Пазите ли стари ЛС? Четете ли си ги?

  • 2 114
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 792

И едно гадно ми стана, когато прочетох от съфорумка, която сега ме мрази в червата, че преди ми е писала (ще си позволя да цитирам, това са си моите ЛС) "Много те харесвам, прекрасна си и с удоволствие чета всичко което пишеш!"   Sad

  Вергилия какви са тези страсти и излияния, които получаваш на лични  Crazy, пък после успявате и в червата да се намразите, не знаех, че такива емоции и драми, тресят форума  Rolling Eyes

   Не чета стари лични, от скоро зацепих, функцията, с която се вижда дали си отговорил на  ЛС и разни хора получиха отговорите ми с порядъчно закъснение, просто нямам навика да се ровя в кутията със съобщенията ми, та така. Разчиствам я чат- пат но аз и не получавам много ЛС, явно не будя ни възхищение, ни омраза  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 7 430
само аз ли си пазя и кофти ЛС, който съм получила newsm78

*** чудно що ли за странна птица съм и с какво се различавам от вас, че ми е по-важно да запазя не особено приятните думи пред разни доста лицемерни размазвания

Бих запазила, но все още нямам подобни Peace

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Пазя, пазя, но явно съм се изразила прекалено литературно по напред и съм останала неразбрана  Grinning  А и кой ли ме чете   Laughing
чета аз ама нали съм проЗта

# 48
  • Мнения: 7 837
Самокритиката е велико нещо. Ех, ако можехме сами да си пращаме ЛС  Laughing

Винаги са ме учудвали инициаторите на хапливите ЛС. Сигурно едва се сдържат в яда си и се разтоварват изпразващо по този начин. За своя сметка...

# 49
  • Мнения: 7 430
Кейси, какво пък толкова са ти писали Хапливите - на теб пука ли ти  Wink
Аз си мисля, че едно такова съобщение би могло да бъде написано от някой злобен човек  newsm78 или бъркам..

# 50
  • Мнения: 5 140
Да пазя си, особено за ЧРД-то ми.
От теб Дидонка...а Вергилия и от теб. Hug Heart Eyes

А пък и от любими хора тук от форума си ги пазя, ценни са ми. Heart Eyes

# 51
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Кейси, можеш да си пратиш ЛС. За подробности - на ЛС Mr. Green

# 52
  • Мнения: 7 837
Дидка, естествено че не ми пука. Но последните дни ми е много трудно с уроците по форумска психология. Въпросите си изникват, а отговор няма  Grinning

# 53
  • Мнения: 6 472
Пазя само такива, в които има някаква важна информация. Всичко друго трия на ред. Хапливи не съм имала, ама бях завихрила един глупав и безсмислен спор с две дами. Не ги пазя Grinning

# 54
  • Мнения: 5 140
Кейси, можеш да си пратиш ЛС. За подробности - на ЛС Mr. Green

Да ти пратя и аз... Grinning

# 55
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Пращайте, бе! Аз съм съвестна форумка - не товаря сървъра и кутията ми е празна Wink

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Кейси, можеш да си пратиш ЛС. За подробности - на ЛС Mr. Green
верно, че може ....... ей сега си ударих една самокритика Whistling

# 57
  • Мнения: 2 212
Ех, ако можехме сами да си пращаме ЛС  Laughing

Кой е казал, че не може  Mr. Green
Ванче, моля моля ще искам авторски права тука  Naughty

# 58
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Въй, ти нали спиш, бе! Аз, таковата, безплатно и за общото благо Embarassed

# 59
  • Мнения: 2 212
Спя аз...ама и на сън ми се яви какво ми се готви във форума  Laughing
А къде пишело, че спя, ако имаш предвид кю-то и на него не спя, а друго правя, ама то и другото е за заблуда на противника Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт