детето на приятеля

  • 8 261
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Лизи, тогава не знам какъв е проблема ти
дано се справиш с него
и с родителите си Wink

# 61
  • Мнения: 1 615
Лизи, отношението ти към цялата работа е детинско. В началото вярвах, че си объркана и бях по-склонна да ти съчувствам. Но мина доста време, а ти продължаваш просто да искаш и куклите, и парцалките. И хем сърби, хем боли, хем пък и мма не дава... Наистина никой не може да ти помогне при това положение. Мисля, че имаш спешна нужда да порастнеш и да си овладееш егоизма. След това най-вероятно ще си способна и сама да се справиш и "тежкия проблем".

# 62
  • София
  • Мнения: 1 444
Съгласна съм с написаното от Purmamarca и в този род на мисли се чудя, как може мъжете да са такива инфантили.Жени много на белия свят, не можеш да имаш дилема, м/у детето си и гаджето си.Докато ние жените мислиме с акъла си, преценяваме евентуалният си партньор през очите на децата си и държането му към тях, то явно мъжете мислят и избират водени от глупавия си култ към пениса. newsm78 Неприемливо е, но за жалост доста често срещано явление.Горкото дете бих казала. ooooh!

# 63
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз също считам че Лизи мисли малко по детски
но хайде да не сме груби
пронякага сме склонни да сме критични
Лизи се критикува - дали търси тук утеха или оправдание на нейните действие - нейна си работа
но нека щом тя е критична все пак към себе си да не я нападаме
в крайна сметка като изгуБи този прекрасен човек ще страда само тя - той ще си намери друга, коята няма да има проблема на Лизи
но все пак не осъждайте човека

има и още нещо - Мери, това, че мъжа стои с Лизи - ми може Лизи да се критикува, а в действителност напр да е по-строга към себе си - т.е. в действителност да не са толкова зле нещата и атова този татко все още да дължи на нея

# 64
  • Мнения: 1 425
Съгласна съм с написаното от Purmamarca и в този род на мисли се чудя, как може мъжете да са такива инфантили.Жени много на белия свят, не можеш да имаш дилема, м/у детето си и гаджето си.Докато ние жените мислиме с акъла си, преценяваме евентуалният си партньор през очите на децата си и държането му към тях, то явно мъжете мислят и избират водени от глупавия си култ към пениса. newsm78 Неприемливо е, но за жалост доста често срещано явление.
Това са пълни глупости. Специално тоя форум изобилства с жени които нито мислят нито преценяват с акъла си. А

... мислят и избират водени от глупавия си култ към ...
вагината.


...Горкото дете бих казала. ooooh!
Виж това и аз бих го казал.

# 65
  • Мнения: 2 863
Пантер, вземи си коригирай поста, преди  всяка пишеща в тоя форум жена да те намрази.
Наистина  е тъпо, хем да държиш да пишеш тука, хем по всеки повод да  обясняваш какви  точно са жените пишещи във форума, аз го намирам за доста грозно и съм сигурна,  че ако отделиш малко време ще се сетиш какво ти казвам.
И след като форума "изобилства от жени, които мислят с вагината си" остава да е вярно, че ти  всъщност много харесваш такива  жени, щом настойчиво присъстваш сред тях.

# 66
  • София
  • Мнения: 6 999
Jaly, хахахаха  hahaha hahaha hahaha

Този път Пантер изби рибата. Изобщо не разбирам защо е толкова ядосан на самотните майки, но определено има някакъв проблем.

Лошото е най-вече това, че никога няма да е сигурен бъдещата му жена /ако изобщо я срещне с това нон-стоп висене тук/ с коя точно част на тялото си ще го избере... Thinking Whistling

А и да избираш с вагината си, вместо с главата не винаги предполага лош резултат, Пантер, от опит ти го казвам.  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 2 327
Panther, започна да прекаляваш. Коригирай си малко тона.

