чувалчета за колички

  • 3 040
  • 29
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: X
Момичета, искам да си купя чувалче за количката, но искам помощ от ползващите такива за марката, на която да се спра. Предварително ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 346
за каква марка количка?

# 2
  • Мнения: 335
чувалчетата на джордани са много добри

# 3
  • Мнения: 1 000
http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1271

Страхотни са.....и много удобни за ползване....
имат и отвори на гръбчето, ако количката ти е с 5точково закопчаване
покриват и цялата облегалка на количката......независимо каква е

Последна редакция: ср, 13 сеп 2006, 09:18 от BgViki

# 4
  • София
  • Мнения: 11 704
Нашето е на TCM!Доволна съм!

# 5
  • Мнения: 5 790
Нашето е на TCM!Доволна съм!

И мойто е ТСМ, универсално е, става за всякакви колички. Много е топло и го ползваме вече втора година.

# 6
  • Мнения: 102
И моето е TCM. Много съм доволна. То също има дупки на гръбчето за пет точково закопчаване. А да не говорим, че си го купих за 10лв.  Joy

# 7
  • Мнения: X
Koli4kata mi e chicco cortina duo C2
A pokrivala samo osven 4uval4eta dali se prodavat?
Blagodarq vi za mneniqta
I az se bqh sprqla na giordani

# 8
  • Мнения: 2 142
Някой, може ли да снима и ТСМ-ското чувалче и дали сте виждали скоро такива

# 9
  • Хасково
  • Мнения: 995
Да ти кажа това на ТСМ не изглежда по-различно от това в линка който са ти пратили.
Последно съм ги гледала по 10лв. с склада на ТСМ В Хасково - това го казвам защото знам че и в София имате такъв склад на Айвън 7.

# 10
# 11
  • Мнения: 2 142
Много ми харесват ТСМ-ските чувалчета, ако намеря непременно, ще взема, проблема е, че трудно обикалям с двете беби, та ако някой види такова да свирка!  Whistling Hug

# 12
  • Мнения: 3 698
И моето чувалче е  ТСМ-ско, много е хубаво.Поръчах го миналата седмица и с доставка на адрес ми струваше 30лв., доволна съм.

# 13
  • София
  • Мнения: 11 704
Много ми харесват ТСМ-ските чувалчета, ако намеря непременно, ще взема, проблема е, че трудно обикалям с двете беби, та ако някой види такова да свирка!  Whistling Hug
Чувалче на TCM имаше миналата седмица в магазина на ТCM в Павлово-Бъкстон на ул.Суворов! Цената му беше 25 лева!Предполагам,че все още го има,ако мислиш,че те устройства,мога да проверя дали още го има!

# 14
  • София
  • Мнения: 897
А някой виждал ли е от ТСМ-ските чувалчета патешко жълто? Че не ми се дават 200лв. за Куини. Confused

# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
А някой виждал ли е от ТСМ-ските чувалчета патешко жълто? Че не ми се дават 200лв. за Куини. Confused
Само черни са, съжалявам Sad

# 16
  • Мнения: 3 698
А някой виждал ли е от ТСМ-ските чувалчета патешко жълто? Че не ми се дават 200лв. за Куини. Confused
Само черни са, съжалявам Sad

...но винаги може да им сложиш някоя голяма, свежа апликация и готово: )

# 17
  • Мнения: 2 142
Много ми харесват ТСМ-ските чувалчета, ако намеря непременно, ще взема, проблема е, че трудно обикалям с двете беби, та ако някой види такова да свирка!  Whistling Hug
Чувалче на TCM имаше миналата седмица в магазина на ТCM в Павлово-Бъкстон на ул.Суворов! Цената му беше 25 лева!Предполагам,че все още го има,ако мислиш,че те устройства,мога да проверя дали още го има!

Можеш ли да ми обясниш къде се намира точно, аз днес, ще пътувам към Перник и мога да мина оттам

# 18
  • София
  • Мнения: 44 103
 Аз да се намеся в темата с въпрос - за дете на годинка - годинка и нещо, проходило има ли смисъл от такова чувалче или с един космонавт е ок?

# 19
  • София
  • Мнения: 11 704
Можеш ли да ми обясниш къде се намира точно, аз днес, ще пътувам към Перник и мога да мина оттам

Може би късно се включвам,но това е местопложението:

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=c557ed86c22ae9a15ca472c030da0a … amp;Map18_19.y=56

# 20
  • Мнения: 102
А някой виждал ли е от ТСМ-ските чувалчета патешко жълто? Че не ми се дават 200лв. за Куини. Confused
Само черни са, съжалявам Sad

Моето е TCM-ско и е светло синьо. newsm78

# 21
  • Мнения: 2 673
   Чувалите за колички на ТСМ, които на две места съм виждала са по 36лв и 38 лв. - светло сини. Едното го взех за една мама, но го премерих в мойта количка Чико Дуо СТ 0.2 - понеже е доста дебеличко в количката ми се видя тесничко..То новото Дуо си има зимно покривало, но ако си купуваш чувал, по-добре го изпробвай как ще стои в количката...
 

# 22
  • София
  • Мнения: 679
Някой знае ли колко струва чувалчето за количка Макси кози такси сити в магазините или на втора употреба?

# 23
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Нашето е на TCM!Доволна съм!
И ние имаме на ТСМ -синьо е , много сладурско, с пух и адски топли. Пере се без да се степва пуха вътре. /А наскоро си купихме и такава торба за спане/Препоръчвам го.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
А някой виждал ли е от ТСМ-ските чувалчета патешко жълто? Че не ми се дават 200лв. за Куини. Confused
Само черни са, съжалявам Sad

Моето е TCM-ско и е светло синьо. newsm78
Бре! Тогава отивам да се карам в магазина, защото и аз питах за друг цвят, че много не обичам черно за бебе. Close

# 25
  • Мнения: 47 981
ама те са тъмно сини,а не черни Simple Smile,има и по-нови светло сини,но аз само от тъмносините съм виждала

# 26
  • Мнения: 5 103
Някой знае ли колко струва чувалчето за количка Макси кози такси сити в магазините или на втора употреба?
120лв Peace

# 27
  • Мнения: 5 289
В atrakcion.com днес бяха в наличност ТСМ-ските чувалчета.

# 28
  • Мнения: 498
момичета, а дали бебето няма да се прегрее в пухено чувалче?

# 29
  • Мнения: X
момичета, а дали бебето няма да се прегрее в пухено чувалче?
Все пак става въпрос за използване на такова човалче при зимни условия и навън, така че не ми сеструва възможно да се прегрее. Аз моето го ползвах първата зима на дъщера ми и никога не се е прегрявала. Напротив-то ми позволяваше да сме навън и в мнго студени дни и така я калих.

Общи условия

Активация на акаунт