Пере ли се количката?

  • 4 328
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 000
Като я купихме нова не съм я прала. После обаче за второто дете я изпрахме на автомивката преди това, тъй като беше стояла доста време и беше прашолясала.

# 16
  • Мнения: 603
Нашата я купихме нова, беше увита в найлон и не съм я прала.
Ако е второупотребна - зъдължително!
Инъче на по-късен етап - практикувах пране с подвижния душ в банята след това съхне няколко дена на балкона.
Не е зле да я подготвите предварително. Че после покрай бебо има повечко задължения. Но дори след като се роди, може. Ще го изкарата най-рано на 10тия ден и то за 10тина минути. Докато ви потрябва количка, ще минат поне 2 седмици.

# 17
  • Мнения: 1 117
И нашата беше нова и в началото не съм я прала, но след това в банята с вода и веро.

# 18
  • Мнения: 1 101
Не съм я прала, количката беше чисто нова и не беше нужно.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
И аз не я прах. Беше нова, в найлони.

# 20
  • Мнения: 942
Нашата я купихме нова, беше увита в найлон и не съм я прала.
Ако е второупотребна - зъдължително!
Инъче на по-късен етап - практикувах пране с подвижния душ в банята след това съхне няколко дена на балкона.
Не е зле да я подготвите предварително. Че после покрай бебо има повечко задължения. Но дори след като се роди, може. Ще го изкарата най-рано на 10тия ден и то за 10тина минути. Докато ви потрябва количка, ще минат поне 2 седмици.
И аз не съм е прала и нашата беше в найлони,но после (след някоко седмично използване) и аз практикувах пране с подвижния душ в банята.Съхне за няколко дена на балкона, ама зимата незнам как ще е.

# 21
  • Мнения: 8 505
Прала съм я,но не и предварително.Все пак са увити в полиетилен и навряни в кашон,а бебето не стои голо в нея.

# 22
  • Мнения: 6 390
като е била нова не съм прала  Wink чак след много ползване  Whistling Grinning

# 23
  • Мнения: 4 428
Доколкото си спомням, като я купихме изпрах само това, което можеше да се маха - разни покривала и дюшечето под бебето. Но аза така или иначе си до скоро си слагах по една пелена под Маги в количката. Сега вече сме по-изправени и не става

# 24
  • Мнения: 903
Аз също моята е изпрах... поне това което се сваля!

# 25
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Не съм я прала, беше нова. Нито е била прашна, нито мръсна+това докато беше бебе не е имал допир до плата на количката, постилах специален комплект за количка /който разбира се изпрах преди употреба  Peace

# 26
  • Мнения: 1 097
ми аз си я изпрах, щото незнам по кви складове и прахоляци е търкаляна  Grinning

# 27
  • Мнения: 1 353
След като я купих не съм я прала, но след това до сега два пъти  wash съм правила тази манипулация

# 28
  • Мнения: 742
    Ние купихме всичко след като се роди Криската. Съпругът ми изпра всичко за бебето - включително и количката! от тогава - поне още два пъти съм прала и гладила облицовката /платняната част/
    Смятам, че макар и нови - всички дрешки, ирачки и т.н е задължително да бъдат изпрани -все пак се замърсяват още от производителя...та до купувача...

# 29
  • Мнения: 5 026
 Пера си я най-редовно!

Общи условия

Активация на акаунт