# 68
  • Мнения: 1 425
Не съм казал че всички жени във форума са така, но определено има такива. А аз не съм писал имена нали? Която прецени че не се отнася за нея - не виждам защо ще ме намразва. А ако някоя се познае в описанието - пак не виждам защо ще ме намразва ако казвам истината.
Просто дадох един цитат от друг и смених само мъжки полов орган с женски такъв. Досега не видях някой да пише нещо за изказването на мерипопинс което директно съм цитирал.

Не ме дразнят самотните майки (с някои си имаме лична приказка ама това е друго). Дразнят ме глупавите изказвания.
Мъжете мислели с оная си работа, но жените ... о не драги, те не мислят с оная си работа - те се влюбват. Иначе крайния резултат е един и същ. Ама нали има равенство за всички?
Еми глупости са това. Има и мъже и жени които мислят с "оная си работа", само дето последствията накрая почти винаги остават за жената.

@Иса. В това да избираш с вагината или пениса лошо няма. И със сигурност можеш да попаднеш и на добри попадения. В крайна сметка - секса е много важна част от една връзка така че нормално е човека отсреща да го прецениш И с оная си работа. Ама една връзка не е само секс и като видиш, че човека за друго не става, а продължаваш да се мотаеш с него - еми ...

@Стън - какво точно ми има на тона? Както писах и по горе - цитирал съм друг пост и съм сменил мъжки полов орган със женски полов орган.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 444
Pantherр

тъй като почти всеки мой пост, на който попаднеш атакуваш като глупав и т.н., да попитам тогава защо удостояваш с такова внимание тъпотиите ми? Казват, че мъже, които така разгорещено спорят с дадена жена, имат неосъзнати симпатии. Дали в твое лице нямам ревностен обожател се питам?
В друга тема, в която отново не беше съгласен с мнението ми ти обясних, че целта на форума е да изкажеш лично мнение, да дадеш съвет, с една дума взаимопомощ.Не бива да се получават конфронтации от това.Имай търпимост към различното схващане.Аз не съм съгласна с мисленето на много съфорумки, но не ги нападам за това, че имат различно от моето виждане върху житейските проблеми.Нали не мислиш, че всички трябва да бъдем огледални образи и мнения?
Като финал, отново подхождаш изцяло емоционално и бързаш да ме захапеш, без да четеш докрай. Поста ми завършва с това изречение Неприемливо е, но за жалост доста често срещано явление. Което ще рече, че не слагам всички мъже под един знаменател, както и че има жени, лишени от майчински инстинкт или казано по твоему -разсъждаващи с вагината си.
Просто ще те помоля за малко търпимост към явно различният ми от твоя поглед върху света.
А ако този прилив на емоции означава друго, поласкана съм! Laughing

# 70
  • Мнения: 6 315
@ Panther, физиологията на мъжа е такава, че му се случва много по-често да мисли с "оная си работа" отколкото на жената. Мъжете, които правят секс за спорта са много повече от жените, това е факт, който не можеш да отречеш.

Имай предвид, че съзнанието на повечето жени се променя много след раждането на дете/деца и приоритетите в избора на партньор на тези, които гледат деца са различни от онези, които нямат такива (елементарно, нали). Защото аз няма да се хвана с някой, който детето ми не харесва или който не уважава детето, моите начини на възпитание и пр.

По темата - бях писала, ама го затриха. Както и да е, за мен лично цялата тази история е на незрял човек или просто на твърде ревнив. Самата аз съм имала връзка с разведен мъж с деца и замиг не съм си помисляла че те могат да ми пречат по някакъв начин.

