Не мога да си простя

  • 1 989
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 479
Не се притеснявай. Не искам да те стряскам, но от сега нататък ще трябва да свикваш с подобни неща. От сърце ти желая да са колкото може по-малко.
Няколко дена след като синът ми навърши 9 г си сцепи главата и го водихме в Пирогов да го шият. Доста се бях притеснила, че не съм го видяла какво прави та да го предупредя, че може да падне. Та там имаше един младеж, може би около 2 м висок и родителите му бяха с него, а той си беше счупил много лошо ръката докато нещо играел, май баскетбол. Тогава си помислих, че ние не можем винаги да опазим децата си, а просто да правим всичко най-добро, според възможностите ни.

# 16
  • Мнения: 3 394
Вярно, че много си се изплашила мила Cry Но хубавото е ,че всичко е минало, пък и таткото е могъл да си дойде! Моят мъж и да иска не става пък и е на майната си от мен на работа-докато бях бременна дори си мислех,че като настъпи момента ще се карам сама до болницата Imp Добре ,че се научих да шофирам и бебока излезе разбран и се появи рано сутринта!

Весели Празници Stuck Out Tongue

# 17
  • Мнения: 4 458
Grinning  Пъро преживяване, а? И аз бях така първия път и точно веждата! Що паника що чудо.... а сега, ела ме виж.
Когато другата ми дъщеря си цепна главата направо я гушнах съвсем спокойно и дирекно в спешното. Хората бяха по-ужасени от мен. Но първия път, направо се сбърках от рефлекси - това никога не се збравя. Сега когато някой каже "леле, колко ужасна синина или цепнатина" аз спокойно отговарям " е не е болка за умиране - ще мине" То, след толкова търчане по болници, спешното, Пирогов... вече ми се затъпи чувствителността.
Най-важното е, като се случи такова нещо да запазиш спокойствие и да реагираш адекватно.
Ще видиш, след време ще свикнеш и даже няма да ти се налага да ходиш по болници защото ще знаеш как да постъпиш.
Децата са си деца и няма да пораснат без синини и рани  Wink
Не се обвинявай, всички сме го преживяли и това е част от това да си родител. Не можеш постоянно да си до детето си и да го пазиш колкото и да ти се иска.
Весели празници

Общи условия

Активация на акаунт