Къде за първи път си легнахте

  • 8 460
  • 199
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 242
Ние също имахме проблем с терена. Все нямаше къде, натискахме се в баба лада, но аз все отказвах първия път да е в кола. Сефтето го направихме в апартамента на родителите му - в хола. След това пробвахме в колата, пък то взе че ми хареса  Grinning

# 91
  • Мнения: 522
В неговия/вече наш/ апартамент,ама тогава беше още гол цимент и само едно самотно ергетско легло/тип болнично/ Grinning,ееех,спомени,спомени...

# 92
  • Мнения: 711
в нас на дивана

# 93
  • Мнения: 1 403
В колата  Laughing

# 94
  • Мнения: 6 998
У тях, в неговата стая, 2 часа и половина след като се запознахме Mr. Green...тогава май още имаше легло  newsm78

# 95
  • Мнения: 2 336
в неговата стая. Ама пък за терена-голям проблем беше. Ама тогава само за това мислихме. сега като го имаме за друго си мислим.....

# 96
  • Варна
  • Мнения: 2 942
пробабвахме у тях , ама нещо имаше засе4ка от негова страна Confused, така 4е требе да броим от нашата вила  Laughing

# 97
  • София
  • Мнения: 4 966
В колата-не знам дали се брои за първи път/щото мръсотии правихме,но не и секс/.
Отчетохме го на следващия ден у тях./секса/ Blush

# 98
  • Мнения: 769
В моята 'моминска' стая... после на вилата.. после на друга вила... спирам до тук  Laughing Laughing

# 99
  • Мнения: 963
В палатка на плажа, след безсънна нощ.  Crazy После слушахме хората по плажа как си дърдорят и се смеехме... Ама слънцето напече... и в палатка стана такава жега, че изпълзяхме от нея вир-вода... Та впоследствие и на нас ни се смяха.  Laughing

# 100
  • Мнения: 1 449
В неговия апартамент(т.е. на бъдещата свекърва)

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
в неговия апартамент, който сега даваме под наем на един "ергенин" да мърсува... newsm62

# 102
  • София
  • Мнения: 39 814
В квартирата му Simple Smile

# 103
  • Варна
  • Мнения: 407

Няма да лъжеш баба си ти!  Naughty Тя мъжете ги усеща да витаят във въздуха, чак завардила апартамента няколко дни, а ти да не й кажеш!  Crossing Arms

Шегувам се естествено!  Joy

Ти пък, споко  Grinning То няма и как да я излъжа, имам си баба - шпионин, всичко разбира   Mr. Green

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Мога да кажа за бившия, защото нямам настояща 'половинка'.
В дома на една приятелка Embarassed, бяхме й отишли на гости с нощувка.

Общи условия

Активация на акаунт