Пила-стъклена или пластмасова?

  • 1 688
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 870
Стъклена  Peace

# 16
  • Мнения: 13 512
С метална пила се пили само в едната посока! Иначе се цепят ноктите!Обърнете внимание и в салоните как се изпиляват ноктите с метална пила / и не само/-единствено в едната посока.

Последна редакция: вт, 19 сеп 2006, 00:53 от monda

# 17
  • Мнения: 5 299
И аз се присъединявам към дружинката почитатели на стъклените пили Mr. Green Една вече счупих, втората я вардя много Crazy

# 18
да се включа и аз с отговор, картонената пила е хубава, защото можете с нея да намалите дължината на ноктите си по-лесно, стъклената е против цепене на нокти, но ще ви трябва доста време ако решите да си скъсявате ноктите с нея, тя заглажда нокъта доста добре и той не драска, а колкото до металната   Stop -твърдо против, защото разслоява ноктите, независимо как ги пилите, маникюристките, които използват тези пили за мен не осъзнават какво причиняват на ноктите ви  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 5 317
Стъклена.

# 20
  • Мнения: 1 313
имам хартиена, но рядко я използвам, защото редовно си посещавам маникюристката

# 21
  • Мнения: 13 512
искам да знам на кое викате пластмасова пила!

# 22
  • Мнения: 2 085
искам да знам на кое викате пластмасова пила!
мдам и аз newsm78 Иначе стъклена Peace

# 23
  • Мнения: 3 932
Аз лично от стъклената никак, ама никак не съм доволна  Naughty

# 24
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Аз също не съм виждала пластмасова пила, но пък много съм чела за нея newsm78

# 25
  • Мнения: 171
И аз съм твърдо за стъклените. Имам една, която ползвам от 4 години и не е мръднала, но наистина трябва всеки път да се мие и суши - ина4е не пили  Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 3 328
Както нееднократно съм имала повод да отбележа тук - стъклена на Перфект. Макар че на моята се поотчупи заобленият край, но пак ми върши работа, докато си купя нова. Нещо съм се вгледала на керамичните - моля, кажете, ако сте ползвали и едните, и другите - кои ви допадат повече и защо?

Последна редакция: вт, 19 сеп 2006, 12:25 от Karimma

# 27
  • Мнения: 5 539
Аз си ползвам стъклената и съм много доволна, но маникюристката ми ползва едни цветни такива, май се водят хартиени newsm78
Със стъклената обаче малко трудно изпилявам ъгълчетата на ноктите, защото е по-дебела от обикновената метална диамантена пила, с която действах преди Rolling Eyes

# 28
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Преди близо 2 години си купих първата стъклена пила. Оттогава само такива ползвам. Peace

# 29
  • Мнения: 686
Моята е метална - досега не са ми се разслоявали ноктите, но ще взема да си купя и една стъклена за сравнение!

Общи условия

Активация на акаунт