Закриват София Ленд???

  • 9 602
  • 175
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 292
Абе я драснете едно писъмце на бат Бойко - може да помогне нещо в името на софийските (и несамо деца) Wink. Нали си Ви е кмет ... Ми то е срамота - готова работа да се разваля ...

# 16
  • Мнения: 2 211
Наистина е жалко.Тъй като отглеждам сина си сама /нямаме баби, не стои при бавачка/, си отдъхвах за малко като го оставя в някоя от детските стаи /там вече го познават и много му харесват какичките/ , седна с мъжа ми в някое от заведенията и се нахраня спокойно като бял човек. Сега може да се разчита само на  МОЛЛ-а.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Ужасно неприятно Confused

# 18
  • Мнения: 7 837
Абе я драснете едно писъмце на бат Бойко - може да помогне нещо в името на софийските (и несамо деца) Wink. Нали си Ви е кмет ... Ми то е срамота - готова работа да се разваля ...

И как става тоя номер при наличието на големи дължими суми към банки и неизпълнение на задълженията по кредити  Simple Smile Комунизма и всеобщата държавна собственост отдавна отпаднаха.

Жалко за парка. Жалко че се оказа губеща инвестиция. А уж говореха, че ще го разширяват...

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ние бяхме там миналата седмица.
Жалко за парка.

# 20
  • Мнения: 1 180
Миналия уикенд бяхме там и бях доста учудена от малкото хора - преди се носеха тълпи на всякъде, а сега беше едно пусто, пустооо.... И цените едни високи, високиии.... колкото пъти направя опит да оставя децата в детски кът, все има рожденни дни - не става. На последък аз седя на кафето, а те се мотаят на около. Не знаех, че ще го закриват, но и не се учудвам. Все пак, жалко!

# 21
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Отдавна го знам, банките кредиторки са продали терена и ще се строят...жилищни сгради...Тъжно, в събота ще водим Димана....за първо и последно....

Сигурно ли е това и от къде го знаеш?

# 22
  • в стаята
  • Мнения: 469
Много жалко наистина CryБеше много хубаво място Sad

# 23
  • София
  • Мнения: 4 867
в неделя ходихме за последно - пълно беше. виктория изкара почти 8 часа вътре с приятели - не знам други подробности освен за 14-те й поредни качвания на лодките, които се приземяват във водата...
на всички атракциони имаше опашки..

тъпо ще е да го затворят...

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Някъде има ли официална информация или е просто така от ухо на ухо?

# 25
  • Мнения: 1 526
много, много тъжно за дечицата, че им взимат едно от малкото развлечения в големия град. остава сега и на патиланци да турят катанец...
сещам се да една песен
... всичко що е природа със асфалт ще залива
магистрали и централи, завод до завод,
всички дружно вървиме към научен възход...
вместо да направят още такива места, те ги затварят  #Cussing out
и ако настина е заради нови жилищни сгради  #2gunfire

Последна редакция: чт, 14 сеп 2006, 21:56 от Tali Dan

# 26
  • Мнения: 1 284
ееееееееееее жалко така исках да се повозим с бебо като порасне примерно догодина, та и аз да намажа Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 9 903
а аз водех малкия там, когато времето не ставаше за парк. Особено през седмицата си беше гот, нямаше много хора.

# 28
  • Мнения: 6 472
Еее това ме вкисна Sad Не че ходим кой знае колко често, но беше едно приятно място за забавление на дечурлига, баз аналог в БГ (като изключим аквапарковете по морто може би). Аман от нагъчкани жилищни сгради.То стана по- зле от панелните комплекси, продукт на социалистическо - комунистическия гении Tired

# 29
  • София
  • Мнения: 3 997
Отдавна го знам, банките кредиторки са продали терена и ще се строят...жилищни сгради...Тъжно, в събота ще водим Димана....за първо и последно....

Сигурно ли е това и от къде го знаеш?

Наш приятел е клоун там, официално са им го съобщили!

Общи условия

Активация на акаунт