# 71
  • Мнения: 1 425
А аз мисля че тази история е на човек, който си дава сметка за възможните проблеми при такава ситуация. И че е по-добре човек предварително да види проблемите отколкото да се оправя след това с допълнително усложнената ситуация. А че проблеми е напълно възможно да има - това мисля че е ясно. Историята на тъжния татко спомняте ли си я?. И мисля че само МОФ има право да критикува Лизи, защото МОФ реално е показала че приема чужди деца и се справя със ситуацията. Другите доколкото знам гледате своите си деца. Ако съм пропуснал някой освен МОФ - извинения, само за нея се сещам в монента.
Е, като се съберете с някой мъж с дете или осиновите дете и докажете че можете да гледате неговите деца или осиновеното дете като своето и да не ги делите - еми тогава елате и обяснявайте колко е незряла и ревнива Лизи и тогава ще е с основание. А сега са просто празни приказки.

@Марги - поддържането на връзка не е като да живееш постоянно с някой. И това че не си помислила за възможни проблеми не значи, че няма да се появят.

@мерипопинс. Нищо лично - не помня кои постове съм атакувал. Чета всичко докрай. Признавам че има такива мъже и тук доста жени са си изпатили от тях. Ама има и такива жени. И може и аз да съм си изпатил макар че определено ми е по-лесно отколкото на родител гледащ детето си сам.
Освен това мислещи с "оная си работа" си не значи без майчински/бащински инстинкт. Мислещи с оная си работа, за мен, значи да си правят секс ей така за кефа, без да се пазят, без да мислят занапред, без да знаят и да мислят човека отсреща какво отношение има към тях и към евентуалните деца. И дали човека става за баща или за майка и дали е отговорен.
Един баща за да си зареже децата трябва да е просто безотговорен. Една майка за да си зареже децата трябва да е кошмарно безотговорна граничещо с умствено разстройство (според мен) или пък да има други много-много-много сериозни причини. Несправедливо, ама това са фактите.

@Марги отново. Еми много хубаво, че жените си променят съзнанието и приоритетите за партньора след раждането на дете, ама много по-лесно е, ако човек помисли преди раждането на детето (като лизи). Мисленето постфактум винаги е доста по-трудно.  Ама щом на вас така ви харесва ... живи и здрави и късмет.

# 72
  • Мнения: 2 327
Panther, обидите към потребителите на форума са недопустими. В мнението си посочваш именно потребителите на форума. Не си споменал конкретни, но това не го прави по-малко лично.
Мarypopins не е насочила поста си към никого конкретно. Ако беше написал, че жените по принцип мислят с вагината си и на теб нямаше да направя забележка.

Е, като се съберете с някой мъж с дете или осиновите дете и докажете че можете да гледате неговите деца или осиновеното дете като своето и да не ги делите - еми тогава елате и обяснявайте колко е незряла и ревнива Лизи и тогава ще е с основание. А сега са просто празни приказки.

Искам да те попитам ти колко деца имаш и колко брака и/или връзки зад гърба си, че думите ти да не са празни приказки?

# 73
  • Мнения: 1 425
@Stun - нямам нищо против да ми редактираш поста че има такива жени по принцип а не във форума, ако така ти се струва по приемлив. Ако изтриеш и този ред изобщо няма да си личи какво съм писал преди. И защо всъщност не мога да си редактирам по старите мнения? Докога може всъщност?

Имам съм малко връзки и не съм бил женен. Дали са празни приказки - времето ще покаже. Аз и преди съм приказвал. Историята после я знаем.

Последна редакция: пт, 23 фев 2007, 17:10 от Panther

# 74
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ее пак се сдърпахте
определно Пантер не мисли за жените тук лошо - иначе нямаше да прекарва толкова време тук да си чеше клавиатурата
той просто се опита да покаже какво го е засегнало в поста на Мери
ами да - ние тук си плюем мъжете щото няма ни един да каже "айде стоп"!
затова нека бъдем толерантни и към неговото различно мнение

а аз наистина колкото и да мисля зле за Лизи не бих си позволила да плюя човек който смело застава и казва - срам-не срам - не мога!
по-добре овреме осъзнат несостатък още повече личен - отколкото още едни разбит брак

Общи условия

Активация на акаунт