Закриват София Ленд???

  • 9 621
  • 175
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 680
Жалко. Вики обича да ходим там, а Васето няма и да го види.

# 61
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сега чувам... Защо по дяволите?!?! smile3514 newsm45 smile3511 newsm61 smile3515 newsm11

# 62
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
От вчера се надявах да се е оказало просто слух. Нели толкова обича да ходи там.  Confused

# 63
  • Мнения: 3 153
Ооооо, колко жалко Sad Определено обичаме да ходим там от време на време! Ще заведе малкия там този уикенд да се "сбогуваме"...........

# 64
  • Мнения: 1 210
Ами след последния път повече няма да ходя. То бива цифромания ама чак пък толкова. Не се научиха, че се печели от оборот, а не от марж.

# 65
  • София
  • Мнения: 3 688
жалко,тамън на мъника започна да му е интересно тами те ще го закрия
винаги когато ходим има народ не ми се вярва да не е печелившо........

# 66
  • Мнения: 3 271
Това е супер тъпо Sad Беше едно от малкото места, на които обичаме да ходим, въпреки, че не го правим често заради парите. И все пак беше хубаво да знаеш, че дори срещу 24 лв можеш да изкараш няколко приятни и забавни часа с децата.

От друга страна много пъти съм си казвала, че си го заслужават заради необяснимо лошото си или безразлично отношение на служителите там...

И все пак - жалко!

# 67
  • Мнения: 1 120
Много жалко, стана ми мъчно Sad. Само хубави спомени имам от там.

# 68
  • Мнения: 9 990
надявам се да е слух...дъщеря ми много обича да ходи там, правехме планове и догодина с бебето.....жалко, много жалко Tired

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Независимо,че Денис си счупи там крака пролетта и невероятно раздутите цени напоследък - продължаваме да ходим. Все повече се ядосвам на тази новина ! #Cussing out
Не минава ден в който да не пита, кога ще ходим в София Ленд...Ами сега ?
В Южения парк/ но идва зима - т.е. и там е става.../, Патиланци и аз хич не го харесвам, а и е много далеч от нас Confused Sad

# 70
  • Мнения: 3 271
Няма къде да ги водим. Досега 1 път месечно бяхме там и так спестяваме от други въртележки и т.н, защото са безсмислени.
Яд ме е много Sad

# 71
  • Мнения: 518
Наистина много жалко..... Sad
Беше си 1 хубав начин за разтоварване - мислех да заведа племенника догодина да се позабавлява, но явно не му било писано Sad

# 72
  • София
  • Мнения: 1 639
Докривя ми.
Къде изобщо в София може да се отиде?
Освен кръчми май нищо друго няма.

# 73
  • Мнения: 1 547
Вярно е. Затварят. По първоначални данни е трябвало да затворят до април 2007, но нищо не се знае. Инфото е от работещ там.

На 7.10. щяло да има заря.

 Sad

# 74
  • Мнения: 1 047
        smile3514         newsm45        smile3511        newsm61      smile3515        newsm11

Явно Тони е прав.

Общи условия

Активация на акаунт