Есенни придобивки

  • 45 073
  • 623
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 272
Не мога да не се похваля с новите ми ботушки Hug:
http://snimka.bg/album.php?album_id=54758&photo=1
Много са удобни, но май не стават за мокро време Thinking


Със здраве, но новите ти ботушки са направени от картон. Съвсем случайно ги мернах вчера при изтощителна обиколка по магазините. Ефектни са, да, но за сняг не стават, а не съм сигурна ако ги навали дъжд дали ще оживеят.
Какви са тези глупости ooooh! картон.
До сега не съм виждала обувки направени от картон.
Изработени са от изкуствен велур и ми изглеждат доста качествени.
Струват 54лв,  и имат един месец гаранция. Явно нещо си се объркала Whistling
Определено държа на това да ходя с качествени обувки  и повярвай ми не жаля пари за покупката им, така че много ме обижда твоето неподготвено изказване.
И тъй като за първи път реших да участвам в такава тема и съответно много съжалявам, защото винаги ще се намерят злобни и хора, които да ти развалят хубавото настроения .
Това ми е за урок.


Мила, носи ги със здраве. Нито съм злобна, нито искам да ти разваля настроението. Просто си казвам мнението, което просто не съвпада с твоето. И не може на всички да им харесват твоите покупки, нали така? Винаги съм подготвена. И не го взимай толкова присърце - в този живот има много по-важни уроци  Wink
И малко си се минала - гледах ги на "Графа" за 49.90  Peace
Нито съм ти мила , нито драга, така че не се обръщай така към мен.
И не си спомням да съм ти искала мнението, нали?
Темата е "похвалете се с нови придобивки", а не "какво мислите за новите ми придобивки", така че Смърфиетке , ако нямаш какво положително да кажеш на даден чавек, по добре подмини постинга му в подобна ситуация , отколкото да сееш непоискани критики лишени от всякакво чувство на такт.
И повярвай , много по -добре  ще се чувстваш , ако накараш някой човек да се усмихне, вместо обратното - пък макар и просто за едни обувки.
"Малките неща "също могат да накарат един човек да се усмихне или натъжи, имай го предвид.
Хайде със здраве

# 46
  • София
  • Мнения: 1 654
Ботуши от Mall-Sofia, пуловер от MNG, блузчица-трико от Calliope, на детенце суитчър-Tom Taylor.За тати Sick, но ще се реванширам. Снимки като се върне апарата Grinning

# 47
  • Мнения: 3 164
Новата ми есенна придобивка е костюм-панталон и сако(подарък от свеки Heart Eyes)

# 48
  • Мнения: 565
Благодаря на всички за милите думи!   bouquet

# 49
  • Мнения: 79
и аз направих няколко обиколки по магазините и резултата е следния: за мен - кариран панталон до средата на прасеца, манто от изк. кожа имитация на крокодилска, но бордо, и едни кафеви обувки за всеки ден; за моето дете - маратонки, цви4ки /за танците/, пантофки, 4орапи и 4орапогащници, дънки, пуловер и зимно яке. Това е засега! на тати няма нищо Sick
Снимки ще приложа по-късно защото сега се подготвям за сватба в събота, ще съм кума  Simple Smile

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Честито на всички новите придибивки! Hug

Аз имам доста нови неща, но не ми остава много време да ги снимам и качвам затова сега показвам само най-новите.
Два костюма. Едни и същи модели, но различни цветове (черен и бежов). На снимката съм с черния:
http://i53.photobucket.com/albums/g64/maya81n/DSC00029.jpg




Честито! Страхотен е костюма, изглежда чудесно на теб и си абсолютно в тренда с тези червени обувки!

# 51
  • Мнения: 184
Честито на всички новите придибивки! Hug

Аз имам доста нови неща, но не ми остава много време да ги снимам и качвам затова сега показвам само най-новите.
Два костюма. Едни и същи модели, но различни цветове (черен и бежов). На снимката съм с черния:
http://i53.photobucket.com/albums/g64/maya81n/DSC00029.jpg




Лиске, костюмчето е страхотно Peace Можеш ли да кажеш от къде си го купила и за колко парички  bouquet
П.П. В неделя си купих ново кожено сако за зимата Wink

# 52
  • Мнения: 636
Честито на всички новите придибивки! Hug

Аз имам доста нови неща, но не ми остава много време да ги снимам и качвам затова сега показвам само най-новите.
Два костюма. Едни и същи модели, но различни цветове (черен и бежов). На снимката съм с черния:
http://i53.photobucket.com/albums/g64/maya81n/DSC00029.jpg




Страхотен е костюма,а панталона особено много ми харесва! Peace  Много добре изглеждаш с него и да ти е честито! Simple Smile И в лятната тема придобивките ти бяха супер и вече реших да те поздравя за добрия ти вкус!И не спирай да показваш!!!  bouquet

# 53
  • София
  • Мнения: 2 164
Писка Лиска, страхотен ти е костюмът  Peace Много добре ти стои! Кажи, моля те, откъде си го купила  Praynig

Момичета, давайте снимки, плс!

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Писка Лиска, страхотен ти е костюмът  Peace Много добре ти стои! Кажи, моля те, откъде си го купила  Praynig

Момичета, давайте снимки, плс!
най-вероятно от Лондон newsm78

# 55
  • София
  • Мнения: 2 164
Писка Лиска, страхотен ти е костюмът  Peace Много добре ти стои! Кажи, моля те, откъде си го купила  Praynig

Момичета, давайте снимки, плс!
най-вероятно от Лондон newsm78
Ха, чак сега видях, че живее в Лондон  Simple Smile Е, здраве да е  Peace

# 56
  • Мнения: 324
А пък аз си имам нова чанта от Benetton  newsm68, поло с къс ръкав от Calliope и една много сладка блузка с дълъг ръкав в черно и сиво, ама не съм ги снимала Embarassed

# 57
  • Sf
  • Мнения: 808
Купих си 3 чифта обувки... 2 есенни - едните са тъмно кафяви с катарама, а другите са черни на тънка платформа. Естествена кожа отвън и отвътре - магазин срещу Корпоративна Търговска банка на Граф Игнатиев до колоните. И 1 един чифт за лятото  Embarassed Сраам, че отсега, но са толкова красиви Simple Smile Марката беше Desso или с още едно s Simple Smile

2 костюма на Nia and Dorado - на Граф Игнатиев до магазина на FADO отново срещу колоните.
Има намаление на няколко модела и наистина си заслужава  Peace

# 58
  • Мнения: 565
Момичета, благодаря много на всички!  smile3525
Да, за съжаление е от Лондон, но в БГ също съм виждала доста хубави в София и Варна. 

Кросамая, умирам за костюми. Ще покажеш ли снимки? Simple Smile

# 59
  • Sf
  • Мнения: 808
Писка Лиска , да но трябва да се снимам тези дни.

А иначе единият ми е подобен на твоя, но с малко по-различна материя - сакото е същата кройка, а панталонът е класически прав - цигара.

Кафявият е със подобна кройка като горното, само реверите са по-различно украсени, а е с пола френска дължина Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт