ако се приемат от хора с наднормено тегло ? В смисъл да не би да се губи ефекта от тях  Confused?

# 32
  • Мнения: 1 040
А, тук не съм писала скоро- аз на 6 месеца направих почивка и се почувствах много зле.Реших повече да не се тъпча с хормони и сложих спирала.Засега съм доволна!

# 33
Zdraveite, molia vi pomognete mie, mnogo sam otchaiana. Pia yasmin ot 1 mesec sled kato svarshih opakovkata, oshte ne mi e doshlo. V smisal predi 4 dni q svarshih. N a vas koga vi idva,kato svarshite opakovkata. Az sashto imam diagnoza polikistozni iachnici i kato vsiaka normalna jena iskam da imam deca. Moje li sled takava diagnoza jenata da ima deca.
Shte chakam barz otogvor.

# 34
  • София
  • Мнения: 6 268
Мисля, че поликостозните яйчници не са пречка да забременееш.

Спомням си, че на мен ми идваше всеки четвърти ден, в един и същи час, след като изпиех последното хапче от опаковката. Не се притеснявай, ще ти дойде.

# 35
  • Мнения: 4 053
3 дни след като ми е било последното хапче, ми идва  Sunglasses

# 36
някой знае ли дали ясмин мога да ги намеря в испания

# 37
Аз ползвам ясмин от 3 месеца и съм доволна.Предписан ми е поради белезнената менсруация ,която имах.Сега се чувствам добре.Знам за ясмин че е много ниско хормонално дозиран и е възможно в първите няколко месеца по време на употреба да се появи леко кървене,но не се препоръчва в този случай да се прекъсват,всичко се оправя след 3 месец на прием.
Преди да започна да пия ясмин бях на регулон,вземах ги 5 години ,през които нямах проблеми,но напоследък се появи много силно главоболие...оказа се че е от регулона.
Много жени се страхуват да ползват хормонални таблетки поради разпространения мит че се появява окосмяване ,излишни килограми и др. Това наистина е било възможно ,но преди 20 години.Сега таблетките са много ниско дозирани.Представляват капка от океана хормони във вашия организъм.Така че спокойно...няма да ви поникнат мустаци  Laughing


Мари,Шумен

# 38
  • Мнения: 1 040
Аз ползвам ясмин от 3 месеца и съм доволна.Предписан ми е поради белезнената менсруация ,която имах.Сега се чувствам добре.Знам за ясмин че е много ниско хормонално дозиран и е възможно в първите няколко месеца по време на употреба да се появи леко кървене,но не се препоръчва в този случай да се прекъсват,всичко се оправя след 3 месец на прием.
Преди да започна да пия ясмин бях на регулон,вземах ги 5 години ,през които нямах проблеми,но напоследък се появи много силно главоболие...оказа се че е от регулона.
Много жени се страхуват да ползват хормонални таблетки поради разпространения мит че се появява окосмяване ,излишни килограми и др. Това наистина е било възможно ,но преди 20 години.Сега таблетките са много ниско дозирани.Представляват капка от океана хормони във вашия организъм.Така че спокойно...няма да ви поникнат мустаци  Laughing


Мари,Шумен
Извини ме,не искам да прозвучи грубо,но тънеш в неведение Whistling

# 39
  • Мнения: 4 053
Извини ме,не искам да прозвучи грубо,но тънеш в неведение Whistling

а, защо  Thinking

# 40
  • Мнения: 21
Аз имам друг проблем за който се надявам да намеря отговор. Ползвам Ясмин от два месеца - сега започнах третата опаковка. Никъде в опътването не намерих обаче дали през 7-те дни почивка съм защитена. Точно седмия ден имах полов контакт без никакви предпазни мерки и сега от три дни ми се гади и съм притеснена да не съм бременна, /за капак си направих бабечишкия метод със содата, според който съм бременна:( Минали са едва пет дни и тест е безсмиселено да правя, а да чакам се побърквам... Родих преди десет месеца със секцио и това би било голям проблем толкова скоро.... Помогнете - някой знае ли?

# 41
  • Мнения: 1 949
Защитена си И през паузата. Аз не пия Ясмин, а Линдинет, но за това съм питала АГ-то изрично, щото като се знам каква съм параноичка  Whistling

# 42
  • Мнения: 4 306
Защитена си И през паузата. Аз не пия Ясмин, а Линдинет, но за това съм питала АГ-то изрично, щото като се знам каква съм параноичка  Whistling
И аз мисля така. Препоръчват само през първия месец на пиене да си по-внимателна.

# 43
  • Мнения: 21
О момичета, благодаря Ви! Все пак е много странно, че вече четири дни по ред ми е адски лошо и ми се гади - също както като бях бременна.... Може да е страничен ефект от хапчето - но защо ще се появи чак на третата опаковка?!?! Дано сте прави и тревогата е фалшива.. ако е така - ще развенчаем за винаги мита със содата. Защото като си правя теста содата шупти и значи съм бременна. Като знам със сигурност какво е ще пиша:)Стискайте ми палци...

# 44
  • Мнения: 1 949
В какво се състои теста със содата  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт