Маркови дрешки шити в БГ

  • 4 649
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
В коя част на пазара в Димитровград се намират тези сергии? В неделя май ще ходя до там, та да зная долу, горе къде да търся.
Не съм ходила вече почти година, но:
като влезнеш откъм автогарата, едната сергия се намира на редица, перпендикулярно на основните три, в дясно.
Другата е на на линията, която е най-близо и успоредно на жп линията.
Евентуално обаче трябва да знаеш горе-долу какво търсиш, за да не ги подминеш. 90% десени на райета или ситни цветя и блузки с тъмно син етикет- това е сергията на Гап.
Дано да се ориентираш, че районът по принцип ми е непознат.

# 16
  • Мнения: X
Магазин Ариет е най-доброто, което съм срещала за моята малка принцеса. Моя приятелка отвори детски магазин и иска да зареди и тя от тези дрешки. Някой знае ли освен от пазара на Димитровград откъде става тази магия? newsm78 newsm78 newsm78

# 17
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Магазин Ариет е най-доброто, което съм срещала за моята малка принцеса. Моя приятелка отвори детски магазин и иска да зареди и тя от тези дрешки. Някой знае ли освен от пазара на Димитровград откъде става тази магия? newsm78 newsm78 newsm78
Последния път като ходих до Ариет, точно се приготвяха да ходят за стока и определено ставаше въпрос за София. Повече инфо обаче нямам.

# 18
  • Мнения: 639
Трилиън, благодаря ти! Heart EyesПо принцип не обичам да ходя там, но мъжа ми ще ходи да продава колата и ще се възползвам.

# 19
  • Мнения: 1 455
За пазара на Димитровград ви препоръчвам да отидете в събота.Имам колега който работи там и от него знам,че в неделя не всички отварят.В неделя е по голям пазара на колите!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 768
момичета, а знаете ли дали и след 1/1/2007 ще може да се купуват такива дрешки на нормални цени? до нас в търговския център имаше маркови дрешки но за големи но преди 1-2 месеца казаха че спират да зареждат защото след като влезем в ЕС нямало да може да се продават както сега-на цени различни от фирмените Cry ако е вярно и аз много ще съжалявам защото и аз съм им фен-определено платовете и моделите са много сладки Peace
а пък една друга продавачка каза че вече няма да се шие гап за деца  в бг защото не били доволни от централата Sad
сега за магазините да кажа че има 1 малко магазинче на раковски близо до пожарната и точно до 1 китайски ресторант, там продават гап и дисни. също има 1 магазин на пробива на бул несторов и Борис, като тръгнете по борис посока витоша в локалното-планет кидс се казва. 
и после да се похвалите какво сте напазарували.

# 21
  • Мнения: X

Ей, ама това е ужасно. И на мен ми направи впечатление, че нещо в Ариет имаше само от стари модели на Гап. Явно това е причината. #Cussing out

# 22
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Аз съм чувала ,че зареждат от Хасково .....ама никакви подробности не знам Sad
Това за спирането на продажбите незнам дали ще стане....в Кипър има такива магазинчета, където се продават фирмени стоки ,които са по-евтини от тези във фирмените магазини Peace

# 23
  • Мнения: 7 640
дайте примерни цени на такива дрешки

# 24
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574

а пък една друга продавачка каза че вече няма да се шие гап за деца  в бг защото не били доволни от централата Sad


Е ние ли сме най-зле? Една приятелка сега ми изпрати от Канада ризки за малкия. Една шита в Индонезия, друга в Мадагаскар, трета в Индия, четвърта в Китай......значи може навсякъде по света да шият дрехи за тези марки и дрехите да изглеждат супер само ние не можем да ушием засвета дреха.

# 25
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Абе стига бе - зара ,мара и незнам си още кой шие тук.Икеа си правят мебелите, пък Гап били недоволни.Кой знае как ще им надуят цените с оправданието за ЕС #Cussing out

# 26
  • Мнения: 272
Абе стига бе - зара ,мара и незнам си още кой шие тук.Икеа си правят мебелите, пък Гап били недоволни.Кой знае как ще им надуят цените с оправданието за ЕС #Cussing out
Те всички продавачки с това си оправдават повишаването на цените тази есен на детските дрешки, но всъщност -детските дрешки ,които си поръчах да ми купят от Франция на H&M и C&A излизат на доста по-добра цена в сравнение с цените в България на подобни марки, че дори и същите.
Използват какви ли не начини , за да си вдигнат цените в България . #Cussing out
Всеки спекулира с каквото му падне #Cussing out

# 27
  • София
  • Мнения: 3 857
Не мисля,че спират да ги продават защото GAP спират да шият в България.Миналата седмиа като ходих до Ариет разбрах,че те спират да зареждат от тези,които ги шият и ще продават вече 2-3 нови марки също ишлемета.Обяснението беше,че цените са по-добри.Дрехите със сигурност се вземат от Хасково,защото на етикета пише фирмата производител.Според мен всички тези дрехи имат някакъв супер минимален дефект като отклонение на шева с 1-1,5 мм, което за чужденците е фатално пък за нас не!

# 28
  • Мнения: 3 550
също има 1 магазин на пробива на бул несторов и Борис, като тръгнете по борис посока витоша в локалното-планет кидс се казва.
Как така? Борис и Витоша не са ли успоредни?

# 29
  • София
  • Мнения: 11 711
също има 1 магазин на пробива на бул несторов и Борис, като тръгнете по борис посока витоша в локалното-планет кидс се казва.
Как така? Борис и Витоша не са ли успоредни?
Несторов и Цар Борис 3 са перпендикулярни,а Витошка и Княз Борис са успоредни!Общо са 4 различни улици!

Общи условия

Активация на акаунт